0

5 دلیل آتش سوزی بازار بیمه های درمانی فردی (به روش خوب)

بازدید 10


اکثر موافقند که ما در حال حاضر در یک تغییر بزرگ صنعتی هستیم.

5 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین مشارکت کنندگان خودشان هستند

من فکر می کنم اکثر موافق هستند که ما در حال حاضر در یک تغییر صنعتی عظیم در سراسر جهان هستیم. در خانه خود در ایالات متحده ، صنعت خدمات در حال پیشرفت است. این بیشتر به یک طرز فکر راحت مربوط می شود ، تغییر در تفکر ما به عنوان یک جامعه و نسل بچه های رونق بخش وارد مرحله تجزیه زندگی می شود.

از میان بسیاری از شیرهای مختلف صنعت خدمات ، ما شاهد سرمایه گذاری عظیم سهام خصوصی و تثبیت در فضای بیمه درمانی فردی در طرف قانون مراقبت مقرون به صرفه و در سمت Medicare هستیم. بدیهی است مدیکر مدتی است که وجود دارد و به عنوان استاندارد مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است ، زیرا ما بسیاری از طرفداران راه حل “Medicare for All” را می بینیم. به نظر می رسد مسیر این گفتگو واقعاً به یک مدل مراقبت مدیریت شده برای مراقبت های بهداشتی منجر می شود که با مالیات بیشتر حقوق و دستمزد و با حمایت/اداره شرکت های بیمه درمانی خصوصی پرداخت می شود.

در اینجا پنج دلیل آتش سوزی بازار بیمه درمانی (به روش خوب) آورده شده است.

1. همه نشانه ها نشان می دهد که ارائه خدمات گروهی در 10 سال آینده کاهش می یابد و ثبت نام افراد در زمینه سلامت شایع تر می شود.

وقتی این را می گویم بی تفاوت هستم ، اما تلقین جامعه ما به کارفرما برای ارائه بیمه درمانی در حال تغییر است. قانون مراقبت مقرون به صرفه در حال حاضر در مقایسه با بسیاری از برنامه های بهداشتی گروه های کوچک جایگزین مقرون به صرفه و با کیفیت تری ارائه می دهد و اعضای برنامه های گروهی گفته شده حتی متوجه نمی شوند که از طریق کار بیشتر از بازارهای شخصی پول می پردازند. از آنجا که این کارفرمایان مجبورند برای پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی در آمریکا مشارکت مالیاتی حقوق و دستمزد خود را افزایش دهند ، آنها برای قوانین سختگیرانه تری لابی خواهند کرد که آنها را ملزم به ارائه خدمات درمانی برای کارکنان خود می کند ، زیرا آنها نیز برای پرداخت هزینه سیستم های فردی مراقبت از آنها مالیات می گیرند.

مربوط: آینده مراقبت های بهداشتی در ابر است

2. کاهش سن Medicare.

همه ما در مورد پایین آوردن تردیدها دیده ایم مدیکر سن 60 سال. خوب ، ممکن است خیلی خوب اتفاق بیفتد! چند سال پیش ، سن بازنشستگی کامل بیمه تامین اجتماعی تغییر کرد و با گذشت زمان به عقب افت سن تبدیل شد. همین اتفاق افتاد وقتی که کنگره تصمیم گرفت “شکاف پوشش” را در Medicare Part D “ببندد. آنها این لایحه را تصویب کردند ومنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  1  =