0

7 بهترین ابزار جستجوگر دستور زبان آنلاین برای وردپرس

بازدید 12


آیا به دنبال بهترین ابزار جستجوگر دستور زبان آنلاین هستید؟

ممکن است بسیاری از ابزارهای غلط املایی را بیابید و املا check جستجوگر مرورگر به راحتی در دسترس هستند. اما این راه حل ها اغلب دستور زبان و زمینه محتوای سایت شما را برطرف نمی کنند.

بسیاری از ابزارهای جستجوگر دستور زبان وردپرس به صورت آنلاین در دسترس هستند. و از آنجا که گزینه های زیادی در دسترس است ، انتخاب نرم افزار مناسب برای نیازهای منحصر به فرد خود دشوار است.

به همین دلیل ، در این مقاله ، ما بهترین ابزارهای جستجوگر دستور زبان آنلاین را برای وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت.

بهترین ابزار جستجوگر دستور زبان آنلاین برای وردپرس

1. گرامری

گرامرلی

گرامرلی محبوب ترین ابزار بررسی دستور زبان آنلاین برای وردپرس است. این گزینه چندین گزینه برای اصلاح دستور زبان محتوای شما را ارائه می دهد ، از جمله پسوند مرورگر ، برنامه دسک تاپ ، ویرایشگر آنلاین و موارد دیگر.

این جملات شما را مجدداً بیان می کند تا برای کاربران قابل خواندن باشد. Grammarly سریعترین راه برای بررسی اشتباهات گرامری ، غلط های املایی و سایر موارد جزئی را در پست ها و صفحات وردپرس ارائه می دهد.

شما همچنین باید مقایسه کامل ما بین Grammarly vs Hemingway Editor برای جزئیات بیشتر

امروز با Grammarly شروع کنید!

2. ویرایشگر همینگوی

ویرایشگر همینگوی

ویرایشگر همینگوی یک ابزار رایگان بررسی دستور زبان آنلاین برای وردپرس است. می توانید مطالب خود را در وب سایت آنها کپی و جای گذاری کنید تا به راحتی اشتباهات گرامری ، غلط های املایی ، عناوین و سایر موارد سبک را برطرف کنید.

این ویرایشگر دستور زبان دارای یک برنامه دسک تاپ است که می توانید آن را بارگیری و در رایانه خود استفاده کنید. همچنین درجه بندی خوانایی را فراهم می کند که به شما کمک می کند تا محتوای شما کاربر پسند و قابل خواندن باشد.

این برنامه که به نام نویسنده مشهور ، Earnest Hemmingway نامگذاری شده است ، سعی دارد مختصر نوشتن شما باشد. این باعث می شود نوشته های شما برای خوانندگان هضم شود.

هدف نهایی این گرامر جستجوگر صرفاً نگه داشتن بدون خطا نیست (اگرچه این کار را نیز انجام می دهد). در عوض ، هدف ایجاد یک سبک نوشتاری منحصر به فرد است که تجربه کاربری بهتری (UX) را از سایت شما می دهد.

همین امروز با ویرایشگر همینگوی شروع کنید!

3. زنجبیل

زنجبیل

زنجبیل یک ابزار قدرتمند بررسی دستور زبان آنلاین برای وردپرس است. این ابزار دارای چندین ابزار داخلی برای املای بررسی ، افزایش واژگان ، بیان مجدد جملات و موارد دیگر است.

این افزونه مرورگری دارد که می توانید به مرورگر Google Chrome خود اضافه کنید. زنجبیل اشتباهات عمده و جزئی را در صفحات وردپرس ، پست ها ، نسخه های ایمیل ، اسناد ، پست های شبکه های اجتماعی ، داستان ها و موارد دیگر برطرف خواهد کرد.

امروز با زنجبیل شروع کنید!

4. جت پک

تصحیح جت پک

جت پک یک ابزار خودکار بررسی دستور زبان آنلاین برای وب سایت های وردپرس است. خطاهای املایی ، اشتباهات گرامری ، تصحیح محتوا ، کلمات سوused استفاده شده و سبک دهی متن را بررسی می کند.

دارای پشتیبانی چند زبانه و سازگاری با زبان های اصلی ، از جمله انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی و غیره. این ابزار ویژگی های اضافی را برای عبارات پیچیده ، زبانهای بایاس ، دو منفی و جملات صوتی منفعل فراهم می کند.

امروز با Jetpack شروع کنید!

5. WhiteSmoke

دود سفید

دود سفید یک ابزار برتر چک کردن دستور زبان آنلاین برای وردپرس است. این صدها خطای دستوری کوچک و قبلاً ناشناخته را در محتوای شما شناسایی می کند تا مطمئن شوید مقالات شما بسیار پیشرفته به نظر می رسند.

این برنامه دارای یک برنامه دسک تاپ و یک ویرایشگر آنلاین است. شما می توانید از این ابزار برای بهبود تجربه کلی محتوای خود استفاده کنید ، از جمله اصلاحات املایی ، اشکالات واژگان ، ترجمه مجدد جملات ، مسائل گرامری و موارد دیگر.

امروز با WhiteSmoke شروع کنید!

6. LanguageTool

LanguageTool

LanguageTool یک دستیار نوشتن و یک ابزار بررسی دستور زبان آنلاین برای سایت های وردپرس است. این گزینه های ویرایش گرامر چند زبانه ، یک ظاهر طراحی شده محتوا و گزینه های املا را برای نوشتن بهترین نسخه محتوا در وردپرس فراهم می کند.

این برنامه دارای یک برنامه افزودنی Google Chrome رایگان است که به شما در رفع مشکلات گرامری در ویرایشگر پست وردپرس کمک می کند. همراه با حالت انتخابی برای دریافت پیشنهادهای بیشتر برای بهتر کردن متن شماست.

امروز با LanguageTool شروع کنید!

7. اصلاح آنلاین

اصلاح آنلاین

اصلاح آنلاین یک ابزار ساده بررسی دستور زبان آنلاین برای وردپرس است. این اشتباهات گرامری اساسی را در محتوای شما پیدا می کند و به شما کمک می کند تا غلط های املایی ، مشکلات سبک سازی و سایر نظارت های محتوایی را به راحتی برطرف کنید.

می توانید مطالب خود را در وب سایت وی کپی و جایگذاری کنید تا مشکلات گرامر و هجی را برطرف کنید. این یک گزینه داخلی برای تصحیح خودکار خطاهای محتوای شما و نمایش نتایج در یک صفحه جداگانه دارد.

امروز با OnlineCorrection شروع کنید!

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین ابزارهای بررسی دستور زبان آنلاین را برای وردپرس پیدا کنید.

همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در این قسمت بررسی کنید لیست نهایی ابزارها و نرم افزارها برای مشاغل کوچک.

این ابزارها بیشتر به بهبود وب سایت وردپرس شما کمک می کنند و کاربران بیشتری را به محتوای خود جذب می کنند. مشارکت بیشتر منجر به فروش بیشتر و افزایش درآمد می شود!

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

48  +    =  54