0

8 بهترین ابزار پایگاه داده وردپرس برای تمیز کردن و بهینه سازی سایت

بازدید 15


آیا به دنبال بهترین ابزارهای پایگاه داده برای سایت وردپرس خود هستید؟ اگر چنین است ، شما در جای مناسب هستید.

پایگاه داده سایت شما اطلاعاتی از جمله نظرات ، پست ها و هرزنامه ها را ثبت می کند. برای دسترسی و مدیریت صحیح آن داده ها ، به یک پلاگین پایگاه داده نیاز دارید که پشتیبان گیری ، سرعت سایت شما را تسریع کند ، در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و موارد دیگر.

قبل از این که به بهترین ابزارهای پایگاه داده بپردازیم ، بیایید چند دلیل را بررسی کنیم که چرا استفاده از این نوع پلاگین برای عملکرد سایت شما ضروری است.

چرا از ابزارهای پایگاه داده برای سایت وردپرس خود استفاده کنید؟

1. سرعت سایت را بهبود ببخشید

تمیز کردن منظم پایگاه داده شما اطمینان می دهد که هیچ اطلاعات غیر ضروری وب سایت شما را مسدود نمی کند و باعث می شود وب به آرامی کار کند. هر نوع تأخیر در سایت شما می تواند بازدیدکنندگان را به راحتی از سایت شما دور کند تا به جای دیگری بروند ، بنابراین سریع نگه داشتن آن برای تعامل بیشتر ضروری است.

2. از محتوای خود محافظت کنید

تمام محتوای سایت وردپرسی شما در یک پایگاه داده MySQL ، یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای منبع باز ذخیره می شود. اگر تمام اطلاعات موجود در پایگاه داده شما از بین برود ، محتوای شما برای همیشه از بین می رود. ابزارهای پایگاه داده از اطلاعات شما پشتیبان تهیه می کنند ، بنابراین بازیابی و ایمن سازی آن آسان است.

3. بهبود تجربه کاربری (UX)

ابزارهای پایگاه داده برای بهینه سازی عملکرد سایت شما کار می کنند تا بهترین تجربه کاربری ممکن را برای بازدید کنندگان فراهم کنند. آنها سرعت سایت شما را بهبود می بخشند و ورودی های متعددی را فراهم می کنند تا بازدیدکنندگان را با شانس بیشتری برای تبدیل درگیر سایت خود کنند.

اکنون که از مزایای استفاده از ابزار پایگاه داده در وب سایت شما آگاه شدیم ، بیایید بهترین گزینه های موجود در بازار را بررسی کنیم.

بهترین ابزارهای پایگاه داده وردپرس

1. Bluehost

معامله جمعه سیاه Bluehost

Bluehost یکی از محبوب ترین سیستم عامل های میزبانی وب موجود است. دلایل متعددی وجود دارد که صاحبان وب سایت به Bluehost برای میزبانی سایت های خود اعتماد می کنند ، توسط بیش از 2،000،000 وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد.

مهم است که از ابزارهای بهینه سازی پایگاه داده برای سایت خود استفاده کنید و این کار با بهبود پایگاه داده با میزبان برتر شروع می شود.

Bluehost این کار را آسان می کند ساخت یک وب سایت از شروع تا پایان. را انتخاب کنید نام دامنه، یک طرح میزبانی انتخاب کنید و شروع به طراحی محتوای خود کنید.

Bluehost با ابزارهای بازاریابی ، تجزیه و تحلیل و به روزرسانی های خودکار امنیتی و پشتیبانی 24/7 ارائه می شود. چه یک وبلاگ داشته باشید و چه یک فروشگاه آنلاین ، همه مواردی را که شما برای راه اندازی یک وب سایت بهینه سازی شده ایجاد می کنید ، ایجاد می کند و منجر به افزایش تبدیل می شود.

امروز با Bluehost شروع کنید.

2. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus یکی از بهترین افزونه های پشتیبان گیری است که می توانید برای سایت وردپرس خود استفاده کنید. که توسط بیش از 3،000،000 وب سایت استفاده می شود ، یک راه حل جامع برای تهیه نسخه پشتیبان است.

UpdraftPlus انجام پشتیبان گیری دستی یا برنامه ریزی شده از تمام پرونده های وردپرس ، پایگاه داده ، پلاگین ها و مضامین. همچنین پشتیبان گیری را مستقیماً از صفحه کنترل WordPress شما بازیابی می کند.

این افزونه دارای ویژگی های قدرتمندی مانند پشتیبان گیری افزایشی ، پشتیبان گیری قبل از به روزرسانی ، سازگاری چند سایته ، قابلیت گزارش و ارسال ایمیل و موارد دیگر است. همچنین طیف گسترده ای از گزینه های ذخیره سازی از راه دور را با Google Drive ، Dropbox ، Amazon Web Services و موارد دیگر ارائه می دهد.

امروز با UpdraftPlus شروع کنید.

3. سوكوري

سوكوري

سوكوري یک پلاگین امنیتی محبوب برای وردپرس است. این کار برای شناسایی تهدیدات احتمالی و محافظت از سایت شما در برابر هک های بعدی است. راه اندازی آن آسان است و برای شروع به یک خط کد نیاز ندارید.

Sucuri همچنین به عنوان یک افزونه پشتیبان برای بازیابی اطلاعات سایت شما در صورت تخریب یا به خطر افتادن به هر روشی ، کار می کند. این ابزار برای افزایش عملکرد و جلوگیری از ترافیک مضر ، بار سرور سایت شما را کاهش می دهد.

با Sucuri می توانید فرکانس پشتیبان گیری مداوم را تنظیم کرده و اعلان ها را در هر نسخه پشتیبان دریافت کنید. یا می توانید انتخاب کنید که فقط در صورت بروز مشکل به شما اطلاع داده شود.

به علاوه ، گزینه های ذخیره سازی Sucuri و شبکه جهانی تحویل محتوا (CDN) سرعت سایت شما را بهینه می کنند و به روزرسانی قابل اعتماد وب سایت را ارائه می دهند.

امروز با سوکوری شروع کنید.

4. WP-Optimize

WP بهینه سازی جمعه سیاه

WP-Optimize یک راه حل همه در یک است که سایت شما را مخفی می کند ، پایگاه داده شما را تمیز می کند و فایل های بزرگ را برای بهترین نتیجه فشرده می کند. که توسط بیش از 1،000،000 وب سایت استفاده می شود ، یک روش ساده و آسان برای بهینه سازی وب سایت شما است.

ویژگی پایگاه داده WP-Optimize داده های غیرضروری را پاک می کند ، داده ها را در هنگام پاکسازی حفظ می کند ، پاکسازی های خودکار را انجام می دهد ، هرزنامه ها را پاک می کند و موارد دیگر. همچنین برای افزایش سرعت سایت و جلوگیری از عقب ماندگی ، تصاویر را فشرده و بهینه می کند.

گزینه های حافظه پنهان آن ، داده های پویا را در یک مکان ذخیره موقت نگه می دارد ، بنابراین هر زمان که بخواهید می توانید آن را بازیابی کنید. همچنین این اطمینان را می دهد که بازدید کنندگان همیشه نسخه بهینه شده سایت شما را مشاهده می کنند ، بنابراین بهترین تجربه را دارند.

امروز با WP-Optimize شروع کنید.

5. با فرم 7 پایگاه داده Addon تماس بگیرید

با فرم 7 پایگاه داده Addon تماس بگیرید گزینه خوبی برای کسانی است که قبلاً از افزونه Contact Form 7 استفاده کرده اند. این به طور خودکار موارد ارسال شده را ضبط می کند و آنها را در پایگاه داده وردپرس شما ذخیره می کند ، بنابراین شما مجبور نیستید پیام های خود را غربال کنید تا آنچه را که می خواهید در یک مکان پیدا کنید.

استفاده از این افزونه آسان است و به هیچگونه پیکربندی نیاز ندارد. شما می توانید همه موارد ارسالی خود را صادر و نمایش دهید و آنها را در برنامه دیگری قرار دهید.

فرم تماس با 7 پایگاه داده Addon سبک است و سرعت وب سایت شما را کم نمی کند. این برنامه با سایر افزونه های مفید مانند یک سوئیچ دهنده پایگاه داده و یک آپلود کننده فایل کشیدن و رها کردن ادغام می شود.

امروز با فرم تماس با 7 پایگاه داده Addon شروع کنید.

6. بازنشانی پایگاه داده WP

بازنشانی پایگاه داده WP به شما امکان می دهد هر قسمت از پایگاه داده خود را که می خواهید فقط با یک کلیک تنظیم کنید. می توانید کل پایگاه داده یا فقط جداول خاص را تنظیم کنید.

این پلاگین ایمن است و استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای دیدن مزایای آن نگران دانستن هیچ کدی نیستید. با توجه به اقدامات امنیتی آن ، شما همچنین نگران تنظیم مجدد تصادفی کل پایگاه داده خود نیستید ، که آن را به گزینه ای برای بازنشانی ایمن تبدیل می کند.

برای کسانی که می خواهند پایگاه داده خود را از هرگونه محتوای غیرضروری پاک کنند ، این پلاگین راه حل مناسبی است.

امروز با بازنشانی پایگاه داده WP شروع کنید.

7. پشتیبان گیری از پایگاه داده WP

پشتیبان گیری از پایگاه داده WP پلاگین پشتیبان پایگاه داده دیگری است که به شما امکان می دهد تمام داده های قبلی خود را فقط با یک کلیک ذخیره کنید.

این پلاگین به راحتی برای وب سایت شما نصب و پیکربندی می شود. شما می توانید بین به روزرسانی های دستی و خودکار یکی را انتخاب کنید ، یک برنامه پشتیبان تهیه کنید و مستقیماً از داشبورد وردپرس خود فایلهای پشتیبان را بارگیری کنید.

می توانید پشتیبان گیری از پایگاه داده خود را در چندین فضای کاری معروف مانند Dropbox ، Google Drive و Amazon S3 ذخیره کنید. جداول را از پشتیبان گیری خود حذف کنید ، پایگاه داده خود را جستجو کنید و گزارشات را در صندوق ورودی خود دریافت کنید تا از پیکربندی پشتیبان گیری وب سایت خود مطلع شوید.

با پشتیبان گیری پایگاه داده WP شروع کنید.

8. پاک کننده پایگاه داده پیشرفته

پاک کننده پایگاه داده پیشرفته برای از بین بردن عناصری در پایگاه داده شما که مشکلاتی را برای سرور ایجاد می کنند یا به سادگی غیرضروری هستند ، کار می کند. این شامل هرزنامه ، بازنگری قدیمی ، نظرات در انتظار و موارد دیگر است.

Advanced Database Cleaner پایگاه داده شما را به طور خودکار تمیز می کند بنابراین نیازی به انجام به روزرسانی های دستی نیست. این گزینه های زیادی برای تمیز کردن دارد ، بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که چه مواردی را بهینه کنید ، مانند نسخه های قبلی ، بازبینی و موارد دیگر.

این افزونه همچنین اطلاعات یتیم را قبل از پاکسازی رسمی نمایش می دهد تا اطمینان حاصل شود که فقط موارد ضروری را حذف می کنید. شما می توانید موارد را بر اساس مقادیر و نام ها جستجو کنید ، برنامه ها را برای تمیز کردن برنامه ها ، تعمیر جداول پایگاه داده خراب یا آسیب دیده و موارد دیگر انجام دهید.

امروز با Advanced Database Cleaner شروع به کار کنید.

و آنجا آن را دارید! اینها بهترین ابزارهای پایگاه داده هستند که می توانید برای پاکسازی و بهینه سازی وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. اگر چنین است ، در صورت تمایل لیست منابع ما را در اینجا ببینید افزونه های برتر وردپرس.

آن پست بهترین پلاگین های موجود در بازار را خراب می کند تا بتوانید موارد مناسب را برای سایت وردپرس خود انتخاب کنید.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +  5  =