0

8 بهترین ابزار جستجوگر رتبه برای استفاده هر وب سایت

بازدید 13


آیا به دنبال بهترین ابزار جستجوگر رتبه برای سایت وردپرس خود هستید؟

هنگام راه اندازی وب سایت ، مهم است که با پیشرفت آن مطابقت داشته باشید تا از عملکرد مطابق با استاندارد خود اطمینان حاصل کنید. برای اینکه مورد توجه مخاطبان مناسب قرار بگیرید ، بسیار مهم است که سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد.

اما بدون ابزارهای مناسب ، ممکن است برای رسیدن به این مهم تلاش کنید. خوشبختانه موارد زیادی در بازار وجود دارند که می توانند به دیده شدن وب سایت شما کمک کرده و میزان مکالمه شما را بهبود ببخشند.

قبل از اینکه به بهترین ابزارهای جستجوگر رتبه بندی بپردازیم ، بیایید چند مزیت استفاده از یکی را برای سایت خود بررسی کنیم.

چرا از یک ابزار Check Rank در سایت وردپرسی خود استفاده می کنید؟

1. بهبود استراتژی SEO

استراتژی بهینه سازی موتور جستجو به شما امکان می دهد محتوای خود را برای بهبود رتبه بندی آنلاین خود برنامه ریزی کرده و برای مخاطبان خود نشان دهید. هنگامی که محتوای شما در Google رتبه بالایی داشته باشد ، افراد بیشتری از مخاطبان شما روی سایت شما کلیک کرده و با آن درگیر می شوند که منجر به افزایش تعامل می شود.

شما می توانید استراتژی SEO خود را با استفاده از ابزاری که به شما می گویند وب سایت شما در چه رتبه ای قرار دارد بهبود ببخشید ، بنابراین می توانید تغییرات لازم را برای تبدیل بهتر ایجاد کنید و بنابراین استراتژی خود را ارتقا دهید.

2. محتوای مرتبط ایجاد کنید

وقتی می دانید مخاطب شما چه کلمات کلیدی و عباراتی را جستجو می کند ، می توانید محتوای مربوط به آن جستجوها ایجاد کنید. با انجام این کار می توانید رتبه بالاتری داشته باشید ، بنابراین مخاطبان شما شانس بیشتری برای یافتن سایت شما دارند. اگر محتوای شما به آنها راه حل و پاسخ به سالاتشان ارائه دهد ، احتمال اینکه در آینده بچسبند و حتی دوباره به آنها مراجعه کنند ، وجود دارد.

با ادامه انتشار مطالب مرتبط ، خواه سریع یک مخاطب وفادار ایجاد کنید وبلاگ یا یک فروشگاه تجارت الکترونیکی.

3. جاسوسی از رقبا

شما می توانید چیزهای زیادی از رقبای خود بیاموزید ، خصوصاً در مورد نوع محتوایی که ممکن است مخاطب شما به آن علاقه داشته باشد. ابزارهای جستجوگر رتبه به شما امکان می دهند ببینید که برای کدام کلمات کلیدی رتبه بندی می کنند تا بتوانید فرصت های جدید کلمه کلیدی را برای سایت خود پیدا کنید.

این می تواند به شما کمک کند فروش خود را افزایش دهید فروشگاه آنلاین یا بازدیدهای وبلاگ خود را در یک لحظه افزایش دهید.

اکنون که از مزایای استفاده از ابزارهای رتبه سنجی در وب سایت شما مطلع شدیم ، بیایید بهترین گزینه های موجود در بازار را بررسی کنیم.

بهترین ابزار جستجوگر رتبه برای بهبود SEO شما

1. AIOSEO

همه در یک جستجوگرها

AIOSEO بهترین افزونه SEO برای وردپرس است. بیش از 2،000،000 وبلاگ نویس ، بازاریاب و صاحب مشاغل از AIOSEO برای نیازهای رتبه بندی خود استفاده می کنند.

AIOSEO دارای یک ممیزی SEO Checklist است که به شما کمک می کند SEO سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید ، خطاهایی را که به رتبه شما آسیب می رساند شناسایی کنید ، بهبودهای پیشنهادی را ببینید و موارد دیگر. این به ویژه برای مبتدیانی که مطمئن نیستند هنگام جستجوی تجزیه و تحلیل خود به دنبال چه چیزی بگردند یا پیگیری کنند بسیار مفید است.

این افزونه همچنین سرعت و عملکرد سایت شما را بهینه می کند تا بازدیدکنندگان تجربه کاربری مثبتی (UX) داشته باشند. TruSEO On-Page Analysis آن باعث می شود تا اطلاعات لازم مانند برچسب های عنوان ، توضیحات متا ، عبارات کلیدی تمرکز و موارد دیگر را پر کنید.

امروز با AIOSEO شروع کنید.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. بیش از 3،000،000 صاحب وب سایت برای ردیابی و بهبود رتبه بندی به آن اعتماد دارند.

در عرض چند دقیقه ، می توانید حساب خود را تنظیم کنید تا تجزیه و تحلیل سایت خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید. کارشناسان و مبتدیان به طور یکسان می توانند از ویژگی های قدرتمند آن استفاده کنند زیرا درک گزارشات آن آسان است.

با استفاده از MonsterInsights ، می توانید بلافاصله آمار مهمی از جمله نرخ کلیک (CTR) ، تعداد نمایش و تعداد کلیک را مشاهده کنید. محبوب ترین محتوای سایت ، کلمات کلیدی برتر ، سایت های ارجاع دهنده برتر ، پیوندهای برتر خروجی و موارد دیگر را پیگیری کنید.

امروز با MonsterInsights شروع کنید.

3. SEMrush

SEMRush

SEMrush یک راه حل همه در یک سئو با ویژگی های قدرتمند تضمین شده برای کمک به شما در رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو است.

SEMrush به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید کدام یک از مخاطبان شما را دوست دارد. ویژگی ردیابی موقعیت به شما کمک می کند تا بر رتبه بندی و میزان کلمات کلیدی سایت خود نظارت داشته باشید تا عملکرد آنها را در محتوای خود مشاهده کنید. علاوه بر این ، به شما نشان می دهد که کدام کلمات کلیدی در ویژگی های SERP مانند قطعه ها ، ویدیوها ، پیوندهای سایت Google یا پانل های دانش وجود دارد.

همچنین می توانید در URL رقبای خود جستجو کنید تا ببینید کدام کلمات کلیدی و عبارات دارای رتبه بالایی هستند ، بنابراین می توانید یک استراتژی بهتر نیز ایجاد کنید. حداکثر 10 URL برای پیگیری اضافه کنید تا بتوانید به طور مداوم بهینه سازی سایت خود را بهبود ببخشید.

امروز با SEMRush شروع کنید.

4. Ahrefs

صفحه اصلی ahrefs

اهرفس یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند SEO است که به شما کمک می کند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته و محتوای خود را برای نتایج بهتر بهینه کنید.

با Ahrefs می توانید سئو سایت خود را بهینه کنید ، رقبا را تجزیه و تحلیل کنید ، جستجوهای مخاطبان خود را دنبال کنید و موارد دیگر. همچنین می توانید گزارش های جستجوی ارگانیک دقیق را مشاهده کرده و از ویژگی Data Explorer آن برای کنترل بیش از صد نقطه مختلف داده در هر یک از صفحات خود استفاده کنید.

ویژگی Rank Tracker به شما امکان می دهد برای وارد کردن کارها و افزودن کلمات کلیدی موردنظر برای پیگیری ، به حساب کنسول جستجوی Google خود متصل شوید. همچنین می توانید نمای کلی از عملکرد SEO سایت خود را مشاهده کرده و میزان بازدید ، درصد مشاهده ، ویژگی های SERP ، موقعیت متوسط ​​و موارد دیگر را ردیابی کنید.

امروز با Ahrefs شروع کنید.

5. AccuRanker

AccuRanker یک ردیاب رتبه کلمات کلیدی است که دارای ویژگی های مفیدی مانند به روزرسانی خودکار ، دسترسی به داده های API و موارد دیگر است.

AccuRanker با هدف قرار دادن ویژگی های مختلف SERP در Google ، به شما در ایجاد قابلیت مشاهده آلی کمک می کند. می توانید لیست کلمات کلیدی خود را فیلتر کنید تا فقط کلمات کلیدی با برخی از ویژگی های SERP خاص را نشان دهد تا نظارت شما محدود شود.

می توانید رتبه بندی جهانی و محلی را با چندین مکان و کشور برای Google و سایر موتورهای جستجو پیگیری کنید. هر تعداد مکان را که می خواهید اضافه کنید یا می توانید هنگام افزودن کلمات کلیدی نتایج محلی را نادیده بگیرید.

AccuRanker همچنین به شما امکان می دهد رتبه بندی کلمات کلیدی انجام شده در تلفن همراه و همچنین دسک تاپ ها را برای یک بازبینی دقیق تر دنبال کنید. از موقعیت های رده بندی رقبا در کلمات کلیدی هدف جاسوسی کنید تا پیشرفت خود را مقایسه کنید و برای تبدیل بهتر از آنها بیشتر از آنها باشید.

امروز با AccuRanker شروع کنید.

6. SERPWatcher توسط Mangools

SERPWatcher توسط Mangools یک مجموعه ابزار جستجوگرها است که از ویژگی هایی برای کمک به شما در رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو و پیشی گرفتن از رقبای خود استفاده می کند.

ویژگی شاخص عملکرد SERPWatcher به شما امکان می دهد پتانسیل ترافیک ارگانیک وب سایت خود را کنترل کنید. این به روز رسانی های روزانه را از طریق هشدارهای ایمیل در مورد رتبه بندی جستجوی شما ارسال می کند ، بنابراین شما همیشه از عملکرد سایت خود مطلع می شوید.

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از هر دستگاهی ، رتبه بندی را در هر مکانی ردیابی کنید ، زیرا برای موبایل کاملاً بهینه شده است. اشتراک گزارش تعاملی آن به شما امکان می دهد به راحتی آمار رتبه بندی و گزارشات برنامه خود را به اشتراک بگذارید تا کل تیم به روز بمانند.

گزارش های دقیق آن اطلاعات مهمی را در مورد آمار سایت شما از جمله رتبه بندی کلمات کلیدی ، تغییر موقعیت ها ، موقعیت متوسط ​​، بهترین موقعیت ، میزان جستجو و بازدید کنندگان تخمینی در هر ماه به شما ارائه می دهد.

امروز با SERPWatcher توسط Mangools شروع کنید.

7. سرپستات

سرپستات

سرپستات یک ابزار جستجوگرای همه در یک است که برای بالا بردن رتبه بندی سئو و بهبود بهینه سازی سایت استفاده می شود.

ابزار ردیابی رتبه Serpstat هر آنچه را برای کنترل و ردیابی موفقیت آمیز رتبه سایت و رقبای خود نیاز دارید ، در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید نتایج جستجوی ارگانیک و پولی جهانی و محلی یک دامنه و رقبای آن را بررسی کنید.

با استفاده از داشبورد بصری آن ، می توانید رتبه بندی سایت خود را در سراسر جهان پیگیری کنید ، کلمات کلیدی را بر اساس برچسب ها گروه بندی کنید ، گزارش های تجزیه و تحلیل مکرر را برنامه ریزی کنید ، سهم بازار را با کلمات کلیدی تحلیل شده ردیابی کنید و موارد دیگر.

ابزار Competitor Analysis آن همچنین درک اینکه چه چیزی برای رقبای شما مفید است و چه عواملی مناسب نیست را آسان می کند تا بتوانید استراتژی سئو بهتری ایجاد کنید. نمودارها و نمودارهای بصری آن درک نحوه بازدید بازدیدکنندگان از سایت شما را آسان تر می کند ، بنابراین می توانید تجربه کاربری آن را نیز بهبود ببخشید.

امروز با Serpstat شروع کنید.

8. رتبه بندی SE

رتبه بندی SE یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند SEO است که برای نظارت بر رتبه بندی سایت شما و بهبود آنها برای تبدیل های بالاتر ساخته شده است.

SE Ranking دارای ویژگی Keyword Rank Tracker است که رتبه بندی گوگل ، یاهو ، بینگ و YouTube را برای همه مکان ها و دستگاه ها بررسی می کند. همچنین نتایج Google Maps ، رتبه بندی Google Ads و ویژگی های SERP مانند قطعه ها ، ویدیوها و موارد دیگر را ردیابی می کند.

این ابزار همچنین به شما کمک می کند تا به راحتی از رقبا جاسوسی کنید. شما می توانید حداکثر 5 رقیب اضافه کنید و گزارشات دقیق رتبه بندی آنها را در مقایسه با رتبه بندی خود دریافت کنید. همچنین می توانید رتبه بندی دید خود را در مقایسه با سایت های مشابه بر اساس کلمات کلیدی خود مشاهده کنید.

رتبه بندی SE 100٪ داده های دقیق را تضمین می کند ، امنیت داده را فراهم می کند و اطلاعات زیادی درباره کلمات کلیدی مورد جستجو به شما می دهد. با اتصال حسابهای Google Analytics و Google Search Console خود حداکثر 5 رقبا را ردیابی کنید تا از این طریق مراقب باشند.

امروز با SE Ranking شروع کنید.

و آنجا آن را دارید! اینها بهترین ابزارهایی هستند که می توانید برای وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. اگر چنین است ، در صورت تمایل لیست منابع ما را در اینجا ببینید افزونه های برتر وردپرس.

این منبع بهترین پلاگین های موجود در بازار را خراب می کند تا بتوانید پلاگین های مناسب سایت وردپرس خود را انتخاب کنید.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  3  =