0

7 مجموعه گران قیمت لگو در جهان

بازدید 5


Ekaterina_Minaeva / Shutterstock.com

شاید هرگز به مجموعه LEGO به عنوان یک سرمایه گذاری فکر نکرده باشید ، اما زمانی مجموعه های LEGO کلکسیونی از نظر قدردانی از طلا و سایر فلزات گرانبها بهتر عمل می کردند. [1]به اگرچه مطالعات اخیر در این زمینه انجام نشده است ، اما هنوز بازار ثانویه عظیمی برای کمیاب ترین و پیچیده ترین مجموعه های جهان وجود دارد ، به ویژه آنهایی که در شرایط نعناع هستند.

7 مجموعه گران قیمت لگو در جهان

از آنجا که قیمت مجموعه ها در بازارهای ثانویه دائماً در نوسان است ، این مقاله بر روی مجموعه مدلهای گران قیمت در زمان انتشار تمرکز می کند.

1. تاج محل #10256 – $ 369.99

تاج محل شماره 10256 که به عنوان یک متخصص خالق در سال 2017 منتشر شد ، دومین نسخه از سه نسخه LEGO از نقطه عطف مشهور جهان است. شامل 5،923 قطعه بود و با گنبد ، طاق ها و کاشی های پیچیده در اطراف پایه سازه ، نام Creator Expert را برآورده کرد.

این مجموعه بازنشسته شده است ، اما سازندگان احتمالی می توانند آن را به راحتی در سال 2021 با هزینه 400 دلار به صورت آنلاین پیدا کنند. نسخه اصلی 2008 (شماره 10189) اغلب به صورت آنلاین با بیش از 1200 دلار به فروش می رسد ، و این احتمال وجود دارد که این نسخه نیز از قدردانی مشابهی برخوردار باشد.

2. غلتک شماره 10261 – 379.99 دلار

هرکسی که تا به حال می خواسته یک رولر هوای فعال بسازد ، بالاخره این شانس را دارد. این مجموعه شامل 4،124 قطعه است که پیست ، قطارها ، تابلوها و صحنه اطراف را تشکیل می دهد ، حتی تا فروشنده آب نبات پنبه ای و حوضچه قورباغه. به عنوان یک امتیاز ، می توانید این مجموعه را با یک موتور و هاب قدرت ارتقا دهید – جداگانه فروخته می شود.

پیدا کردن این مجموعه سخت است اما در حال حاضر به صورت خرده فروشی در سایت رسمی LEGO موجود است.

3. Lamborghini Sián FKP 37 #42115 – 379.99 دلار

سیستم تکنیک LEGO که اولین بار در سال 1977 معرفی شد ، شامل تیرها ، چرخ دنده ها و محورها می باشد. این احتمالاً یکی از جالبترین چیزهایی است که LEGO تا به حال ایجاد کرده است ، و این امکان را می دهد تا این کیت پیچیده ممکن شود.

این مجموعه 3696 قطعه شامل گیربکس 8 سرعته کارکرده ، موتور V12 ، درهای قیچی بازکن و موارد دیگر است. LEGO این را به عنوان یک مجموعه “سخت برای پیدا کردن” تعیین می کند ، اما هنوز هم در سایت آنها و سایر نقاط با همان قیمت موجود است.

4. کوچه دیاگون #75978 – 399.99 دلار

طرفداران مجموعه هری پاتر این مجموعه جادویی را که حاوی جزئیات فیلم ها و شامل مینی فیگورهای شخصیت های مورد علاقه خود است ، دوست خواهند داشت. صحنه های به تصویر کشیده شده شامل Ollivanders Wand Shop ، Weesley’s Wizard Wheezes ، Flourish & Blotts و موارد دیگر است.

این مجموعه می تواند به چهار روش مختلف ساخته شود و همه چیز با سری LEGO Modular Buildings سازگار است. کوچه دیاگون هنوز از فروشگاههای رسمی LEGO با قیمت اصلی موجود است.

6. قلعه هاگوارتز #71043 – 399.99 دلار

یکی دیگر از موارد مورد علاقه هری پاتر ، این مجموعه 6،020 قطعه ای است که “جادو را زنده می کند” با تنوع جزئیات الهام گرفته از فیلم های پرطرفدار.

این مجموعه بیش از یک صحنه ، شامل 27 میکروفایگور از شخصیت های مورد علاقه شما ، چهار جادوگر افسانه ای هاگوارتز و یک اژدهای Horntail مجارستانی قابل ساخت است. هاگوارتمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  1  =