0

7 بهترین نرم افزار برنامه مراجعه برای تجارت کوچک در مقایسه (2021)

بازدید 19


آیا به دنبال بهترین نرم افزار برنامه ارجاع برای تجارت خود هستید؟

برنامه های ارجاع می تواند یک روش عالی برای جذب بیشتر افراد به تبلیغ محصولات شما و جذب مخاطبان بیشتر باشد. استفاده از نرم افزار برنامه ارجاع به شما کمک می کند تا یک برنامه ارجاع را به راحتی ایجاد و مدیریت کنید.

در این مقاله ، ما بهترین نرم افزارهای برنامه ارجاع را انتخاب کرده ایم که می توانید در کنار سایت وردپرس خود استفاده کنید.

7 بهترین نرم افزار برنامه ارجاع برای مشاغل کوچک در مقایسه (2021)

چرا از نرم افزار برنامه ارجاع استفاده کنیم؟

برنامه های ارجاع راهی عالی برای بازدید بیشتری داشته باشید و فروش خود را افزایش دهید. شرکت هایی مانند Dropbox و Coinbase با استفاده از برنامه های ارجاع موفق محبوب شدند.

مثال برنامه ارجاع

برنامه های ارجاع موفقیت آمیز هستند زیرا از بازاریابی دهان به دهان برای کمک به رشد تجارت شما استفاده می کنند. مردم بیشتر به توصیه های دوستان ، خانواده و تأثیرگذارانی که دنبال می کنند اعتماد می کنند.

با رشد همراه با مراجعه ، می توانید در هزینه های تبلیغاتی نیز صرفه جویی کرده و وفاداری مشتری را افزایش دهید.

با این حال ، مدیریت برنامه ارجاع خود می تواند دشوار و وقت گیر باشد. نرم افزار برنامه ارجاع ایجاد و مدیریت کمپین های بازاریابی ارجاع برای مشاغل شما یا فروشگاه آنلاین.

برنامه های ارجاع قطعات متحرک زیادی دارند ، اما استفاده از نرم افزار مناسب می تواند به ساده سازی کل روند کمک کند.

چه تفاوتی بین برنامه های مراجعه و وابستگی وجود دارد؟

برنامه های بازاریابی ارجاعی و برنامه های بازاریابی وابسته بسیار شبیه به هم هستند ، اگرچه از نظر فنی ، آنها به موارد مختلفی اشاره دارند.

یک برنامه ارجاع انگیزه هایی مانند کارت هدیه، تخفیف و کارمزد به مشتریان فعلی هنگام مراجعه به یکی از دوستان یا خانواده برای خرید.

مثال برنامه ارجاع

یک برنامه وابسته به مشتریان یا بازاریاب های وابسته شما اجازه می دهد تا در برنامه شما ثبت نام کنند ، بنابراین آنها می توانند هنگام خرید شخصی از طریق پیگیری پیگیری منحصر به فرد خود ، کمیسیون توافق شده را دریافت کنند.

شرکتهای وابسته مانند تیم فروش خود بدون حقوق هستند و فقط در صورت نتیجه گرفتن ، حقوق دریافت می کنند.

برای جزئیات بیشتر ، گام به گام ما را ببینید راهنمای بازاریابی وابسته برای مبتدیان.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین نرم افزار بازاریابی ارجاعی بیندازیم که می توانید با خود استفاده کنید وب سایت تجارت کوچک.

1. وابسته آسان

EasyAffiliate

شرکت وابسته آسان یک افزونه برنامه ارجاع قدرتمند و آسان برای وردپرس و ووکامرس است. این ویژگی از هر ویژگی لازم برای ساخت ، ردیابی و مدیریت برنامه وابسته شما برخوردار است.

در عرض چند دقیقه ، می توانید برنامه ارجاع خود را فعال و اجرا کنید. ویجت ساده آمار داشبورد به شما امکان می دهد تا به سرعت عملکرد شرکت های وابسته و افراد بالای جدول را ببینید.

داشبورد EasyAffiliate

همچنین می توانید در کشف تقلب ، پرداخت های وابسته با یک کلیک ، کمیسیون های سفارشی و بدون هزینه های معامله ساخته شده باشید.

کمیسیون مجموعه EasyAffiliate

اگر یک فروشگاه آنلاین دارید ، می توانید از WooCommerce استفاده کنید ، عضو پرس، پی پال ، و بارگیری آسان دیجیتال ادغام

بعلاوه ، می توانید با ادغام در برخی از شرکتهای وابسته ، شرکتهای وابسته خود را مطلع کنید بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل مانند ActiveCampaign ، ConvertKit، و بیشتر.

اگر با این نرم افزار به مشکلی برخوردید ، یک تیم پشتیبانی مشتری آگاه برای کمک وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما مراجعه کنید نحوه ایجاد یک برنامه ارجاع در وردپرس.

قیمت گذاری: EasyAffiliate در حال حاضر با 99.95 دلار در ماه شروع می شود. کاربرانی که خواهان ادغام بیشتر هستند باید برنامه ای با قیمت بالاتر را انتخاب کنند.

برخلاف بیشتر نرم افزارهای دیگر برنامه های وابسته ، Easy Affiliate برای هر معامله هزینه ای دریافت نمی کند که یک پاداش بزرگ برای مشاغل کوچک است. این یک نرم افزار ردیابی ارجاع به صورت خود میزبان است که می توانید آن را به عنوان یک افزونه در سایت وردپرس خود نصب کنید.

2. ShareASale

ShareASale

ShareASale یکی از طولانی ترین شبکه های وابسته در جهان است. فراتر از دسترسی به هزاران محصول وابسته برای تبلیغ ، آنها همچنین یک راه حل بسیار مفید برای بازاریابی ارجاع برای صاحبان مشاغل دارند.

ShareASale توسط ناشران بزرگی مانند Business Insider ، Forbes ، Buzzfeed و غیره استفاده می شود.

توجه داشته باشید: ما همچنین برای راه حل های نرم افزاری خود مانند برنامه ارجاع ShareASale استفاده می کنیم فرم های WP، OptinMonster، MonsterInsights، و SeedProd.

به راحتی می توانید برای محصولات خود یک برنامه ارجاع ایجاد کنید و بلافاصله به شبکه ای با بیش از 225000 شرکت وابسته که آماده تبلیغ آنها هستند ، دسترسی پیدا کنید.

داشبورد وابسته و ابزارهای ردیابی عمیق برای نظارت بر عملکرد ، به علاوه ساخته شده در ایمیل وجود دارد اتوماسیون بازاریابی تا با شرکت های وابسته خود در تماس باشید و آنها را از فروش و تبلیغات مطلع کنید.

داشبورد ShareASale

شما می توانید گزینه های مختلفی را برای سفارشی کردن در طراحی برنامه معرفی و استخدام منحصر به فرد خود پیدا کنید.

قیمت گذاری: ShareASale یک بار هزینه راه اندازی 500 دلار ، به علاوه یک هزینه معامله که برابر با 20 درصد از مبلغ کمیسیون است که شما برای شرکت های وابسته پرداخت می کنید.

بزرگترین دلیل استفاده برخی از مارک های بزرگتر ما از ShareASale این است که همه پرداخت های شرکت های وابسته ، مالیات های محلی و موارد دیگر را کنترل می کنند. نقطه ضعف عمده این است که هزینه ها می توانند گران شوند زیرا از هر معامله حق بیمه دریافت می کنند. برای همه مشاغل کوچکتر خود ، ما از Easy Affiliate استفاده می کنیم.

3. Tapfiliate

Tapfiliate

Tapfiliate یک نرم افزار ردیابی ارجاع است که به راحتی از ایجاد برنامه بازاریابی ارجاع خود زحمت می کشد.

این به شما امکان می دهد به سادگی از شرکت های وابسته جدید استفاده کنید و یک داشبورد مارک دار سفارشی ایجاد کنید تا متناسب با طراحی شما باشد وب سایت وردپرس و محصولات

می توانید پرداخت ها ، از جمله پورسانت های یکبار مصرف یا دوره ای ماهانه ، کارمزدهای مبتنی بر درصد ، پاداش عملکرد و موارد دیگر را کنترل کنید.

Tapfiliate ابزاری را برای ایجاد پیوندهای کوتاه و زیبا برای مراجعه کنندگان و شرکت های وابسته ، کدهای کوپن منحصر به فرد و پست های قابل اشتراک در شبکه های اجتماعی ارائه می دهد.

همچنین ادغام هایی با ابزارهای معروف مانند ووکامرس، وردپرس ، Zapier ، Shopify و موارد دیگر. کاربران پیشرفته می توانند از یکپارچه سازی REST API برای ایجاد گردش کار خودکار سفارشی استفاده کنند.

بعلاوه ، از چندین ارز و زبان پشتیبانی می شود تا بتوانید یک کمپین ارجاع جهانی و وابسته را اجرا کنید.

قیمت گذاری: Tapfiliate ماهانه 69 دلار شروع می شود و هزینه معاملات صفر دارد. این طرح شامل گزارش در زمان واقعی ، ادغام شخص ثالث و اتوماسیون و پشتیبانی از حداکثر 1000 شرکت وابسته است.

4. AffiliateWP

AffiliateWP

AffiliateWP یک افزونه برنامه وابسته همه در یک وردپرس است. این برنامه برای مبتدیان ساخته شده است و به شما امکان می دهد ظرف چند دقیقه یک برنامه ارجاع مناسب تنظیم کنید.

شما ویژگی هایی مانند ردیابی کوپن وابسته ، تولید کننده لینک ارجاع خودکار و داده های گزارش در زمان واقعی در تمام شرکتهای وابسته خود را پیدا خواهید کرد.

داشبوردی وجود دارد که به شما امکان می دهد برنامه های وابسته خود را مرور کنید ، حساب های شرکت وابسته را مدیریت کرده و معیارهای عملکرد ارجاع و وابسته را مشاهده کنید.

داشبورد AffiliateWP

حتی می توانید صفحات فرود منحصر به فردی را که شرکت های وابسته شما می توانند بدون استفاده از لینک رهگیری به آنها ارسال کنند ، ایجاد و سفارشی کنید.

بعلاوه ، شما می توانید پرداخت های وابسته را مستقیماً در داشبورد خود پردازش کنید.

همچنین با افزونه ها و ابزارهای معروف مانند WooCommerce ، Easy Digital Downloads ، WPForms ، عضو پرس، و بیشتر.

قیمت گذاری: AffiliateWP از 149 دلار در سال شروع می شود. اگر شما حتی به ویژگی های بیشتری مانند ادغام Zapier ، پیوندهای وابسته سفارشی ، پرداخت های مکرر کارمزد و موارد دیگر نیاز دارید ، برنامه Pro 299 دلار در سال است.

5. PartnerStack

PartnerStack

PartnerStack یک بستر بازاریابی ارجاع قدرتمند برای کمک به شما در ایجاد و مدیریت کل فرآیند ارجاع است.

شرکت هایی مانند قطره قطره، آسانا ، کتابهای سریع، و Evernote همه از PartnerStack برای اجرای برنامه های وابسته خود استفاده می کنند.

این برنامه برای کمک به شرکت های SaaS و به صورت آنلاین جدید ساخته شده است استارتاپ ها رشد. یکی از مفیدترین ویژگی ها امکان ایجاد شرکا و شرکتهای وابسته جدید از داخل نرم افزار است.

این نرم افزار بسیار انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد اهداف مختلفی را برای فعالیت های ارجاع خود ایجاد کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید بر تولید ترافیک ، آگهی های جدید یا کل فروش تمرکز کنید.

اهداف کمپین PartnerStack

همچنین به شما امکان می دهد برنامه های وفاداری مشتری را مستقیماً در محصولات خود ایجاد کنید. به عنوان مثال ، وقتی کسی مشتری می شود ، می تواند دنباله ای خودکار را ایجاد کند تا او را به عنوان شریک ارجاع معرفی کند.

داشبورد به راحتی قابل استفاده است و جزئیات دقیق عملکرد شرکای شما را ارائه می دهد ، شبیه به CRM. شما گروه های شریک ایجاد می کنید و بر اساس طبقات مختلف پاداش می دهید.

به علاوه ، روش های مختلف پرداخت از جمله کارت اعتباری ، ACH ، Stripe و PayPal پشتیبانی می شوند.

قیمت گذاری: PartnerStack برای هر مشتری برنامه های سفارشی ایجاد می کند ، از جمله مبلغی که پرداخت خواهید کرد.

6. تأثیر

تأثیر

تأثیر یک نرم افزار مدیریت مشارکت عالی و وابسته است. این پلتفرم بیشتر به سمت شرکتهای تاسیس شده است. توسط مارک هایی مانند استفاده می شود میزبان، تماس مداوم، مک آفی ، کانوا و موارد دیگر.

این ابزار با هدف کمک به شما در یافتن شرکای جدید برای رشد تجارت و سرعت بخشیدن به روند جذب مشتری است.

لیست چشم انداز تأثیر

به جای تکیه بر مشتری های موجود و بازدید کنندگان وب سایت ، می توانید به دنبال مشارکت جدید با سایر مشاغل ، تأثیرگذاران ، شرکای رسانه ای و موارد دیگر باشید ، همه از طریق سیستم عامل.

داشبورد به شما کمک می کند تا معرفی کنندگان جدید خود را جذب ، مدیریت و پرداخت کنید. بعلاوه ، این معیارهای دقیق را ارائه می دهد ، بنابراین شما می توانید ببینید که کدام شرکت های وابسته و مشارکت بیشترین درآمد را دارند.

قیمت گذاری: تأثیر قیمت گذاری کاملاً سفارشی است. برای دریافت پیشنهاد ، باید با تیم آنها تماس بگیرید.

7. ReferralCandy

ReferralCandy

ReferralCandy یک نرم افزار برنامه ارجاع مشتری با کاربرد آسان است که برای دارندگان فروشگاه تجارت الکترونیک مبتدی عالی است. این می تواند به شما کمک کند بازاریابی دهان به دهان برای فروشگاه آنلاین شما آسان باشد.

شما می توانید ویژگی های مفیدی مانند پرداخت خودکار شرکت های وابسته ، الگوهای ایمیل زودرس ، گزینه های پاداش سفارشی و گزارش های دقیق را پیدا کنید تا ببینید شرکتهای وابسته برجسته شما چه کسانی هستند.

کوپن ReferralCandy

همچنین ابزارهایی برای کمک به شما در انجام تست A / B در مورد پیشنهادات ارجاع وجود دارد ، بنابراین می توانید ببینید که انگیزه های مشتری بهترین گزینه ها را دارند.

حتی می توانید فرآیند پردازش ارجاع را خودکار کرده و ایمیل و پنجره بازشو توالی هایی برای دعوت از مشتریان جدید برای پیوستن به برنامه معرفی شما.

همچنین با WooCommerce ادغام می شود ، تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل، خرید کنید، سرخابی ، ابزارهای محبوب بازاریابی از طریق ایمیل و موارد دیگر.

قیمت گذاری: ReferralCandy از 49 دلار در ماه شروع می شود به علاوه نرخ کارمزد طبقه بندی شده که از 5٪ شروع می شود و با فروش بیشتر ارجاع ، کاهش می یابد.

بهترین نرم افزار برنامه ارجاع (انتخاب متخصص) چیست؟

پس از امتحان محبوب ترین نرم افزار برنامه ارجاع ، معتقدیم EasyAffiliate ، ShareASale و Tapfiliate بهترین ابزارهای موجود در بازار هستند.

EasyAffiliate بهترین افزونه برنامه وابسته و ارجاع برای وردپرس است. در عرض چند دقیقه می توانید کمپین های شخصی خود را ایجاد و مدیریت کنید. همچنین در عین سادگی استفاده از ویژگی های پیشرفته نیز برخوردار است.

ShareASale به شما امکان می دهد محصولات خود را در مقابل شبکه گسترده ای از شرکتهای وابسته جدید قرار دهید ، و تجزیه و تحلیل دقیق و داده های گزارش را ارائه می دهد.

Tapfiliate یک گزینه عالی دیگر است که به شما امکان کنترل کامل کمیسیون ها را می دهد ، پست های منحصر به فرد رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد و به راحتی می تواند با وردپرس و ووکامرس ادغام شود.

ما همچنین نرم افزارهای برنامه ارجاع دیگری مانند InviteReferrals ، Friendbuy ، Mention Me ، Post Affiliate Pro ، Referral Factory و Referral Rock را امتحان کردیم ، اما تصمیم گرفتیم این لیست را کوتاه کنیم تا تصمیمات شما راحت تر شود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین نرم افزار برنامه ارجاع را برای تجارت کوچک خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را مشاهده کنید نحوه ایجاد یک آدرس ایمیل تجارت آزاد، یا بررسی های متخصص ما در این مورد را بررسی کنید بهترین نرم افزار خدمات مشتری برای مشاغل

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 7 بهترین نرم افزار برنامه معرفی برای مشاغل کوچک در مقایسه (2021) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  3  =