0

7 افزونه بهترین صفحه تشکر برای WooCommerce

بازدید 17


آیا به دنبال بهترین افزونه های صفحه تشکر برای فروشگاه ووکامرس خود هستید؟

صفحه تشکر آخرین صفحه ای است که کاربر پس از موفقیت در انجام خرید خود مشاهده خواهد کرد. اکثر کاربران از آنجا وب سایت شما را ترک می کنند.

با این حال ، می توانید صفحه تشکر را به گونه ای تنظیم کنید که کاربران را با افزایش قیمت ، خریدهای مکرر و موارد دیگر درگیر کنید. این کمک می کند تا فروش و درآمد شما بیشتر شود تا به اهداف تجاری خود برسید.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های صفحه تشکر را برای ووکامرس به اشتراک خواهیم گذاشت.

بیایید به درون پلاگین های صفحه تشکر بیاییم.

بهترین افزونه های صفحه متشکرم برای ووکامرس

1. SeedProd

SeedProd

SeedProd بهترین سازنده صفحه فرود برای وب سایت های وردپرس و ووکامرس است. همراه با صدها الگوی صفحه فرود داخلی که از تبدیل و فروش اطمینان دارند.

این افزونه بهترین کار برای ایجاد صفحه تشکر از WooCommerce سفارشی و افزودن آن به فروشگاه شما است. بعلاوه ، SeedProd به شما یک سازنده کشیدن و رها کردن بدون کد می دهد تا ویژگی ها و گزینه هایی را به صفحه تشکر خود اضافه کنید.

این بخش شامل بخش های هوشمند مانند عنوان ، عنوان برای اقدام و موارد دیگر است. SeedProd با شخص ثالث محبوب ادغام می شود خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای ارتباط و تعامل حرفه ای با کاربران.

امروز SeedProd را دریافت کنید!

2. WPForms

فرم های WP

فرم های WP بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس در بازار است. همراه با ده ها قالب فرم آماده که می توانید به صفحات و پست های خود اضافه کنید.

این پلاگین سازنده کشیدن و رها کردن به یک صفحه پرداخت سفارشی در ووکامرس ایجاد کنید و ارسال پیام تشکر از ارسال موفقیت آمیز. این آسان است و به هیچ کدگذاری احتیاج ندارد.

برای افزودن صفحات سفارشی ساخته شده با WPForms می توانید صفحه پیش پرداخت پیش فرض را جایگزین کرده و از صفحه متشکریم. این یکپارچه سازی قدرتمند با درگاه های پرداخت ، راه حل های ایمیل و موارد دیگر برای ارائه یک تجربه تسویه حساب راحت به کاربران شما است.

امروز WPForms را دریافت کنید!

3. با تشکر از صفحه WooCommerce

صفحه سفارشی برای WooCommerce متشکرم

با تشکر از شما سفارشی صفحه برای WooCommerce یک افزونه صفحه تشکر از وردپرس برتر است. این به شما امکان می دهد محصولات محصولات فروخته شده را در صفحه تشکر خود برای افزایش فروش تبلیغ کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد صفحه تشکر از شما برای یک محصول یا کل فروشگاه آنلاین خود را شخصی سازی کنید. این محصولات به طور خودکار فروش محصولات مرتبط با خریدهای مشتریان را پیشنهاد می دهد.

همچنین می توانید گزینه های اشتراک اجتماعی را اضافه کنید تا از مشتریان بخواهید خریدهای خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. این به عنوان بازاریابی دهان به دهان فروشگاه WooCommerce شما عمل می کند.

با YITH صفحه متشکرم برای WooCommerce امروز شروع کنید!

4. WooCommerce Redirect از شما متشکریم

ووکامرس با تشکر از شما ریدایرکت می کند

WooCommerce Redirect از شما متشکریم یک افزونه حرفه ای صفحه تشکر برای فروشگاههای ووکامرس است. این ویژگی دارای ویژگی های مفیدی مانند صفحه جهانی تشکر از شما ، تغییر مسیر شخصی بر اساس خریدها ، صفحات جداگانه تشکر برای محصولات مختلف و موارد دیگر است.

همچنین به شما امکان می دهد پس از تسویه حساب ، تغییر مسیرهای سفارشی ایجاد کنید تا گزینه های بیشتری برای تولید فروش به مشتریان نشان دهید. می توانید جزئیات عضویت ، آگاهی از برند ، نظرسنجی ها ، نمادهای اشتراک اجتماعی و موارد دیگر را در صفحه تشکر اضافه کنید.

این افزونه یک گزینه تست تقسیم A / B را ارائه می دهد تا بفهمد کدام محصولات فروشنده در صفحه تشکر فروش بیشتری دارند.

با افزونه WooCommerce Redirect Thank You شروع به کار کنید!

5. از صفحه شما برای ووکامرس متشکریم

از صفحه شما برای ووکامرس متشکریم

از صفحه شما برای ووکامرس متشکریم یک افزونه رایگان صفحه تشکر از وردپرس است. این به شما امکان می دهد فقط در چند دقیقه صفحات سفارشی را برای خریدهای تکراری ایجاد کنید.

همراه با اجزای داخلی برای اضافه کردن کوپن ، فیلم ، عکس ، متن ، محصولات پیشنهادی ، نمادهای اشتراک اجتماعی و گزینه های بیشتر به صفحه تشکر از شما. این م componentsلفه ها برای افزایش بازدید و فروش فروشگاه آنلاین شما طراحی شده اند.

با آن ادغام می شود سازندگان صفحه را بکشید و رها کنید پسندیدن Elementor Pro برای سفارشی کردن صفحه تشکر بدون ویرایش هیچ کدی.

امروز با صفحه متشکریم برای ووکامرس شروع کنید!

6. با تشکر از تغییر مسیر برای WooCommerce

با تشکر مجدد برای WooCommerce

با تشکر مجدد برای WooCommerce یکی دیگر از افزونه های رایگان صفحه تشکر از وردپرس است. به شما امکان می دهد یک صفحه جهانی متشکرم با پیام های سفارشی برای کاربران خود ایجاد کنید.

این صفحه پیش فرض WooCommerce را لغو می کند تا صفحه شما را با جزئیات سفارش ، پیام های تشکر و موارد دیگر نشان دهد. همچنین به شما امکان می دهد محصولات را در صفحه تشکر مربوط به خریدهای مشتریان به نمایش بگذارید.

این افزونه براساس موفقیت یا عدم موفقیت خرید در فروشگاه آنلاین شما ، پیام سفارشی را به طور خودکار به کاربران نشان می دهد.

امروز با تشکر از Redirect برای WooCommerce شروع کنید!

7. متشکرم Customizer صفحه برای WooCommerce

از سفارشی ساز صفحه برای ووکامرس متشکریم

با تشکر از شما Customizer صفحه برای WooCommerce یک افزونه رایگان صفحه تشکر از وردپرس است. این به شما امکان می دهد یک صفحه متشکرم زیبا برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود سفارشی کنید.

می توانید پیش نمایش صفحه تشکر خود را هنگام سفارشی کردن مشاهده کنید ، بنابراین قبل از انتشار برای کاربران ، از شکل ظاهری نهایی آن آگاه خواهید شد. این عناصر داخلی دارد ، از جمله پیام تشکر ، کد کوپن برای سفارش بعدی ، تأیید سفارش ، جزئیات سفارش ، نمادهای اشتراک اجتماعی ، نقشه Google و موارد دیگر.

بعلاوه ، صفحه تشکر که با این افزونه ایجاد می کنید در هر اندازه صفحه یا دستگاه بسیار زیبا به نظر می رسد.

امروز با Customize Page Customizer برای ووکامرس شروع کنید!

و این همه برای امروز است! امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های صفحه تشکر برای ووکامرس کمک کرده باشد.

همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در این قسمت بررسی کنید بهترین ابزار بازاریابی آنلاین برای رونق کسب و کار شما.

این ابزارها بیشتر به ایجاد کمپین های بازاریابی برای افزایش فروش و درآمد WooCommerce کمک می کنند!

پست 7 افزونه بهترین صفحه تشکر برای WooCommerce اولین بار در ظاهر شد IsItWP – ردیاب تم رایگان وردپرس.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

67  +    =  72