0

6 درس قدرتمندی که در اوایل کارآفرینی یاد گرفتم

بازدید 11


5 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

در اکتبر سال 2020 ، من ایمنی یک کار اجرایی با درآمد خوب را برای دنیای ناشناخته و مهیج ترک کردم کارآفرینی. هنوز می توانم حالت شوکه شده مادرم را به یاد بیاورم که به او اطلاع دادم حتی با وجود همه گیر شدن در یک بیماری همه گیر جهانی و داشتن فرزند دوم در راه ، من قصد داشتم یک آرزوی مادام العمر خود را دنبال کنم. .

نوع نگاه من این بود که در 16 سال گذشته برای این لحظه آماده شده بودم. وقتی دانشگاه را به پایان رساندم ، مسیر سنتی را طی کردم و با وجود داشتن فرصتی برای شروع کار ، در یک سازمان مشاوره موفق جهانی کار را پذیرفتم. “من به تجربه بیشتری احتیاج دارم ،” من سال به سال بهانه می آورم ، وقتی از نردبان شرکت بالا می روم و آن تماس ناشناخته را نادیده می گیرم. هر چه پیرتر می شدم ، بلندتر می شد – در پایان آنقدر بلند که مجبور شدم اقدامی انجام دهم. پس از انجام خدمات مربی و ایجاد شفافیت در مورد علاقه من ، من یک تایمر را برای 365 روز تنظیم کردم ، سپس شروع به کار عقب بر روی آنچه برای راه اندازی مربیگری با عملکرد بالا لازم بود ، کردم. با نوشتن این مقاله که بیش از هفت ماه از آن سفر نگذشته بود ، من می خواستم بزرگترین چیزهایی را که یاد گرفتم در حالی که از راحتی و امنیت کار شرکتی به دنیای نابسامان و پرتحرک و هیجان انگیز کارآفرینی می آموختم ، با شما در میان بگذارم.

مربوط: شماره های اخیر مجله Startups کارآفرین

یک ذهنیت توقف ناپذیر را پرورش دهید

من یک زنگ هشدار روی تلفنم دارم که هر روز صبح خاموش می شود و به من یادآوری می کند ، “اگر به تشویق نیاز دارید ، یک کارآفرین نشوید”. اینها کلماتی است که از یکی از بتهای من ، الون ماسک گرفته شده است. هرچند حقیقت این است که من انجام دادن به تشویق نیاز دارم ، اما این از طرف من ناشی می شود – از صدای داخلی که می گوید ، “من نمی دانم کجا می رویم ، اما باید به جلو حرکت کنیم”. توسعه این ذهنیت غیرقابل توقف برای غلبه بر چالش های مرتبط با تلاش برای دستیابی به یک امر حیاتی است کسب و کار آغاز شده و درآمد حاصل می شود.

دیوانه وار مهارتهای کلیدی را کسب کنید

مطمئناً ، شما می توانید تفویض اختیار کنید ، اما احتمالاً در ابتدا پول نقد نخواهید داشت و به نظر من مواردی را که واقعاً سوزن را در تجارت شما جابجا می کند ، واگذار نکنید ، که برای هر کسب و کار موفق موفق شامل فروش و فروش است. بازار یابی. من در مورد افزایش مهارت در این مهارتهای کلیدی مذهبی شده ام ، و اخیراً مقدار قابل توجهی در مورد آنها آموخته ام ، علیرغم اینکه قبلاً در هر دو تجربه داشته ام. من روی کتاب ها ، دوره ها و مربیان سرمایه گذاری کرده ام و همه آنها نتیجه می دهند.

در ارتباط باشیدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

87  +    =  91