0

8 بهترین افزونه کتاب الکترونیکی برای سایت های وردپرس در سال 2021

بازدید 6


آیا می خواهید افزونه کتاب الکترونیکی مناسب را به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟

اگر می خواهید کتاب های الکترونیکی را به صورت آنلاین بفروشید ، بهتر است از یک افزونه استفاده کنید. استفاده از ابزارهای مناسب در وب سایت شما برای رشد برند شما ، افزایش فروش و افزایش تبدیل بسیار مهم است.

اما چرا دیگر باید از افزونه کتاب الکترونیکی در سایت خود استفاده کنید؟

دلایل استفاده از افزونه کتاب الکترونیکی

دلایل زیادی وجود دارد که چرا استفاده از ابزار eBook در سایت شما مفید است.

1. به راحتی کتابهای الکترونیکی خود را بصورت آنلاین بفروشید

افزونه های کتاب الکترونیکی فروش ، علامت گذاری ، رمزگذاری و ارائه محتوا به خوانندگان شما را بدون اطلاع از یک خط کد آسان می کند. ایجاد و بارگذاری کتابهای الکترونیکی بدون هیچ زحمتی باعث می شود تا بتوانید به راحتی آن را به بازار عرضه کرده و سود کسب کنید.

2. نشان دادن تخصص صنعت

بازاریابان ، وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل می توانند کتاب های الکترونیکی حرفه ای ایجاد کنند تا تخصص خود را نشان دهند و خود را در زمینه خود تثبیت کنند. این امر اعتبار نام تجاری را بهبود می بخشد و به بازدیدکنندگان سایت در همه جا کمک می کند.

3. به مشتریان بیشتری برسید

افزونه های eBook به شما امکان دسترسی به ویژگی های بازاریابی را می دهد تا کتاب خود را در هر زمان در سراسر جهان تبلیغ کنید. شما می توانید با مخاطبان بیشتری تماس بگیرید که منجر به افزایش فروش ، تعامل و دیده شدن می شود.

4. فهرست مشترکان خود را افزایش دهید

اگر می خواهید یک کتاب الکترونیکی به عنوان یک آهنربای سربی ارائه دهید ، این ابزارها به شما کمک می کند تا پایگاه بیشتری از سرنخ ها ایجاد کنید که می توانید از طریق ایمیل با آنها درگیر شوید و بعداً به طور بالقوه به مشتری تبدیل شوید.

اکنون که مزایای داشتن افزونه eBook در وب سایت شما را می دانیم ، بیایید به انتخاب های برتر موجود برای وردپرس نگاه کنیم.

بهترین افزونه های کتاب الکترونیکی برای سایت های وردپرس

1 WPForms

wpforms

WPForms بهترین فرم ساز برای وردپرس است. این به شما امکان می دهد فایل های قابل بارگیری را به فرم های خود اضافه کنید و گزینه های پرداخت را ادغام کنید تا مشتریان بتوانند کتاب الکترونیکی شما را به راحتی خریداری کنند.

با WPForms ، می توانید آدرس های ایمیل را جمع آوری کنید تا هنگام فروش کتاب الکترونیکی ، لیست مشترکان خود را افزایش دهید. و می توانید هر نوع کالای دیجیتالی مانند بلیط ، جریانهای ویدیویی ، قابل چاپ ، هنر ، موسیقی ، افزونه ها و موارد دیگر را بفروشید.

از بین قالب های از پیش ساخته شده که ساخت فرم کتاب الکترونیکی را بسیار ساده می کند ، انتخاب کنید. فرم ها کاملاً قابل تنظیم هستند بنابراین می توانید آنها را با قالب وردپرس و صدای مارک خود مطابقت دهید.

سپس می توانید ایمیل های خودکار را با پیوست کتاب الکترونیکی تنظیم کنید تا مشتری شما سفارش خود را فوراً به صندوق ورودی خود تحویل دهد.

WPForms به شما امکان می دهد از منطق شرطی برای ارسال کتاب الکترونیکی فقط در صورت رعایت قوانین خاصی استفاده کنید. این بدان معناست که می توانید از یک فرم واحد برای فروش چندین مورد فروشگاه الکترونیکی و ارائه آهنرباهای سربی رایگان استفاده کنید.

علاوه بر این ، می توانید فرم کتاب الکترونیکی را در هر نقطه از پست ها ، صفحات و ستون های جانبی سایت خود نمایش دهید تا بیشترین دید را داشته باشید.

فرم ساز همچنین به طور یکپارچه با درگاه های پرداخت و خدمات بازاریابی ایمیلی ادغام می شود. پس از راه اندازی ، کتاب الکترونیکی شما به تنهایی به فروش می رسد.

WPForms دارای یک تیم پشتیبانی عالی و اسناد زیادی است که به شما کمک می کند فرم های کتاب الکترونیکی را به سایت خود اضافه کنید. برای شروع به این راهنما مراجعه کنید: نحوه فروش آسان بارگیری در وردپرسبه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این افزونه کتاب الکترونیکی ، کامل ما را ببینید WPForms بررسیبه

همین امروز با WPForms شروع کنید.

2 OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster این بهترین ابزار تولید سرب است که می توانید برای ارائه کتاب الکترونیکی در سایت خود استفاده کنید. می توانید کتاب الکترونیکی را به عنوان یک آهنربای سرب در مبارزات خیره کننده مانند پنجره های بازشو ، اسلاید ها ، نوارهای شناور و موارد دیگر اضافه کنید.

علاوه بر این ، تعداد زیادی قانون هدفمند و محرک های تبلیغاتی وجود دارد. این بدان معناست که می توانید پیشنهاد کتاب الکترونیکی خود را در زمان و مکان مناسب نشان دهید که به احتمال زیاد بازدیدکنندگان آن را می خواهند.

می توانید کمپین های همیشه سبز ایجاد کنید که به تنهایی اجرا می شوند یا زمان بندی آنها را در زمان و تاریخ مشخصی تعیین کنید.

OptinMonster دارای ویژگی های پیشرفته برای بهینه سازی تبدیل است. به شما این امکان را می دهد تا کمپین های آزمایشی A/B را پیدا کنید تا بتوانید یکی از کتابهای الکترونیکی خود را بیشترین تعداد تبدیل را پیدا کنید. و به تجزیه و تحلیل های داخلی دسترسی پیدا می کنید که دقیقاً نشان می دهد تعامل از کجا بیشتر است ، بنابراین می توانید بهترین نقاط را برای تبلیغ کتاب الکترونیکی خود پیدا کنید.

برای اینکه بازدیدکنندگان بتوانند کتاب را بخرند ، می توانید دکمه فراخوانی را به همراه پیوندی به کتاب الکترونیکی خود اضافه کنید. اگر می خواهید کتاب را به جای ایمیل به صورت تحویل دهید ، OptinMonster با همه ارائه دهندگان خدمات ایمیل رایج مانند Constant Contact ادغام می شود. می توانید سرنخ های خود را تقسیم بندی کرده و به محض ثبت نام شخصی ، کتاب الکترونیکی را تحویل دهید.

آیا می خواهید در مورد این افزونه اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ ما را بررسی کنید بررسی OptinMonster یا نحوه کار را بیاموزید پنجره الکترونیکی خود را ایجاد کنید بلافاصله.

با OptinMonster شروع کنید!

3. کتاب الکترونیکی الگو

الگویی

کتاب الکترونیکی الگو به شما کمک می کند تا محتوای خود را به کتاب های الکترونیکی تبدیل کنید که به لطف ادغام با آن می توانید به صورت دیجیتالی و فیزیکی بفروشید ووکامرسبه

کتاب الگو Templatic دارای طراحی ساده و راه اندازی مستقیم است که آن را برای مبتدیان انتخابی عالی می کند. این برنامه 100٪ پاسخگو است و در چندین دستگاه از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه های لوحی و رایانه های رومیزی عالی به نظر می رسد.

آیا می خواهید محتوای شما را به خوانندگان بچشانید تا آنها را به خرید ترغیب کند؟ بخش بارگیری PDF را اضافه کنید تا بتوانند قطعه ای دریافت کنند و تصمیم بگیرند که آیا کتاب الکترونیکی شما برای آنها مناسب است یا خیر.

این ابزار همچنین دارای گزینه های سفارشی سازی است ، بنابراین می توانید کتاب الکترونیکی خود را هرطور که دوست دارید طراحی کنید. از ابزارک های سفارشی برای مبادله یا افزودن عناصر جدید با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن استفاده کنید. افزونه Templatic Ebook دارای به روز رسانی خودکار ، مجموعه گسترده ای از کد کوتاه ، پشتیبانی از منوی بزرگ و موارد دیگر است.

همین امروز با Templatic Ebook شروع کنید.

4. SeedProd

SeedProd

SeedProd بهترین سازنده صفحه فرود برای وردپرس است. این در این لیست قرار دارد زیرا ویژگی های جالبی برای فروش و فروش کتاب الکترونیکی شما بدون نیاز به افزونه کتاب الکترونیکی جداگانه دارد.

SeedProd به شما امکان می دهد صفحات فرود زیبایی را با استفاده از بیش از 100+ قالب آماده از پیش ایجاد کنید. این به شما فضای بیشتری می دهد تا در مورد کتاب الکترونیکی خود صحبت کنید و آن را به مشتریان خود عرضه کنید. به علاوه ، می توانید سرنخ ها را از منابع مختلف مانند کانال های رسانه های اجتماعی و کمپین های PPC به یک صفحه واحد هدایت کنید تا بتوانند کتاب الکترونیکی شما را دریافت کنند.

SeedProd با WooCommerce ادغام می شود ، بنابراین می توانید دکمه های “اکنون بخرید” و “افزودن به سبد خرید” را اضافه کنید و به مشتریان اجازه دهید به راحتی تسویه حساب کنند. علاوه بر این ، می توانید فرم های optin را اضافه کنید و به طور یکپارچه با ارائه دهنده خدمات ایمیل خود ارتباط برقرار کنید تا تولید سرنخ را بهبود بخشید.

به این افزونه کتاب الکترونیکی علاقه دارید؟ در مورد ما در سایت ما بیشتر بدانید بررسی SeedProdبه

با SeedProd شروع به کار کنید.

5. فروشگاه کتاب

فروشگاه کتاب الکترونیکی یک پلاگین الکترونیکی محبوب است که دارای ویژگی های قدرتمند و انعطاف پذیری است.

افزونه Ebook Store با WooCommerce و Stripe و PayPal ادغام می شود ، بنابراین فروش کتابهای الکترونیکی شما آسان است. فرآیند راه اندازی ساده است و فقط چند دقیقه طول می کشد. پیمایش رابط کاربری تمیز آن آسان است و می توانید بر اساس سلیقه خود آن را سفارشی کنید موضوعبه

این افزونه کتاب الکترونیکی وردپرس می تواند حجم فایل های بزرگ را مدیریت کند و به کاربران امکان می دهد فایل های PDF و eBook را به راحتی پیش نمایش کنند. این ابزار دارای علامت گذاری و کد QR برای هر صفحه از فایل های PDF شماست تا کنترل بیشتری بر محتوای آنلاین خود داشته باشید. اگر نمی خواهید محتوای شما ویرایش شود ، می توانید برش ، کپی و سایر داروهای PDF ایجاد شده توسط دیگران را غیرفعال کنید.

نمایش یک کتاب الکترونیکی واحد در یک صفحه وب یا چندین کتاب الکترونیکی برای یک صفحه محصول. با نسخه حرفه ای ، می توانید محتوای کتاب الکترونیکی خود را برای حفاظت و امنیت بیشتر رمزگذاری کنید.

همین امروز با فروشگاه کتاب شروع کنید.

6. وبلاگ من را چاپ کنید

وبلاگ من را چاپ کنید تبدیل محتوای وبلاگ شما به کتابهای الکترونیکی را آسان می کند که می توانید به کاربران بفروشید.

با چاپ وبلاگ من ، می توانید هزاران پست را با چند کلیک چاپ کنید ، به بازدیدکنندگان سایت اجازه دهید تا پست های جداگانه را چاپ کرده و کتابها و اسناد الکترونیکی با کیفیت بالا ایجاد کنند. این افزونه با جلوگیری از شکستن صفحه در تصاویر ، حذف لوگوها و ستون های کناری سایت ، اجازه استفاده از افزونه های دیگر در محتوای چاپ شده و موارد دیگر ، محتوای شما را برای توزیع بهینه می کند.

این افزونه با عناصر تم موجود شما سازگار است تا با طراحی سایت شما مشکلی نداشته باشد. می توانید پست های وبلاگ خود را در قالب های مختلف چاپ کنید ، وبلاگ خود را برای خواندن آفلاین چاپ کنید ، نسخه پشتیبان کاغذی یا کتابهای الکترونیکی PDF ایجاد کنید و کل وبلاگ خود را در برنامه دیگری مانند Google Docs یا Microsoft Word کپی کنید.

برخی از اسنادی که می توانید ایجاد کنید شامل کاغذ دیواری سفید ، آهنرباهای سربی ، بروشور محصول ، بروشور رویداد ، کتابچه راهنمای کاربر ، منوهای رستوران و موارد دیگر است.

همین امروز با چاپ وبلاگ من شروع به کار کنید.

7. بارگیری آسان دیجیتال

بارگیری آسان دیجیتال

بارگیری آسان دیجیتال یک راه حل تجارت الکترونیک محبوب برای فروش محصولات دیجیتال از سایت وردپرس شما است. شما می توانید کتابهای الکترونیکی ، قالب های PDF ، افزونه های وردپرس و موارد دیگر را بدون نیاز به دانستن یک خط کد بفروشید.

Easy Digital Downloads دارای انعطاف پذیری پرداخت است تا مشتریان بتوانند با استفاده از PayPal ، Stripe ، Google Pay یا Apple Pay خرید کنند. بارگیری نامحدود آن به کاربران امکان می دهد فایل های خریداری شده خود را بارها بارگیری کنند یا می توانید دسترسی بارگیری را محدود کنید.

همچنین با سایر خدمات و افزونه های محبوب مانند Mailchimp ، Zapier ، Dropbox ، ConvertKit ، AWeber، و بیشتر. اگر به ویژگی های بیشتری احتیاج دارید ، می توانید افزونه های شخصی را خریداری کنید تا دقیقاً آنچه را که نیاز دارید دریافت کنید و آن عناصر را به سایت خود اضافه کنید. برخی از این افزونه ها شامل پرداخت های مکرر ، مجوز نرم افزار ، کالاهای تحویل سفارشی و بررسی محصولات است.

همین امروز با بارگیری آسان دیجیتال شروع کنید.

8. بوکوماتیک

بوکوماتیک یک افزونه تولید کننده پست خودکار برای وردپرس است که محتوای وبلاگ شما را به کتاب الکترونیکی تبدیل می کند. از محتوای Google برای ایجاد خودکار پست های وبلاگ یا کتابهای الکترونیکی برای سایت شما استفاده می کند.

Bookomatic از هوش مصنوعی برای ایجاد محتوا برای وبلاگ شما استفاده می کند ، که آن را به روز نگه می دارد و با آخرین منابع مرتبط است. مترادف متنی داخلی آن ، مقالات را به صورت تصادفی انتخاب می کند تا هیچ کس منبع محتوای شما را نداند.

همچنین می توانید محتوای خود را به هر زبانی ترجمه کنید تا مورد توجه کاربران سراسر جهان قرار گیرد و مخاطبان مورد نظر خود را گسترش دهید. این افزونه انتشار محتوای هدفمند و مداوم را که برای خوانندگان شما جذاب است و ارتباط قوی تری با مشتریان بالقوه ایجاد می کند ، آسان می کند.

همین امروز با Bookomatic شروع کنید.

و شما آن را دارید! اینها بهترین افزونه های کتاب الکترونیکی هستند که می توانید برای وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

امیدواریم این لیست به شما در یافتن بهترین افزونه کتاب الکترونیکی برای سایت شما کمک کرده باشد. پس از انتخاب افزونه ، می توانید از این راهنما برای تبلیغ کتاب الکترونیکی در سایت خود استفاده کنید: نحوه ایجاد یک صفحه فرود کتاب الکترونیکی که تبدیل می شودبه

همچنین ممکن است بخواهید منابع دیگر ما را که به شما در بازاریابی کتاب الکترونیکی شما کمک می کند ، بررسی کنید:

این پست ها ابزارهای فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهند تا کتاب الکترونیکی خود را بیشتر ببینید و فروش بیشتری داشته باشید.

پست 8 بهترین افزونه کتاب الکترونیکی برای سایت های وردپرس در سال 2021 اولین بار در ظاهر شد IsItWP – آشکارساز تم وردپرس رایگانبهمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

45  +    =  47