0

9 ابزار قدرتمند خرید مشتری برای رشد نمایی

بازدید 6


آیا به دنبال بهترین ابزارهای جذب مشتری برای وب سایت خود هستید؟

هنگامی که یک تجارت آنلاین را اداره می کنید ، مهم است که نحوه جذب مشتریان جدید را در سایت خود در نظر بگیرید تا بتوانید افزایش تبدیل و ایجاد تعامل را آغاز کنید. اما بسیاری از صاحبان وب سایت ها در انتخاب و انتخاب ابزارهایی که مناسب نام تجاری آنها است ، مشکل دارند.

در این مقاله ، ما بهترین ابزارهای جذب مشتری را که می توانید برای رشد وب سایت خود استفاده کنید ، مرور می کنیم.

اما ابتدا اجازه دهید برخی از مزایای استفاده از این ابزارها را بررسی کنیم.

چرا باید از افزونه مشتری در سایت وردپرس خود استفاده کنید؟

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا می خواهید در یک ابزار جذب مشتری سرمایه گذاری کنید:

1. ایجاد یک لیست ایمیل

ایجاد یک لیست ایمیل بخش مهمی از اداره یک تجارت موفق است. این به شما یک لینک مستقیم به مشترکانی می دهد که با کیفیت بالا منجر به محتوای شما می شوند.

2. مخاطب مناسب را جذب کنید

ابزارهای جذب مشتری برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص کار می کند تا بتوانید پیامهای بازاریابی مربوطه را برای آنها ارسال کنید. محدود کردن تعداد مشتریان شما تضمین می کند که کمپین های شما موفق هستند ، بنابراین می توانید تبدیلات خود را افزایش داده و شاهد رشد تجارت خود باشید.

3. افزایش تبدیل

هنگامی که با استفاده از ابزارهای مناسب مشتریان مناسب را جذب می کنید ، فوراً شاهد تقویت خود خواهید بود نسل سرب، تبدیل و فروش. دلیلش این است که محصولات ، خدمات و سایر عناصر برند شما با آنچه مخاطبان مورد نظر شما به دنبال آن هستند مطابقت دارد.

اکنون که مزایای استفاده از ابزارهای جذب مشتری در وب سایت شما را می دانیم ، بیایید به انتخاب های برتر موجود در بازار نگاه کنیم.

بهترین ابزارهای جذب مشتری در بازار

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster بهترین افزونه تولید سرب برای وردپرس است.

با استفاده از ابزارهای بهینه سازی تبدیل ، هر کسی می تواند با استفاده از OptinMonster تجارت خود را توسعه دهد. چندین نوع مختلف پنجره برای انتخاب از جمله پنجره های سبد ، چرخ های بازی شده ، میله های شناور ، فرم های نوار کناری ، پنجره های خروجی و موارد دیگر را می توانید انتخاب کنید.

این سیستم برای تبدیل بازدیدکنندگان متروکه به مشتریان با جلب توجه آنها و بهبود تعامل کاربران تبدیل شده است.

سازنده کشیدن و رها کردن OptinMonster به شما امکان می دهد فرم های optin زیبایی ایجاد کنید که توجه کاربران را به خود جلب کند. دارای قالب های از پیش ساخته شده است که می توانید از آنها استفاده کنید یا به سادگی الگوی خود را از ابتدا طراحی کنید.

OptinMonster همچنین با ابزارهای بازاریابی محبوب مانند Salesforce ، Mailchimp ، Drip ، Constant Contact ، Shopify و بسیاری دیگر ادغام می شود. این تست با A/B و تقسیم بندی لیست ارائه می شود ، بنابراین می توانید تجزیه و تحلیل خود را زیر نظر داشته باشید و بر اساس آن مشترکان خود را گروه بندی کنید.

همین امروز با OptinMonster شروع کنید.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین است تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل پلاگین برای وردپرس. شما می توانید تجزیه و تحلیل و گزارش سایت خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

MonsterInsights درک آنچه در وب سایت شما اتفاق می افتد را آسان می کند و آن را برای مبتدیان دوست می کند. راه اندازی فقط چند دقیقه طول می کشد تا بتوانید بلافاصله شروع به جمع آوری داده های کاربر و تصمیم گیری بهتر در مورد استراتژی بازاریابی خود کنید.

با MonsterInsights ، می توانید آمار کاربران در زمان واقعی ، تجزیه و تحلیل سطح صفحه را مشاهده کرده و ردیابی جهانی وب سایت را در دستگاه ها و کمپین ها با یک کلیک تنظیم کنید. همچنین دارای ردیابی اسکرول است ، تجارت الکترونیک ردیابی ، پیگیری فرم ، گزارش های سفارشی و موارد دیگر.

همین امروز با MonsterInsights شروع کنید.

3. SeedProd

سازنده صفحه فرود SeedProd

SeedProd بهترین سازنده صفحه فرود برای وردپرس است. هم متخصصان و هم مبتدیان می توانند از صفحات فرود بهینه شده در سایت خود برای جلب مشتریان بیشتر سود ببرند.

بیش از 1،000،000 صاحبان وب سایت از SeedProd برای ایجاد صفحات فرود خیره کننده ، صفحات بزودی ، صفحات نگهداری ، صفحات optin و موارد دیگر استفاده می کنند. این برنامه دارای رابط کشیدن و رها کردن است و دارای 150+ قالب است ، بنابراین می توانید صفحه خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کرده و آن را به دلخواه خود سفارشی کنید.

SeedProd همچنین با ابزارهای محبوب مانند WooCommerce ، ActiveCampaign ، Sendinblue ، Mailchimp ، Constant Contact و موارد دیگر ادغام می شود. ویژگی reCAPTCHA از صفحات فرود شما در برابر ربات ها ، هرزنامه ها و فعالیت های کلاهبرداری محافظت می کند ، بنابراین در وب سایت خود سرنخ هایی با کیفیت بالا دریافت می کنید.

امروز با SeedProd شروع کنید.

4. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse بهترین افزونه اثبات اجتماعی برای وردپرس است. اعلان های پنجره ای به صورت بلادرنگ در وب سایت شما نمایش داده می شود تا بازدیدکنندگان را از فعالیت دیگران آگاه سازد.

این ابزار جذب مشتری به برند شما کمک می کند تا اعتماد بازدیدکنندگان را افزایش دهد بنابراین آنها احساس تشویق می کنند که در سایت شما اقدامی انجام دهند. از هدف گیری هوشمند برای نشان دادن پیام های نام تجاری به بازدیدکنندگان مناسب در زمان مناسب استفاده می کند.

در کمتر از 5 دقیقه ، می توانید اعلان های اثبات اجتماعی را در وب سایت خود تنظیم کنید.

شما می توانید به بازدیدکنندگان سایت تعداد افرادی را که در سایت شما اقدام می کنند نشان دهید و مکان و زمان آنها را در آن بگنجانید. همچنین می توانید اعلان هایی را نمایش دهید که به مشتریان شما در مورد فروش فوری ، تخفیف ها ، پیشنهادات و موارد دیگر هشدار می دهد.

تنظیم TrustPulse آسان و کاملاً مبتدی است ، بنابراین هر کسی می تواند فوراً اثبات اجتماعی را در وب سایت خود شروع کند. می توانید پیام ها و طرح های بازشو را متناسب با مارک تجاری خود نیز تنظیم کنید.

همین امروز با TrustPulse شروع کنید!

5. WPForms

WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس برای وردپرس است. این به شما کمک می کند تا فرم های آنلاین خیره کننده ای برای جمع آوری داده های مشتری ، ایجاد لیست ایمیل خود و گرفتن تجزیه و تحلیل ایجاد کنید.

WPForms دارای بیش از 100 قالب از پیش ساخته شده است که پاسخگو به تلفن همراه و کاربر پسند هستند. سازنده کشیدن و رها کردن آن ، سفارشی سازی هر قسمتی از فرم ها و ایجاد آنها در چند دقیقه را آسان می کند.

هر فرم از جمله فرم های پرداخت ، فرم نظرسنجی ، فرم های ثبت نام ، فرم های خبرنامه و موارد دیگر را در سایت خود ایجاد کنید. شما همچنین می توانید فرم های وردپرس خود را با خدمات بازاریابی ایمیل و درگاه های پرداخت از جمله Mailchimp ، PayPal ، Stripe ، AWeber ، Constant Contact ، Salesforce و موارد دیگر ادغام کنید.

همین امروز با WPForms شروع کنید.

6. قرعه کشی

رافل پرس

رافل پرس بهترین افزونه مسابقه و هدیه برای وردپرس است. مسابقات راهی عالی برای جذب مشتریان جدید به محتوای شما و افزایش ترافیک بیشتر به سایت شما است.

RafflePress ایجاد هدایای بهینه ای را ایجاد می کند که منجر به ایجاد ارتباط و افزایش تعامل می شود. دارای قالب های از پیش ساخته شده است که راه اندازی آن فقط چند دقیقه طول می کشد و برای مبتدیان مناسب است. همچنین دارای سازنده کشیدن و رها کردن است ، بنابراین نیازی به لمس خط کد نیست.

RafflePress دارای 20 مورد برای ورود است تا بتوانید یک کمپین هدیه بسیار م createثر ایجاد کنید. اینها شامل ارجاع به یک دوست ، بازدید از نمایه های رسانه های اجتماعی شما ، پاسخ به سوالات ، نظر دادن و موارد دیگر است.

RafflePress همچنین با ابزارهای بازاریابی محبوب مانند Mailerlite ، ActiveCampaign ، AWeber ، Constant Contact ، Recaptcha و موارد دیگر ادغام می شود.

همین امروز با RafflePress شروع کنید.

7. PushEngage

PushEngage

PushEngage بهترین ابزار فشار اعلان برای وردپرس است. این به شما کمک می کند پیامهای فشار هدفمندی را برای مشتریان خود ایجاد کنید که حتی اگر در سایت شما نیستند روی صفحه نمایش داده شوند.

با PushEngage ، می توانید رفتار کاربر را تشخیص دهید تا پیام مناسب را در زمان مناسب به آنها ارسال کند. تقسیم بندی پویا اعلان ها را تقسیم می کند ، بنابراین بیشتر به مخاطبان شما مربوط می شود. همچنین می توانید اعلان های خود را با استفاده از مکان جغرافیایی ، زبان های محلی ، مناطق زمانی و موارد دیگر شخصی سازی کنید.

همچنین می توانید به کاربران در مورد افت قیمت ، تخفیف ، ذخیره ، فروش و موارد دیگر هشدار دهید تا آنها را به وب سایت خود بازگردانید. این برنامه دارای ردیابی و تجزیه و تحلیل اهداف است ، بنابراین به راحتی می توانید نتایج کمپین خود را ببینید و درباره بازدیدکنندگان خود بیشتر بدانید.

امروز با PushEngage شروع کنید.

8. AIOSEO

همه در یک SEO

AIOSEO بهترین ابزار SEO برای سایت وردپرسی شما است. بهبود رتبه بندی جستجو و ارتباط با بازار هدف را آسان می کند.

استفاده و راه اندازی AIOSEO ساده است ، بنابراین می توانید بلافاصله بهبود SEO خود را شروع کنید. شما نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید که آن را برای مبتدیان دوستانه می کند.

چک لیست ممیزی SEO به شما امکان می دهد خطاهای مهم را که می تواند به رتبه شما آسیب برساند شناسایی کنید و پیشرفت های توصیه شده SEO را برای بهترین نتایج مشاهده کنید. AIOSEO همچنین سرعت سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند تا به کاربران تجربه مثبت کاربر بدهید.

AIOSEO دارای اقدامات فنی با یک کلیک ، ماژول های پیشرفته SEO و قطعات غنی ، بهینه سازی تجارت الکترونیک و موارد دیگر است.

همین امروز با AIOSEO شروع کنید.

9. LiveChat

چت زنده

چت زنده یک بستر خدمات مشتری است که به شما امکان می دهد از طریق چت به راحتی با بازدیدکنندگان سایت خود ارتباط برقرار کنید.

با LiveChat می توانید فرم های سفارشی برای کاربران ارسال کنید ، از انیمیشن های chatbot AI استفاده کنید ، بلیط های راهنما ایجاد کنید ، در کانال ها گپ بزنید و موارد دیگر. برای ارتباط بیشتر با بازدیدکنندگان خود از دکمه های چت استفاده کنید ، تاریخچه کاربر را بکشید ، چت ها را انتقال دهید ، ابزارک ها را شخصی سازی کنید ، داده ها را صادر کنید و موارد دیگر.

LiveChat با 200+ سرویس و نرم افزار محبوب از جمله Mailchimp ، Dropbox ، Zendesk ، Stripe ، Salesforce و Google Analytics ادغام می شود. همچنین الگوهای از پیش ساخته شده برای طراحی گردش کار پیشرفته خاص صنعت شما را ارائه می دهد.

امروز با LiveChat شروع کنید.

و آنجا شما آن را دارید! اینها بهترین ابزارهای جذب مشتری هستند که می توانید برای وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. اگر چنین است ، با خیال راحت لیست منابع ما را در برنامه بررسی کنید افزونه های برتر وردپرس.

این بهترین افزونه های موجود در بازار را تجزیه می کند تا بتوانید افزونه های مناسب را برای سایت وردپرس خود انتخاب کنید.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  86  =  94