0

6 نکته برای گشت و گذار ایمن

بازدید 11


6 دقیقه خواندن

این مقاله از ما ترجمه شده است نسخه اسپانیایی با استفاده از فن آوری های هوش مصنوعی. خطاها ممکن است به دلیل این روند وجود داشته باشد.

این داستان در اصل در ظاهر شد مکزیکو دسکونوسیدو

بدون شک ، مسافرت یکی از بزرگترین لذتهای زندگی است. با این حال ، هنگام انجام این کار ، باید اقدامات احتیاطی لازم را برای جلوگیری از گذراندن اوقات بد انجام دهید. بنابراین ، ما به اشتراک می گذاریم 6 نکته ایمنی که باید قبل از شروع ماجراجویی در نظر بگیرید.

1. همیشه بررسی کنید مکانی که قرار است از آن بازدید کنید چگونه است

اگرچه به نظر می رسد یک مکان مشترک است ، نکته اساسی ایمنی بررسی جزئیات مربوط به مکان یا مکانهایی است که می خواهید بازدید کنید. این امر نه تنها به این دلیل است که تأثیر شما برای محیط زیست منفی نباشد ، بلکه برای این که از قربانی شدن تجربه های ناخوشایند جلوگیری کنید.

برای این کار می توانید اخبار مربوط به شهر را بررسی کنید یا از تجربیات سایر مسافران در گروه های فیس بوک (در مورد مناطق خاص و حتی در مورد ارائه دهندگان خدمات گردشگری) استفاده کنید. همچنین می توانید نقشه مقصد را بررسی کنید تا خیابان های اصلی ، غرفه های نگهبانی ، مراکز درمانی یا مراکز اطلاعات گردشگری را از قبل تعیین کنید (در صورت تأیید وزیر گردشگری ، بهتر است).

ماژول اطلاعات گردشگری در Zacatecas / تصویر: دولت زکاتکاس

2. از شماره های اضطراری پشتیبان تهیه کنید

با پیشرفت فناوری ، بسیاری از ما تصمیم گرفته ایم که کاملاً به دستگاههایی مانند تلفن های همراه اعتماد کنیم. به همین دلیل ، وقتی تمام آنها تمام شود ، همه چیز بسیار پیچیده می شود. به همین دلیل ، مهم است که همراه خود یک کاغذ یا دفترچه کوچک با شماره های اضطراری محل و همچنین برخی از تماس های اعضای خانواده یا دوستان معتمد خود داشته باشید.

در صورت گم شدن یا سرقت تلفن همراه من چه باید کرد؟

مهم است که ، قبل از عزیمت به سفر یا خانه ، کد تلفن خود را داشته باشید تا در صورت سرقت یا گم شدن بتوانید آن را گزارش دهید. برای این کار فقط باید شماره گیری کنید * # 06 # و کد را بنویسید بنابراین ، در صورت سرقت از شما ، می توانید با Locatel تماس گرفته و درخواست کنید دستگاه شما مسدود شود. با این کار سارقان از کسب اطلاعات شخصی یا فروش مجدد آن جلوگیری می کنند.

3. کپی اسناد مهم خود را به همراه داشته باشید

برای امنیت ، همیشه داشتن یک شناسه رسمی خوب است. با این حال ، برای جلوگیری از به خطر انداختن آنها ، برخی از گردشگران ترجیح می دهند آنها را در گاوصندوق هتل بگذارند. و گرچه این امر مانع از دست دادن آنها می شود ، اما در صورت لزوم از اثبات هویت خود نیز جلوگیری می کند.

با این حال ، یک راه حل می تواند این باشد که همیشه کپی اسناد مهم خود را به همراه داشته و در مکان های متفاوت از نسخه اصلی نگهداری کنید. علاوه بر این ، برای جلوگیری از به خطر انداختن اصل ، می توانید هنگام خروج از هتل ، این کپی ها را به همراه داشته باشید. این نکته بسیار مهم است ، به خصوص اگر شما یک خارجی باشید زیرا پردازش اسنادی مانند شناسایی یا گذرنامه در کشور دیگر ممکن است پیچیده باشد.

نکات ایمنی / تصویر: لا مگدالنا کنتراس

4- سعی کنید وسایل با ارزش بالا را بیش از حد حمل نکنید

مگر اینکه به یک استراحتگاه بروید یا شام های مهم یا مهمانی بخورید ، سعی کنید وسایل با ارزش مانند جواهرات یا اشیایی از این دست را به همراه نداشته باشید این امر خصوصاً اگر مواردی را که می خواهید جمع شود اعمال می شود. بنابراین ، همانطور که آنها می گویند “اگر مایل نیستید چیزی را از دست بدهید خانه را بیرون نبرید”.

از طرف دیگر ، اگر دوست دارید عکس بگیرید و تیم شما نیمه حرفه ای یا حرفه ای است ، سعی کنید دوربین را به دور گردن خود نکشید. سعی کنید بند را به دلیل اینکه احتیاط بیشتری دارد ، به دور مچ دست خود بپیچید (و این برای عاشقان چیزهای دیگران معمولاً بسیار چشمگیر است). یکی دیگر از نکات ایمنی که باید بدانید اطمینان حاصل کنید که کوله پشتی مارک دوربین ندارد زیرا شناسایی آن راحت تر است.

5. عزیزان خود را در مورد مسیر سفر خود مطلع کنید

مهم نیست که خدمات آژانس مسافرتی مجاز را به خدمت بگیرید یا کوله پشتی می کنید ، ضروری است که برنامه سفر داشته باشید و آن را با دوستان یا خانواده خود به اشتراک بگذارید. و اگرچه به دلیل عوامل مختلف ممکن است برنامه ها تغییر کند ، اما حتما عزیزان خود را به روز نگه دارید.

این امر مخصوصاً اگر قصد سفر به طبیعت گردی را دارید بسیار مهم است زیرا اگرچه همیشه باید یک راهنمای متخصص به همراه داشته باشید ، اما در صورت بروز یک اتفاق غیرقابل پیش بینی ، عزیزان شما می دانند که کجا شما را جستجو کنند.

شهرهای جادویی MD مکزیک شمالی

6. پول نقد و جعبه کمک های اولیه به همراه داشته باشید

اگر می خواهید کوله پشتی کنید یا از مکان های دور افتاده بازدید کنید ، باید اینها را بخرید نکات ایمنی به حساب آوردن. اولین مورد این است که همیشه پول نقد داشته باشید ، به خصوص اگر از مناطق توریستی دور باشید زیرا ، هرچه بیشتر این کار را انجام دهید ، احتمال اینکه بتوانید بانک یا خودپرداز پیدا کنید (کمتر از آنچه آنها قبول می کنند) کمتر است کارت در موسسات).

به همین ترتیب ، لازم است که از پشتیبانی مالی برخوردار باشید و آن را در هر مکان اضطراری در یک مکان مخفی یا غیرمعمول نگه دارید. (پس انداز پول در جوراب در اینجا اعمال می شود).

از طرف دیگر ، در مکان های دورافتاده یافتن مواد کمک های اولیه برای شما دشوار خواهد بود. به همین دلیل ، لازم است که اقدامات احتیاطی را انجام دهید و عناصر اساسی مانند یک بطری الکل ، گاز و حتی برخی داروها را برای مقابله با عفونت های معده یا موارد مشابه به همراه داشته باشید.

حالا بله مسافر! بسته بندی کنیم و سفر خوبی داشته باشیم!منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

18  +    =  25