0

8 بهترین سایت میزبانی فیلم برای مشاغل در سال 2021

بازدید 11


در دوران راهنمایی ، من و بهترین دوستم در YouTube برنامه ای داشتیم که هر هفته جسارت مخاطبانمان را اجرا می کردیم.

در واقع طرفداران زیادی داشتیم که فیلم های ما را تماشا می کردند و به ما جسارت می کردند کاری به صورت هفتگی انجام دهیم.

در حالی که میزبانی این نوع ویدئوها در YouTube منطقی بود زیرا برای سرگرمی بود ، کسب و کار شما به بستری با ویژگی های بیشتر احتیاج دارد تا بتوانید برای کمپین های بازاریابی ، زمینه های فروش و مقالات پایگاه دانش دانش مشتری ، فیلم بسازید.

در این پست ، بیایید برخی از بهترین سایت های میزبانی ویدیو را برای کسب و کار شما مرور کنیم.

Now اکنون دسترسی داشته باشید: بسته شروع کننده بازاریابی ویدئویی [Free Kit]

سیستم عامل های ویدئویی

1 HubSpot

اگر مشتری HubSpot هستید ، ممکن است از قبل به ابزار میزبانی ، ایجاد و مدیریت ویدیوی HubSpot دسترسی داشته باشید.

با استفاده از این ابزار می توانید فایل های ویدئویی را در داخل بستر HubSpot میزبانی و مدیریت کنید و سپس آن فیلم ها را در صفحات وب سایت ، پست های وبلاگ ، کانال های رسانه های اجتماعی یا پایگاه دانش خود جاسازی کنید.

استفاده از همان بستری که برای ابزار بازاریابی ، فروش یا خدمات خود استفاده می کنید ایده بسیار خوبی است زیرا همه چیز در یک مکان است. شما می توانید فیلم های خود را برای سئو در ابزار بهینه کنید.

این محصول میزبانی ویدئو همچنین به شما امکان می دهد CTA ها و فرم ها را در فیلم ها وارد کنید ، جریان کاری ویدیوها را که محتوای هدفمند را به لیدها می رساند و تجزیه و تحلیل ویدیو را تحریک کنید ، بنابراین می دانید کدام فیلم ها در مخاطبان شما طنین انداز است.

برای تکرارهای فروش ، می توانید از ابزار میزبانی ویدیو برای ارسال پست صوتی تصویری یا ضبط صفحه نمایش خود در هنگام تماس فروش استفاده کنید. همچنین می توانید ببینید که آیا یک چشم انداز ویدیو را در ابزار HubSpot تماشا کرده است.

همچنین می توان از ویدئو برای خدمات به مشتری استفاده کرد. می توانید آموزشهای ویدئویی ارسال کرده و صفحه خود را از طریق بلیط ضبط کنید تا برای پشتیبانی شخصی و سریع آن را با مشتریان به اشتراک بگذارید. یا می توانید این فیلم ها را در مقالات پایگاه دانش خود یا صفحه سQالات متداول وارد کنید.

2 بیست و سه

Twenty Three یکی دیگر از خدمات عالی میزبانی ویدیو برای تجارت شما است. شما می توانید با پخش کننده 4K HD Twenty Three فیلم ها را در سایت خود میزبانی و تعبیه کنید. همچنین می توانید فیلم ها را مستقیماً در ویرایشگر کلیپ کرده و کپی کنید.

بهترین ویژگی این سایت این است که شما می توانید فیلم های خود را در چندین سیستم عامل از جمله Facebook ، LinkedIn ، Twitter و YouTube منتشر و اندازه گیری کنید.

علاوه بر این ، این سایت میزبانی با ابزارهای دیگری که ممکن است برای نرم افزار بازاریابی استفاده کنید ، از جمله HubSpot یا Marketo ارتباط برقرار می کند.

به علاوه ، برای درک بهتر داده های بازاریابی خود می توانید از تجزیه و تحلیل استفاده کنید.

استفاده از ویدئو برای مشاغل شما می تواند به جذب مخاطب ، ایجاد یک تجربه مارک دار و ایجاد نتایج کمک کند.

3 سینکوپا

Cincopa یک پلتفرم میزبانی ویدیو و پادکست برای مشاغل است. با استفاده از این سیستم عامل می توانید فیلم هایی را برای فعالیت های بازاریابی ، چشم انداز فروش یا پشتیبانی مشتری ایجاد کنید. علاوه بر این ، این سیستم عامل می تواند پادکست ها و تصاویر را نیز میزبانی کند.

با استفاده از این سایت میزبانی ، همچنین می توانید گالری رسانه خود را برای ایجاد یک دوره ویدیویی با تصاویر ، ویدئو یا فایل های پادکست ترکیب کنید. من در مورد شما نمی دانم ، اما من دیده ام که دوره های آنلاین در سال های اخیر بسیار عصبانی شده اند ، بنابراین این یک ویژگی عالی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

می توانید این فیلم ها را در سایت ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و موارد دیگر جاسازی کنید.

4 کرگدن ویدئو

Hippo Video یک سکوی میزبانی ویدیو است که می توانید از آن برای شخصی سازی ایمیل های ویدیویی خود برای پیام ها ، نسخه های نمایشی ، زمینه های فروش ، کمپین های بازاریابی و موارد دیگر استفاده کنید.

استفاده از فیلم در چرخه فروش در واقع می تواند سه برابر بیشتر درگیر چشم انداز باشد.

با استفاده از این ابزار می توانید فیلم ها را مستقیماً در صندوق ورودی ایمیل خود ضبط و ارسال کنید. علاوه بر این ، می توانید این ابزار را با پشته فعلی خود ترکیب کنید ، از جمله با Slack ، HubSpot ، Salesforce ، Zoom ، Zendesk و موارد دیگر.

5 SproutVideo

اگر به دنبال یک سیستم عامل ارزان قیمت و مقرون به صرفه هستید ، SproutVideo گزینه بسیار خوبی برای یک سیستم میزبانی ویدئو است.

با استفاده از این ابزار می توانید فیلم بسازید و با تیم خود همکاری کنید. شما می توانید یک ویدیوی داخلی ایمن را به اشتراک بگذارید ، یا یک راه اندازی محصول را به صورت مستقیم پخش کنید. ویدئو های شما هر چه باشد ، این یک گزینه عالی است که باید در نظر بگیرید.

سایت های رایگان میزبانی ویدئو

6 ویمئو

Vimeo یکی از محبوب ترین سایت های میزبانی ویدیو است و دلیل خوبی هم دارد. از این ابزار ساده می توان برای ایجاد ، مدیریت و اشتراک فیلم های با کیفیت بالا استفاده کرد.

برای ایجاد ویدیو ، می توانید از الگوها ، تصاویر سهام مجوز ، ضبط پیام های ویدیویی یا پخش جریانی مستقیم استفاده کنید. هنگام ویرایش فیلم های خود ، ممکن است بتوانید Vimeo را با ویرایشگر خود ادغام کنید. Vimeo با Adobe Premiere ، Final Cut Pro و دیگران ادغام می شود. سپس ، فیلم های شما در یک مکان امن و مرکزی میزبانی می شوند تا بتوانید آنها را به راحتی و با هر کسی به اشتراک بگذارید.

حتی می توانید در این بستر سرویس پخش اشتراک اشتراک فیلم های خود را ایجاد کنید.

بهترین قسمت؟ ویمئو رایگان است. شما می توانید به برنامه های پولی ارتقا دهید ، اما اگر بخواهید یا نیازی به آن نداشته باشید ، هرگز مجبور به پرداخت هزینه Vimeo نخواهید شد.

7 حیاط

Vidyard یکی از تنها سایت های میزبانی ویدیو است که مستقیماً با در نظر گرفتن فروش ساخته می شود. ایده این است که یک فرایند فروش عالی ایجاد کنید تا فروش از راه دور را آسان کنید ، از جستجوی مختلف تا پیشنهادها ، می توانید فیلم هایی را ضبط کنید که در تمام مراحل چرخه فروش به شما احساس شخصی می دهند.

با استفاده از Vidyard ، می توانید ویدئوهای خود را فقط با چند کلیک ایجاد کنید ، بدون اینکه به تخصص ویدئو احتیاج داشته باشید (این برای افرادی که فن آوری مانند من چالش برانگیز است عالی است).

این ابزار نیز رایگان است. شما هرگز مجبور به پرداخت هزینه نیستید ، مگر اینکه بخواهید به طرحی متفاوت با ویژگی های بیشتر ارتقا دهید.

ویژگی مورد علاقه من در این ابزار این است که شما می توانید به راحتی فیلم ایجاد کنید ، افرادی که آنها را تماشا می کنند ردیابی کنید و تعداد نامحدودی را توزیع کنید (بله ، حتی در نسخه رایگان).

8 ویستیا

یکی دیگر از سایت های عالی میزبانی ویدیو ویستیا است. شما می توانید فیلم ها و حتی پادکست ها را در این بستر میزبانی برای بازاریابان میزبانی کنید.

در Wistia ، می توانید فیلم ها یا پادکست های مارک دار را در یک سیستم عامل بارگذاری ، شخصی سازی و تعبیه کنید. این همچنین دارای یک طرح رایگان است که می توانید از آن استفاده کنید ، به شرطی که نیازی به ایجاد ویدیو زیاد در ماه نداشته باشید (سه برابر حداکثر برنامه رایگان). با این حال ، اگر به موارد بیشتری نیاز دارید ، برنامه های پولی نیز وجود دارد.

اما ویژگی مورد علاقه من این ابزار این است که می تواند با پشته فن آوری شما ادغام شود و داده های تعامل را به CRM ، سیستم عامل های تبلیغاتی و ابزارهای بازاریابی شما ارسال کند.

رشد ویدئو فقط به رشد خود ادامه می دهد ، زیرا افراد وقت بیشتری نسبت به خواندن متن به تماشای فیلم می گذرانند. در حالی که تجارت شما ادامه می یابد ، داشتن ابزاری برای میزبانی ویدئو که می تواند همراه شما رشد کند و به شما کمک کند از ویدیوها برای دستیابی به نتایج برای همه جنبه های کسب و کار خود استفاده کنید ، مهم است.

فیلم ها ، الگوها ، نکات و سایر منابع اختصاص داده شده برای کمک به شما در راه اندازی یک استراتژی بازاریابی ویدیویی را کشف کنید.منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

46  +    =  55