0

5 راه غلبه بر شک به خود به عنوان یک کارآفرین

بازدید 7


6 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین مشارکت کنندگان خودشان هستند

کارآفرینی یکی از سخت ترین مشاغل است. ما 24 ساعت شبانه روز کار می کنیم تا همیشه یک قدم جلوتر از رقابتی باشیم که به دنبال استفاده از مزایای ما و بدست آوردن قطعه ای بزرگتر از پای تجاری است. مشکل این است که اغلب ، این رقابت یا حتی بازار ما نیست که باید مراقب آن باشیم.

خود خرابکاری یکی از برجسته ترین دلایلی است که باعث می شود کارآفرینان از رویاهای خود دست کشیده و در عوض تصمیم بگیرند که در یک زندگی مبهم زندگی کنند. این که آیا منتقد درونی شما هر حرکت شما را زیر سال می برد یا برخی از رویدادهایی که در بازار اتفاق می افتد و شما را مجبور می کند در تصمیم گیری برای شروع کسب و کار خود تجدید نظر کنید ، بسیاری از موارد می تواند شما را در راه رسیدن به اوج متوقف کند.

خوشبختانه ، اکثر آنها محدود به ذهن ما هستند ، بنابراین خلاص شدن از آنها نباید حداقل به صورت تئوری دشوار باشد. هنگامی که یاد می گیرید چگونه در معرض خرابکاری خود قرار نگیرید ، می توانید به محض ظاهر شدن زندگی خود را ارتقا دهید و موانع موجود را از بین ببرید.

مربوط: چرا خود شک می تواند سلاح مخفی شما باشد

در اینجا پنج راه برای بازگشت به مسیر درست هنگامی که احساس می کنید شک و تردید به آرامی در شما وارد می شود ، آورده شده است.

1. به خاطر داشته باشید که چرا در این تجارت فعالیت می کنید

شما کسب و کار خود را به دلایلی شروع کرده اید. شاید شما حتی برای تحقق این رویا گامی بزرگ در زندگی خود برداشته اید ، مانند ترک شغل یا گرفتن وام. پس از انجام آن همه فداکاری ، بازگشت به دنیایی که برای ترک آن بسیار زحمت کشیده اید ، دشوار خواهد بود.

اما حتی اگر سفر شما شامل هیچ گونه تصمیماتی برای تغییر زندگی نباشد ، یا کسب و کار خود را برای فرار از دنیایی که مورد تحقیر شما بوده است ، آغاز نکرده باشید ، باز هم مواردی وجود دارد که می خواهید انجام دهید ، خواه زندگی شخصی شما را تغییر دهد یا زندگی دیگران.

حقیقت این است که اگر تصمیم به ترک فعلی بگیرید ، نه تنها باید با واقعیت روبرو شوید و به زندگی قبلی خود بازگردید ، بلکه از شادتر شدن دیگران نیز جلوگیری خواهید کرد. بنابراین ، اگر نمی خواهید این کار را برای خودتان انجام دهید ، حداقل به افرادی که به شما نیاز دارند فکر کنید و این کار را برای آنها انجام دهید.

2. در مورد نتیجه فکر کنید

بعد از اینکه به این فکر کردید که چرا کسب و کار خود را شروع کرده اید ، وقت آن است که فکر کنید اگر به آن پایبند باشید و به خط پایان برسید چه اتفاقی می افتد. معمولاً ، نتیجه بسیار واضح است ، و شما از همان لحظه اول می دانستید برای چه چیزی می خواهید. اما تصور اینکه در صورت توقف چه اتفاقی می افتد نیز مهم است.

آیا در اولویت استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  59  =  63