0

8 افزونه قدرتمند لیست پستی وردپرس برای رشد 3 برابر سریعتر

بازدید 12


آیا به دنبال بهترین افزونه های لیست پستی برای سایت وردپرس خود هستید؟

برای هر کسی که می خواهد نام تجاری خود را رشد دهد یا حضور آنلاین خود را تقویت کند ، ایجاد یک لیست ایمیل پر از مشترکان درگیر ضروری است.

اما بخش عظیمی از موفقیت مشترکان استفاده از ابزار مناسب برای نیازهای شما است. مهم است که برای اطمینان از بهترین نتایج ، بهترین پلاگین لیست نامه پستی را برای وب سایت خود انتخاب کنید. در این مقاله ، ما قصد داریم بهترین ها را در بازار تجزیه و مقایسه کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای نیازهای خود بگیرید.

اما ابتدا ، بیایید برخی از دلایل نیاز به پلاگین لیست نامه پستی برای وب سایت وردپرس خود را بررسی کنیم.

چرا باید از یک افزونه Mailing List در سایت وردپرس خود استفاده کنید؟

افزودن یک افزونه لیست نامه پستی به سایت شما مزایای بسیاری دارد.

1. با بازدید کنندگان سایت در ارتباط باشید

هنگامی که شخصی از وب سایت شما بازدید می کند ، جمع آوری سریع اطلاعات وی بسیار مهم است تا فرصتی برای تعامل مجدد با وی فراهم شود. هرچه آنها با تجارت شما بیشتر آشنا شوند ، بیشتر با آن درگیر می شوند. ایمیل یک راه عالی برای ارتباط با بازدیدکنندگان سایت شما ، یادگیری آنچه آنها می خواهند و حفظ بازگشت آنها است.

2. بینش کاربر را دریافت کنید

از طریق بازاریابی ایمیلی، داده های بی شماری وجود دارد که می توانید با شناخت بیشتر مخاطبان هدف خود جمع آوری کنید. وقتی مشتریان خود را می شناسید ، می توانید کمپین ها ، خبرنامه ها ، محصولات و محتوایی ایجاد کنید که پاسخگوی نیازهای آنها باشد.

می توانید یاد بگیرید که چه چیزی تعامل آنها با تجارت شما را ترغیب می کند و چه عواملی آنها را وادار به ایجاد تجربه کاربری می کند که مطمئناً از آن لذت خواهند برد.

3. افزایش تبدیل و فروش

خواه می خواهید نرخ کلیک به وب سایت خود را افزایش دهید یا فروش را افزایش دهید ، ایجاد یک لیست ایمیل جامع فرصت های بیشتری برای تعامل با نام تجاری شما به کاربران می دهد. ظاهر شدن در صندوق ورودی آنها راهی مستقیم برای برقراری ارتباط با آنها و بهبود وضعیت شماست استراتژی تولید سرب، معرفی آنها به محصولات جدید ، راهنمایی آنها به صفحات اصلی و موارد دیگر.

اکنون که از مزایای استفاده از یک افزونه پستی در وب سایت شما مطلع شدیم ، بیایید بهترین گزینه های موجود را بررسی کنیم تا بتوانید بهترین گزینه را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

بهترین افزونه های لیست پستی برای وردپرس

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster یک افزونه قدرتمند تولید سرب است که برای افزایش ثبت نام از طریق ایمیل و ایجاد مشترکان وفادار طراحی شده است. از انواع مختلف مبارزات optin آن برای جذب بازدید کنندگان سایت شما به اندازه کافی برای جمع آوری آدرس ایمیل آنها و جلب توجه آنها استفاده می شود.

با استفاده از OptinMonster ، ایجاد اشکال بهینه شده بهینه از هر نوع کمپین ، از جمله جعبه سبک ، نوار شناور ، نوار کناری ، جعبه های اسکرول کشویی و سایر موارد آسان است. همراه با الگوهای premade و سازنده کشیدن و رها کردن که استفاده از آن برای مبتدیان و متخصصان آسان است. با هزاران قابلیت سفارشی سازی ، می توانید فرم های خود را متناسب با مارک تجاری خود ایجاد کنید و مخاطبان خود را جذب کنید.

شما می توانید برای بهترین نتیجه کمپین های شخصی سازی شده ای را که برای کاربران خاص در نظر گرفته شده ایجاد کنید. گزینه های هدف گذاری آن شامل سطح صفحه ، موقعیت جغرافیایی ، سایت ، کوکی و موارد دیگر است.

OptinMonster همچنین به طور یکپارچه با بسیاری از افزونه ها و سیستم عامل های محبوب ادغام می شود ، بنابراین افزودن آن به سایت وردپرس آسان است. برخی از این موارد شامل Mailchimp ، Drip ، Salesforce ، HubSpot ، AWeber و موارد دیگر است.

امروز با OptinMonster شروع کنید.

2. WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس - معاملات جمعه سیاه

فرم های WP سازنده فرم کشیدن و رها کردن است که مورد اعتماد بیش از 4.000.000 مالک وب سایت است. با استفاده از WPForms ، ساخت فرم های قابل تنظیم و پاسخگو که لیست ایمیل شما را رشد می دهند ، آسان است.

WPForms همراه با الگوهای فرم از پیش ساخته شده بنابراین هر کسی می تواند فرم های زیبایی ایجاد کند که توجه ها را به خود جلب کند. منطق شرطی هوشمند آن به شما امکان می دهد با نمایش و پنهان کردن زمینه ها ، ارائه گزینه های پرداخت و اشتراک در خبرنامه ها بر اساس ارسال های کاربر ، مهمترین اطلاعات را جمع آوری کنید.

این پلاگین همچنین فرم های چند صفحه ای ، محافظت در برابر هرزنامه ، اعلان های فوری ، مدیریت ورود و موارد دیگر را ارائه می دهد. به این ترتیب می توانید بازدیدکنندگان بیشتری را به مشترکان تبدیل کنید.

علاوه بر این ، این افزونه با سیستم عامل ها و نرم افزارهای محبوب از جمله Stripe ، PayPal ، AWeber ، ActiveCampaign و موارد دیگر ادغام می شود.

امروز با WPForms شروع کنید.

3. تماس مداوم

تماس مداوم

تماس مداوم یک نرم افزار بازاریابی پست الکترونیکی است که به شما امکان می دهد کمپین هایی را شروع کنید ، ایمیل ارسال کنید ، محصولات را به بازار عرضه کنید و وب سایت خود را از یک پلت فرم آسان برای استفاده بسازید.

Constant Contact با محبوب ترین افزونه ها و سیستم عامل ها از جمله Salesforce ، Quickbooks ، Outlook ، Eventbrite و موارد دیگر ادغام می شود.

Contact Contact دارای یک ویرایشگر ایمیل است که به شما امکان می دهد خبرنامه ها و ایمیل های خود را هر طور که دوست دارید شخصی سازی کنید. از بین 100+ قالب از پیش آماده که عملکردی و انعطاف پذیر هستند ، انتخاب کنید. آسان است که مارک تجاری خود را با این افزونه مطابقت دهید و از دسته هایی مانند دعوت های رویداد ، تعطیلات ، اطلاعیه ها و موارد دیگر انتخاب کنید.

این پلتفرم همچنین دارای قابلیت های اتوماسیون بازاریابی است بنابراین شما می توانید کنترل بیشتری بر محتوای ایمیل خود داشته باشید. می توانید برای مشترکین خاص ایمیلهای هدفمندی ارسال کنید تا محصولات و محتوای مربوطه را که احتمالاً به آن علاقه دارند به آنها نشان دهید.

امروز با Constant Contact شروع کنید.

4. اوبر

اوبر

اوبر یک ابزار بازاریابی از طریق ایمیل است که دارای چندین ویژگی قدرتمند است که شما ممکن است برای نیازهای سایت خود مفید باشید.

AWeber به شما امکان می دهد برای ارتباط با مخاطبان خود ایمیل ، صفحه فرود ، اعلان های فشرده و موارد دیگر ایجاد کنید. همراه با یک سازنده کشیدن و رها کردن که به شما امکان می دهد ایمیل های سفارشی را بدون نیاز به دانستن یک خط کد ، در عرض چند دقیقه ایجاد کنید. الگوهای ایمیل آن زیبا هستند و به راحتی می توانید برند موجود خود را با گزینه های آن مطابقت دهید.

AWeber همچنین دارای تقسیم بندی ایمیل است بنابراین می توانید کاربران خاص را برای مبارزات خاص با نرخ تبدیل بالاتر هدف قرار دهید. شما می توانید از زمینه ها و برچسب های سفارشی برای ایجاد بخش های مشترک پویا و ارسال محتوای شخصی به مشترکان خود استفاده کنید.

این ابزار همچنین دارای ویژگی های اتوماسیون قدرتمندی است که به شما امکان ارسال ایمیل در زمان مناسب را به صورت خودکار می دهد ، بنابراین شما مجبور نیستید هر بار که ایمیل ارسال می کنید دستی کار کنید.

امروز با AWeber شروع کنید.

5. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit یک سرویس بازاریابی از طریق ایمیل است که به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را از یک سیستم عامل ایجاد و مدیریت کنید.

با ConvertKit می توانید فرم های optin بهینه شده را با الگوهای پاسخگو و گزینه های سفارشی سازی ایجاد کنید. با فرم های ثبت نام نامحدود ، تحویل آهنربای سرب ، انطباق با GDPR ، زمینه های سفارشی و موارد دیگر همراه است.

ConvertKit همراه با الگوهای ایمیل ، گزینه های یک ظاهر طراحی داخلی ، نرخ تحویل بالا و صفحات فرود است. می توانید همه مشترکین خود را با استفاده از یک لیست با استفاده از برچسب ها و بخش ها سازماندهی کنید تا به درستی آنها را هدف قرار دهید.

طراح ایمیل همچنین به شما کمک می کند تا خبرنامه ها و محتوای ایمیل زیبایی ایجاد کنید که توجه مشترکان شما را به خود جلب کند و آنها را ترغیب به تعامل با نام تجاری شما کند. به راحتی می توانید تصاویر ، فیلم ها و گرافیک ها را به ایمیل های خود اضافه کنید و همچنین قلم ها ، رنگ ها ، ترازها ، تقسیم کننده ها و موارد دیگر را شخصی سازی کنید.

برخی از ادغام های آن شامل Zapier ، Crowdcast ، Teachable ، LeadsTunnel ، GrowSurf و موارد دیگر است.

امروز با ConvertKit شروع کنید.

6. شکوفه

پلاگین بلوم توسط مضامین زیبا

شکوفه یک لیست پستی و پلاگین تولید سرب برای وردپرس است. این توسط مضامین زیبا است و به شما امکان می دهد یک لیست ایمیل جامع از وب سایت خود بسازید.

بلوم به شما امکان می دهد پنجره های مختلفی را برای تشویق به ثبت نام از طریق ایمیل و افزایش تعداد مشترکین خود ایجاد کنید. گزینه های فرم آن شامل درون خطی ، قفسه های محتوا ، اسلایدها ، پنجره های بازشو و موارد دیگر است.

بلوم با بیش از 100 الگوی پیش ساخته ارائه می شود که به راحتی می توان مطابق میل شما سفارشی کرد و با مارک تجاری موجود شما مطابقت داشت. ویرایشگر ساده آن ایجاد پنجره های زیبا را آسان می کند (حتی برای کسانی که هیچ تجربه طراحی ندارند) که بازدیدکنندگان را به مشترک تبدیل می کند. با این حال ، با یک سازنده کشیدن و رها کردن همراه نیست که ممکن است برای برخی از مبتدیان جذاب نباشد.

محرک ها را به پنجره های بازشو اضافه کنید تا در زمان مناسب برای بازدیدکنندگان نشان داده شوند. کاملاً پاسخگو و مناسب برای همه دستگاه ها است ، بنابراین مهم نیست که چه چیزی زیبا باشد.

این افزونه همچنین با نرم افزارهای معروف مانند Mailchimp ، ConvertKit ، Constant Contact ، MailPoet ، Salesforce ، AWeber ، GetResponse و غیره ادغام می شود.

امروز با بلوم شروع کنید.

7. خبرنامه

خبرنامه

خبرنامه یک خبرنامه و نرم افزار بازاریابی از طریق ایمیل است که به شما کمک می کند بازدید کنندگان سایت خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود به مشترک تبدیل کنید.

خبرنامه با سازنده کشیدن و رها کردن همراه است که استفاده از آن آسان است. شما می توانید خبرنامه ها و محتوای ایمیل خود را متناسب با زیبایی برند خود و متناسب با موضوع خود تنظیم کنید. مشترکان نامحدود با آمار و خبرنامه های نامحدود با ردیابی دریافت می کنید.

خبرنامه با پشتیبانی از SMTP ارائه می شود تا دیگر نگران محدودیت پهنای باند نباشید. آهنگساز بصری آن به شما امکان می دهد طرح های زیبا و زیبایی ایجاد کنید که بازدید کنندگان سایت شما را فریب دهد.

خبرنامه دارای ادغام های قدرتمندی از جمله WooComerce ، فرم تماس 7 ، SendGrid ، Google Analytics ، Spark Post و موارد دیگر است.

امروز با خبرنامه شروع کنید.

8. SendinBlue

Sendinblue یک راه حل ساده بازاریابی از طریق ایمیل است که به شما امکان می دهد فرم های ورود به سیستم و محتوای ایمیل را برای بهبود نسل برتر خود ایجاد کنید.

Sendinblue به شما امکان می دهد فرم های جلب توجه را با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن آسان ایجاد کنید. هر عنصر از فرم ثبت نام خود را که می خواهید ، از جمله رنگ ها ، تصاویر و متن ، سفارشی کنید. فرم هایی را در هر مکانی که می خواهید در وب سایت خود قرار دهید ، مانند ایمیل ، صفحه های فرود ، پروفایل های شبکه های اجتماعی و موارد دیگر.

با Sendinblue می توانید از اتوماسیون بازاریابی برای کنترل زمان و چه کسی نامه های الکترونیکی شما استفاده کنید. گردش کار اتوماسیون آن اتصال به مشترکان ایمیل را آسان می کند در حالی که کار کمی انجام می دهید. نرخ تحویل پذیری بالایی دارد تا اطمینان حاصل شود که ایمیل های شما همیشه به صندوق ورودی مشترکان منتقل می شوند.

امروز با SendinBlue شروع کنید.

و آنجا آن را دارید! اینها بهترین پلاگین های پستی هستند که می توانید برای وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. اگر چنین است ، در صورت تمایل لیست منابع ما را در اینجا ببینید افزونه های برتر وردپرس.

آن پست بهترین افزونه های موجود در بازار را خراب می کند تا بتوانید موارد مناسب را برای سایت وردپرس خود انتخاب کنید.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  3  =