0

7+ بهترین تم رایگان وردپرس برای ویرایش کامل سایت (محبوب ترین 2021)

بازدید 17


به روز شده: 28 ژوئن 2021 توسط: تیم Dessign

تم های ویرایش کامل سایت رایگان

آیا به دنبال بهترین موضوعات رایگان وردپرس برای ویرایش کامل سایت هستید؟ اکنون با ویرایشگر جدید گوتنبرگ می توانید با سازگاری با کشیدن و رها کردن ، تم های خود را بسیار آسان ویرایش کنید. اکنون فقط تعداد کمی از مضامین کدگذاری شده اند تا با ویرایش کامل سایت سازگار باشند ، در صورت موجود بودن مضامین بیشتری اضافه خواهیم شد. آنها از طرح بندی مبتنی بر بلوک و الگو استفاده می کنند. این مضامین نیز با پلاگین های بلوک گوتنبرگ بنابراین همیشه می توانید برخی از ابزارک ها یا افزودنی های دیگر را به طرح زمینه خود اضافه کنید.

کیونو

Kiyono یک موضوع ساده وبلاگ است ، با این حال مجهز به پنج الگوی بلوک و یک الگوی خالی برای کسانی است که در حال انجام آخرین ویرایش کامل سایت وردپرس هستند. تم Kiyono پاسخگو و آماده گوتنبرگ است و یک تم آماده دسترسی است. به ایجاد وب سایت های فراگیر و بهبود تجربه کاربر برای کسانی که به فناوری های کمکی اعتماد می کنند کمک می کند.

2 س

q موضوع ویرایش کامل سایت

تم تجربی ویرایش کامل سایت (FSE)

تم رایگان armando

یک موضوع تجربی ویرایش کامل سایت برای وبلاگ ها یا تیم های ورزشی. این موضوع به نسخه 10.6 یا جدیدتر گوتنبرگ نیاز دارد. Armando شامل چندین سبک بلوک و الگوهای بلوک از جمله هدر سایت ، پانویس سایت و صفحه آرایی است.

هانسن

یک موضوع آزمایشی مبتنی بر بلوک برای ویرایش کامل سایت ، با سبک ها و الگوهای مختلف.

وردپرس رایگان بلاک

Blockbase یک موضوع ساده است که از ویرایش کامل سایت پشتیبانی می کند. همراه با مجموعه ای از حداقل الگوها و تنظیمات طراحی که می توانند از طریق سبک های جهانی دستکاری شوند. از آن برای ساختن چیزی زیبا استفاده کنید.

نالدی

Naledi یک موضوع آزمایشی مبتنی بر بلوک است. این ساخته شده است تا از قابلیت ویرایش کامل سایت که در پلاگین Gutenberg ساخته شده استفاده کند. این موضوع برای استفاده در یک سایت تولیدی منظور نشده است.

بلوک های TT1

TT1 Blocks یک نسخه آزمایشی مبتنی بر بلوک از موضوع Twenty Twenty and One است. این ساخته شده است تا از قابلیت ویرایش کامل سایت که در پلاگین Gutenberg ساخته شده استفاده کند. این موضوع برای استفاده در یک سایت تولیدی منظور نشده است.

تم تجربی کامل ویرایش سایت

قالب تجربی کامل ویرایش سایت

بهترین قالب وردپرس ویرایش کامل سایت رایگان چیست؟

Kiyono یک موضوع ساده وبلاگ است ، با این حال مجهز به پنج الگوی بلوک و یک الگوی خالی برای کسانی است که در حال ویرایش کامل سایت کامل وردپرس هستند.

ساده ترین قالب وردپرس برای ویرایش کامل سایت چیست؟

Blockbase یک موضوع ساده است که از ویرایش کامل سایت پشتیبانی می کند. همراه با مجموعه ای از حداقل الگوها و تنظیمات طراحی که می توانند از طریق سبک های جهانی دستکاری شوند. از آن برای ساختن چیزی زیبا استفاده کنید.منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  51  =  57