7+ بهترین تم متحرک برای وردپرس (محبوب ترین 2021)


به روز شده: 14 مه 2021 توسط: تیم Dessign

تم های متحرک وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین تم های وردپرس متحرک؟ اگر جلوه های ویژه ، لغزنده ، محو و محو جلوه ها ، تصاویر انتقال را می پسندید ، این لیست از بهترین مضامین انیمیشن را برای وب سایت بعدی خود می پسندید. اگر دوست دارید سایت شما حرکتی مشابه انتقال انیمیشن سه بعدی داشته باشد ، یا جلوه های ویژه جالب را با css و javascript انجام دهید تا چشم شما تعاملی باشد. مضامین انیمیشن دارای جلوه های شناور پیش از ساخت ، انتقال رنگ یا متن متحرک هستند تا بازدید کننده را درگیر خود کرده و حرکت جلوه های اختلاف منظر خاصی را به سایت شما ببخشد.

آسترا

Astra سریع ، کاملاً قابل تنظیم و جلوه های متحرک زیبا وردپرس مناسب برای وبلاگ ، نمونه کارهای شخصی ، وب سایت تجاری و ویترین فروشگاه WooCommerce است. بسیار سبک است (در نمای داخلی کمتر از 50 کیلوبایت) و سرعت بی نظیری را ارائه می دهد. Astra با در نظر گرفتن سئو ، کد Schema.org را یکپارچه کرده و بومی AMP را آماده کرده است بنابراین موتورهای جستجو سایت شما را دوست خواهند داشت. این ویژگی ها و قالب های ویژه ای را ارائه می دهد بنابراین با تمام سازندگان صفحه مانند Elementor ، Beaver Builder ، Visual Composer کاملاً کار می کند.

تم باطنی

رنگارنگ ، تمیز و متحرک – Esotera موضوعی کاملاً قابل تنظیم و پاسخگو برای چند منظوره است که برای وبلاگ ، نمونه کارها ، عکاسی یا وب سایت مشاغل شما مناسب است. ویژگی ها: سبک ، آماده سئو (ریز داده ها و میکرو داده های Schema.org) ، پاسخگو ، WooCommerce ، Google Fonts ، چند زبانه ، RTL ، پشتیبانی از ویرایشگر گوتنبرگ / بلوک ، صفحه فرود ، سنگ تراشی ، اجتماعی ، کشویی ، طرح های قابل تنظیم (گسترده / جعبه ای) و مناطق ویجت ، رنگ های قابل تنظیم و متا پست.

3 انیمیشن Divi (به صورت رایگان امتحان کنید) + 20٪ تخفیف بگیرید

مضامین divi زیبا

محبوب ترین تم متحرک وردپرس در جهان و نهایی صفحه ساز وردپرس. Divi تم برجسته و سازنده صفحه تصویری ما است. طبق آمار BuiltWith.com ، این پرکاربردترین تم برتر وردپرس در جهان است. Divi فراتر از یک تم است ، این یک چارچوب ساخت وب سایت است که امکان طراحی وب سایت های زیبا را بدون لمس یک خط از کد و بدون نصب و پیکربندی ده ها افزونه جداگانه فراهم می کند. ما فکر می کنیم این آینده WYSIWYG است و شبیه هیچ قالب وردپرسی نیست که قبلاً استفاده کرده باشید. ما را در عمق پرداخت کنید بررسی Divi برای سال 2021 و ببینید آیا Divi 4 بهترین صفحه ساز WordPress است ، همچنین می توانید دریافت کنید کوپن Divi و 20٪ پس انداز کنید.

تم bravada

Bravada شگفت انگیز به نظر می رسد ، بی نقص رفتار می کند و با هر صفحه ای مقیاس می زند. این به هر کجا می رود ، برای همه و همه است. واضح ، تمیز و به سادگی زرق و برق دار است. این انیمیشن دارای CSS است که کاربران را به زانو در می آورد. به عنوان اولین موبایل طراحی شده ، به همان اندازه پاسخگوی شما است. بسیار قابل تنظیم ، با گزینه های زیادی همراه است که در واقع استفاده از آن را بسیار آسان می کند. فونت های Google پشتیبانی می شوند ، اما اگر GPPR برای شما دردسر ایجاد می کند می توانید از قلم های خود استفاده کنید. شما می توانید به صورت پویا هر جنبه از فونت های خود را برای بسیاری از عناصر سایت (اندازه ، ارتفاع خط ، سبک های قلم و غیره) تغییر دهید ، رنگ ها نیز قابل ویرایش هستند و اگر بخواهید ، زمان زیادی برای ساختن طرح های رنگی خود خواهید داشت. شما چندین طرح برای انتخاب دارید ، عرض سایت ، محتوا و نوار کناری نیز قابل تنظیم است ، طرح های مجله با سنگ تراشی به طور پیش فرض فعال هستند ، اما می توانید آنها را ویرایش کنید.

تم چند اسپورت

این تم چند ورزشی تم فوق العاده ای است که کاملا مناسب هر نوع ورزشی است. بگذارید کریکت ، راگبی ، فوتبال ، هاکی ، تنیس ، بسکتبال ، فوتبال ، والیبال ، بیس بال ، بازی ها یا هر ورزش دیگری باشد که این موضوع قادر به خدمت به همه ورزش ها و هر وب سایت مربوط به ورزش از جمله باشگاه های ورزشی و آکادمی های آموزش ورزشی است. طرح آن تمیز و متحرک ساخته شده است تا به سایت شما جلوه ای حرفه ای ببخشد. هر بخش با سادگی طراحی شده و متناسب با سلیقه شما طراحی شده است زیرا دارای یک تنظیم کننده تم است که گزینه های شخصی سازی زیادی را ارائه می دهد. 100٪ پاسخگو است و باعث می شود سایت شما کاملاً در تمام اندازه های صفحه مناسب باشد.

تم وردپرس ameya

Ameya یک قالب وردپرس چند منظوره سریع و سبک است. از جلوه کن برنز ، عناصر پس زمینه و انیمیشن های روان لذت ببرید. با آمیا وب سایت شگفت انگیزی بسازید.

تم خیاط خبره

Expert Tailor یک قالب مدرن و مدرن وردپرس است که به ویژه برای وب سایت های فعال در زمینه مد ، بوتیک ها ، طیف لباس و خیاطان متخصص که امکانات خیاطی سفارشی ارائه می دهند ، یک طرح ارائه می دهد. با تغییرات جزئی در طرح ، می تواند برای صنایع نساجی ، مشاغل دست ساز و مشاغل مربوطه بسیار باشکوه عمل کند. با ارائه یک نمایش پیچیده از خدماتی که ارائه می دهید ، با ارائه محتوای شما به شکلی زیبا تأثیر قابل تحسینی دارد. طراحی حداقل و تمیز آن ، آن را از مضامین دیگر متفاوت کرده و به محصولات و خدمات شما فضای کافی برای درخشش می دهد.

با انیمیشن های خیره کننده ، گزینه های شخصی سازی ، رسانه های اجتماعی و عناصر مفید فراوانی که در اختیار دارید ، وب سایت هایی که با استفاده از این موضوع زیبا طراحی شده اند چیزی کمتر از حرفه ای به نظر نمی رسند.

تم معلم خصوصی

تم مبتنی بر راه انداز شامل انیمیشن های خیره کننده و عناصر تعاملی است تا بازدید کنندگان خود را درگیر نگه دارد. Private Tutor یک قالب وردپرس با ظرافت طراحی شده با ظاهری پیچیده است که برای ایجاد وب سایت برای مدرسان خصوصی ، موسسات آموزشی ، آکادمی های مربیگری ، کالج ها و مدارس عالی است. این موضوع پاسخگو با آخرین نسخه وردپرس سازگار است و کدهای تمیز و بهینه شده ای دارد که طبق آخرین استانداردهای وردپرس نوشته شده اند.

موضوع مسیر تجارت

تم وردپرس تجارت آزاد. این موضوع همراه با کشویی شگفت انگیز ، گزینه های هدر ، سازگاری WooCommerce ، چندین طرح وبلاگ و موارد دیگر است. علاوه بر این ، گزینه های بخش پاورقی ، گزینه های نوار کناری ، انواع صفحه بندی ، گزینه های انیمیشن ، محل نگهداری جستجو از ویژگی های اضافه شده هستند. علاوه بر این ، گزینه های بخش صفحه اصلی ، 9+ ابزارک سفارشی ، منطقه چندین نوار کناری اضافه شده ، به اپتونهای برتر و غیره

باطنی – رنگارنگ ، تمیز و متحرک – Esotera موضوعی کاملاً قابل تنظیم و پاسخگو برای چند منظوره است که برای وبلاگ ، نمونه کارها ، عکاسی یا وب سایت مشاغل شما مناسب است.

آمیه یک قالب وردپرس سریع و سبک ، چند منظوره رایگان است. از جلوه کن برنز ، عناصر پس زمینه و انیمیشن های روان لذت ببرید. با آمیا وب سایت شگفت انگیزی بسازید ..

تم مبتنی بر راه انداز شامل انیمیشن های خیره کننده و عناصر تعاملی است تا بازدید کنندگان خود را درگیر نگه دارد. معلم خصوصی یک قالب وردپرس با ظرافت طراحی شده با ظاهری پیچیده است که برای ایجاد وب سایت برای مدرسان خصوصی ، موسسات آموزشی ، آکادمی های مربیگری ، کالج ها و مدارس عالی است.منبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *