0

6 بهترین افزونه تیم وردپرس برای نمایش کارکنان خود

بازدید 5


آیا به دنبال بهترین افزونه های تیم برای سایت وردپرس خود هستید؟

شرکت ها از افزونه های تیم برای نمایش اعضای تیم در وب سایت خود و معرفی آنها به بازدیدکنندگان استفاده می کنند. مشاغل تیم های خود را به نمایش می گذارند در باره صفحه ای برای نشان دادن چهره هایی که در پشت نام تجاری کار می کنند و اعتبار کارهایی که انجام می دهند به آنها نشان داده شود.

اما برای تحقق این امر در وب سایت خود از چه ابزارهای وردپرسی استفاده کنید؟ در این مقاله ، ما بهترین انتخاب ها را با شما به اشتراک می گذاریم. اما ابتدا بیایید ببینیم چرا ممکن است به افزونه تیم در سایت خود احتیاج داشته باشید.

چرا باید از افزونه تیم وردپرس استفاده کرد؟

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است لازم باشد از افزونه تیمی برای وردپرس استفاده کنید.

1. برند خود را انسانی کنید

افزودن تیم به وب سایت شرکت شما با قرار دادن چهره به یک نام تجاری شما را انسانی می کند. وقتی به کسب و کار خود تأثیرات انسانی می بخشید ، مشتریان بیشتری را جذب می کند که می خواهند در مارک هایی که برایشان اهمیت دارد و از آنها حمایت می کنند سرمایه گذاری کنند.

2. با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

هنگامی که می توانید افرادی را ببینید که در پشت آن کار می کنند ارتباط با یک تجارت آسان تر است. این به مشتریان یادآوری می کند که در پشت صحنه افراد واقعی وجود دارند که نیازهای آنها را تأمین می کنند و این به برندها کمک می کند تا روابط مشتری را توسعه دهند ، روابط خود را افزایش دهند نسل سرب تلاش ، افزایش فروش و موارد دیگر.

3. اعتبار نام تجاری را توسعه دهید

مشتریان وقتی تصمیم می گیرند که می خواهند با یک تجارت مشارکت کنند یا نه ، به دنبال اثبات اجتماعی هستند. اگر هیچ نشانه ای مبنی بر قانونی بودن شرکت شما و تأمین ارزش برای مخاطبان خود وجود نداشته باشد ، تعداد کمی از افراد تبدیل خواهند شد.

با این حال ، نمایش اعضای تیم به شما کمک می کند تا برند خود را توسعه داده و اعتبار آن را افزایش دهید.

اکنون که مزایای استفاده از افزونه های تیم وردپرس را می دانیم ، بیایید به انتخاب های برتر موجود در بازار نگاه کنیم.

بهترین افزونه های تیم برای وردپرس

1. المنتور

المنتور یک صفحه ساز و تم ساز محبوب برای وردپرس است. می توانید از آن برای نمایش بخش اعضای تیم در هر نقطه از وب سایت خود ، از جمله صفحه اصلی یا صفحه وب جداگانه استفاده کنید.

از آنجا که ویجت خاصی برای افزودن بخش تیمی به سایت وردپرس شما وجود ندارد ، باید اقدام دستی انجام دهید. برای ایجاد بخش اعضای تیم می توانید از ترکیبی از ابزارک Image ، ابزارک Heading ، ابزارک Text Editor و Social Icons استفاده کنید.

یا می توانید از یک افزونه استفاده کنید که راه حل ساده تری است.

افزونه هایی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید عبارتند از:

 • Addons Happy: یک راه حل رایگان برای ایجاد ویجت اعضای تیم
 • JetElements: یک راه حل ممتاز برای ایجاد بخش Teams
 • افزونه های ضروری: به صورت رایگان و ممتاز موجود است ، اما برخی از گزینه های تنظیم فقط با Premium در دسترس هستند

با استفاده از این منابع می توانید تیم خود را در مدت زمان کوتاهی به نمایش بگذارید!

همین امروز با Elementor شروع کنید.

2. تم های زیبا

تم های زیبا تخفیف جمعه سیاه

تم های زیبا یک موضوع وردپرس است که دارای یک ماژول جداگانه است که می توانید از آن برای نمایش اعضای تیم در وب سایت خود استفاده کنید.

ماژول شخصی تم های زیبا به شما امکان می دهد بخشی را به ویژه برای تیم خود به صفحه وب خود اضافه کنید. آن Visual Builder استفاده از آن آسان است بنابراین حتی مبتدیان نیز می توانند از این ابزار بدون دردسر استفاده کنند.

Visual Builder همچنین به شما امکان می دهد طرح بخش تیم خود را از جمله ستون ها ، سطرها ، فونت ها ، رنگ ها ، متن ، تصاویر ، پس زمینه ، موقعیت یابی ، نمادها ، سرصفحه ها و موارد دیگر را سفارشی کنید. اگر اهل کد نویسی هستید ، می توانید با ویرایش CSS صفحه تیم خود را دقیقاً همانطور که می خواهید ایجاد کنید.

تم های زیبا همراه با a دید ویژگی ای که با انتخاب دستگاههایی که ماژول شما مانند تلفنهای هوشمند ، رایانه های لوحی و دسک تاپ نمایش داده می شود ، می توانید کنترل بیشتری بر صفحه تیم خود داشته باشید. این تضمین می کند که محتوای شما بدون توجه به اینکه دستگاهی که بازدیدکنندگان از آن استفاده می کنند ، چگونه پاسخگو است.

همین امروز با تم های زیبا شروع کنید.

3. اعضای تیم

اعضای تیم یک افزونه محبوب تیم برای وردپرس است که همراه با نسخه رایگان و حرفه ای متناسب با نیازهای شما ارائه می شود.

این بخش Teams را به پنل مدیریت شما اضافه می کند تا مدیریت آن در هر زمان آسان باشد.

از داشبورد وردپرس خود ، می توانید با استفاده از یک کد کوتاه ساده ، اعضای جدید ، عکس ها ، بیوگرافی ، پیوندهای رسانه های اجتماعی و موارد دیگر را اضافه کنید. مبتدیان به راحتی می توانند از ویژگی های این افزونه استفاده کرده و اطلاعات جدیدی را به صفحه وب خود اضافه کنند.

با برنامه رایگان آن ، می توانید رنگها و تعداد اعضا را در هر خط از 1 تا 5 ویرایش کنید. نسخه Pro به شما امکان بیشتری برای گزینه های سفارشی سازی از جمله برابر سازی ارتفاع اعضا ، واردات و صادرات اعضا ، فیلترهای تصویر ، پیوندهای اجتماعی اضافی ، و بیشتر.

همین امروز با اعضای تیم شروع به کار کنید.

4. قهرمانان جمع شوند

قهرمانان جمع می شوند یک افزونه محبوب از Code Canyon است که به شما کمک می کند اعضای تیم ، کارکنان و هر نوع گروه خود را در سایت وردپرس خود ایجاد ، ویرایش و نمایش دهید.

Heroes Assemble دارای طراحی زیبا است که در هر نوع وب سایت عالی به نظر می رسد. دارای 12 پوسته رنگی مختلف ، 10 سبک مختلف شبکه ، نمادهای داخلی در شبکه های اجتماعی ، نوار مهارت داخلی ، تیم ها و اعضای نامحدود و موارد دیگر است.

این افزونه کاملاً پاسخگو است و بر روی هر دستگاهی عالی کار می کند. و مولد کد کوتاه استفاده از Heroes Assemble را با هر یک از دیگر آسان می کند قالب وردپرس، بنابراین هرچه باشد زیبا به نظر می رسد.

همین امروز با Heroes Assemble شروع کنید.

5. تیم حرفه ای

تیم حرفه ای، همچنین به عنوان AWSM Team Pro شناخته می شود ، یک افزونه تیم وردپرس از Code Canyon با گزینه های انعطاف پذیر برای نمایش اعضای تیم شما است. این برنامه 100٪ پاسخگو است و بدون توجه به دستگاهی که از آن استفاده می کنند ، برای مخاطبان عالی به نظر می رسد.

Team Pro دارای 8 ایستگاه از پیش تنظیم ویژه است که به صفحه تیم شما کمک می کند تا برجسته شود:

 • جداول
 • لیست ها
 • کارت ها
 • حلقه ها
 • شبکه ها
 • کشویی
 • مدالها
 • کشوها

این افزونه همچنین دارای طراحی تمیز و 20+ گزینه سبک برای هر یک از پیش تنظیم شده است تا سفارشی سازی آن بیشتر شود. ویژگی محتوای ویژوال آهنگساز به شما امکان می دهد در هنگام ساختن صفحه ، تیم خود را وارد کنید بنابراین افزودن و ویرایش اعضا آسان است.

همین امروز با The Team Pro شروع کنید.

6. ویترین تیم

ویترین تیم یک افزونه تیمی است که توسط تم های Code Canyon ارائه شده است. در حالی که برای نمایش اعضای تیم استفاده می شود ، بسیاری از ویژگی های دیگر نیز وجود دارد.

Team Showcase دارای 4 گزینه طرح و سبک شامل شبکه ، شبکه شناور ، پیجر و جدول است. گزینه های سفارشی سازی به شما امکان می دهد تصاویر ، اشکال ، رنگ ها ، ستون ها و موارد دیگر را ویرایش کنید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد از طریق میانبر ، ویجت یا عملکرد PHP اطلاعات اعضای تیم خود را جاسازی کنید ، بنابراین می توانید راحت ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. فیلدهای سفارشی را برای جمع آوری اطلاعات منحصر به فرد اعضای تیم ، ایجاد یک صفحه جدید برای هر یک از اعضای تیم ، فعال کردن سفارش کشیدن و رها کردن و موارد دیگر اضافه کنید.

همین امروز با Team Showcase شروع کنید.

و شما آن را دارید! اینها بهترین افزونه های تیمی هستند که می توانید برای وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. اگر چنین است ، در صورت تمایل لیست منابع ما را در اینجا ببینید افزونه های برتر وردپرس.

این بهترین افزونه های موجود در بازار را تجزیه می کند تا بتوانید افزونه های مناسب برای سایت وردپرس خود را انتخاب کنید.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

88  +    =  94