توصیه ها به طور مستقل توسط ویراستاران Reviewed انتخاب می شوند. خریدهایی که از طریق پیوندهای ما انجام می دهید ممکن است کمیسیونی برای ما به همراه داشته باشد.

وقتی صحبت از پروژه های بهسازی منزل می شود ، فكر كردن خارج از چارچوب است. چیزی به سادگی اضافه کردن a فانوس به حیاط پشتی خود بروید یا از موسیقی بی سیم خود استفاده کنید بلندگوی هوشمند عالی می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد – نیازی به چکش یا میخ نیست! برای این نیازها و موارد دیگر ، بهترین معاملات روز آمازون را پوشش داده اید.

Amazon Prime Day 2021 درست در گوشه ای قرار دارد! آیا می خواهید بدانید که چگونه بهترین معاملات را بدست آورید؟ در رویداد زنده و مجازی How to Hack Prime Day Live شرکت کنید. RSVP اکنون

البته ، همه اینها کار نمی کند و بازی نمی کند: اگر می خواهید از NBA پلی آف یا مادی از Easttown برای صدا به عنوان واضح و واضح که ممکن است ، شما می توانید انتخاب کنید نوار صدا JBL Bar 2.1، اکنون 50٪ تخفیف دارد.

مشاوره خرید تخصصی را به تلفن خود تحویل بگیرید. ثبت نام برای هشدارهای پیام متنی از افراد شکار معامله در Reviewed.

ما eail tailed را جستجو کرده ایم تا بهترین تخفیف های روز را پیدا کنیم. برای آن موارد و موارد دیگر ، لیست ما را در زیر ببینید.

1. تخفیف 38 درصدی: این صفحه نمایش خانگی دارای رتبه برتر

یک بلندگوی مستقل فقط می تواند کارهای زیادی انجام دهد. به همین دلیل مطمئناً عاشق یکی هستید که نه تنها موسیقی پخش کند بلکه تماس های ویدیویی برقرار کند ، مناطق مختلف خانه خود را به شما نشان دهد و فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را پخش کند. آمازون اکو شو 5 می تواند همه این کارها را در یک بسته کوچک و ظریف انجام دهد و اکنون با 49.99 دلار در دسترس است ، 30 دلار تخفیف از قیمت لیست 79.99 دلار است. ما پیدا کردیم که اکو شو 5 یکی از نمایشگاه های اکو است بهترین وسایل خانه هوشمند برای دارندگان آپارتمان به لطف حداقل رد پا و طراحی مدرن و زیبا که در هر پیشخوان ، قفسه یا میز کار بسیار زیبا به نظر می رسد. تماس های ویدئویی که می تواند برقرار کند در صفحه 5 اینچی آن بسیار مناسب است و اگرچه قرار نیست یک دستگاه رسانه ای منفرد باشد ، همچنین می تواند نمایش ها و فیلم ها را پخش جریانی کند.

Amazon Echo Show 5 را با 49.99 دلار دریافت کنید (30 دلار پس انداز کنید)

2. 10 دلار پس انداز کنید: یکی از کنترل کننده های اسپرینکلر هوشمند مورد علاقه ما

با شروع افزایش دما به بالاترین سطح تابستان ، ممکن است چمن ها و باغات پژمرده شوند. اگر در فکر ساختن یک آب پاش هوشمند در جعبه ابزار چمن و باغ خود هستید ، خبر خوبی وجود دارد: کنترل کننده آبپاش Orbit 57950 B-hyve اکنون با قیمت 109.10 دلار ، 10 دلار تخفیف از قیمت لیست 119.99 دلار ، در معرض فروش است. Orbit را یکی از آنها قرار دادیم کنترل کننده های آب پاش هوشمند مورد علاقه ما به لطف شاسی دوستانه در فضای باز ، که همراه با یک قفل کلید دار برای کنترل صفحه کنترل LCD است. همچنین دارای دکمه های کاربر پسند فراوانی است که به شما امکان می دهد واحد را به صورت دستی یا از طریق برنامه همراه آن راه اندازی کنید.

Orbit 57950 B-hyve Smart Indoor / Outdoor Sprinkler Controller را با قیمت 109.10 دلار دریافت کنید (صرفه جویی در 10.89 دلار)

3. نیمه خاموش: این نوار صدا و ساب ووفر بی سیم

هر چقدر هم که تصویر واضح باشد ، بسیاری از تلویزیون های مدرن وقتی صحبت از کیفیت صدای بلندگوهای داخلی آنها می شود ، ما را ناامید می کنند. برای گسترش و تقویت صدای نمایش های تلویزیونی و فیلم های خانگی مورد علاقه خود ، این موارد وجود دارد نوار JBL 2.1، هم اکنون با قیمت 179.99 دلار به فروش می رسد. برای کسانی که ریاضیات را انجام می دهند ، 180 دلار از قیمت استاندارد 360 دلار تخفیف دارد. تقریباً 3000 مشتری آمازون با اشاره به میزان واضح بودن صدا و قدرت باس ، به بررسی صدای جمع شده 4.5 ستاره با استفاده از نوار صوتی و سیستم ساب ووفر بی سیم پرداختند. خریداران همچنین تنظیم آسان را صدا زدند.

JBL Bar 2.1 را با قیمت 179.99 دلار تهیه کنید (180.01 دلار پس انداز کنید)

4. تخفیف 15 درصدی: این بلندگوی قابل حمل و رنگارنگ

با بلندگو به کباب بعدی خود مقداری استعداد اضافه کنید که نمایش سبکی را نیز به شما ارائه دهد. Soundcore Flare Miniدر حال فروش با 15 درصد تخفیف از لیست 42.99 دلاری آن ، در حال حاضر با قیمت 36.54 دلار خرده فروشی است. Flare Mini در همان خانواده سخنرانان قرار دارد شراره +(99.99 دلار) ، که ما آنرا یکی از آنها می نامیم بهترین بلندگوهای قابل حمل بلوتوث در بازار برای صدای “بسیار خوب” و ساخت و ساز مقاوم در برابر آب IPX7. در حالی که آزمایشگران ما فکر می کردند چراغ های چشمک زن کمی ناخوشایند با موسیقی هماهنگ می شوند (همچنین آنچنان که انتظار داشتند درخشنده نبودند) ، مینی نظرات خریداران آمازون را برای خروجی صدا متعادل دریافت کرد.

بلندگوی بلوتوث Anker Soundcore Flare Mini را با قیمت 36.54 دلار دریافت کنید (6.45 دلار پس انداز کنید)

5. 10 دلار درآمد کسب کنید: محصولات مشاغل کوچک

ما بیش از یک هفته دیگر فاصله نداریم روز نخست 2021 (برای دوشنبه ، 21 ژوئن ، و سه شنبه 22 ژوئن) ، اما اعضای Prime هنوز هم می توانند پس انداز کنند. در واقع ، بین الان و یکشنبه ، 30 خرداد، آنها می توانند دریافت کنند 10 دلار اعتبار تا روز بزرگ را با خرید 10 دلار یا بیشتر محصولات خود به فروش برسانند صاحبان مشاغل کوچک. اگر آرزو دارید که شب ها را در فضای باز با گرفتن کرم شب تاب و اردو زدن در زیر ستاره ها سپری کنید ، فانوس بادی LuminAID29،95 دلار برای بدست آوردن اعتبار کافی است. با تقریباً 4000 بررسی 5 ستاره ، این نور قابل جمع شدن و ضد آب است که ممکن است از نمایش تلویزیونی مشهور تشخیص دهید مخزن کوسه ، توسط مشتریان بخاطر اندازه جمع و جور و روشنایی فضاهای آنها مورد ستایش قرار گرفت.

فانوس بادی خورشیدی LuminAID را با قیمت 29.95 دلار دریافت کنید (اعتبار 10 دلار دریافت کنید)

10 دلار اعتبار آمازون با 10 دلار با 10 دلار محصولات کسب و کارهای کوچک دریافت کنید

برای یافتن محصولات به کمک نیاز دارید؟ برای ما ثبت نام کنید خبرنامه هفتگی. رایگان است و می توانید اشتراک خود را در هر زمان لغو کنید.

کارشناسان محصول در بررسی شده تمام نیازهای خرید خود را برآورده کنید. دنبال کنید بررسی شده در فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام برای آخرین معاملات ، بررسی ها و موارد دیگر.

قیمت ها در زمان انتشار این مقاله دقیق بودند اما ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند.

این داستان را بخوانید یا به اشتراک بگذارید: 7588545002 /