0

5 بهترین معاملات آمازون که می توانید این دوشنبه دریافت کنید – Amazon News

بازدید 7


کریستین پرسو | بررسی شده

– توصیه ها به طور مستقل توسط ویراستاران Reviewed انتخاب می شوند. خریدهایی که از طریق پیوندهای ما انجام می دهید ممکن است برای ما کمیسیون ایجاد کند.

دوشنبه است و آمازون معاملات فوق العاده ای دارد برای اینکه هفته خود را درست شروع کنید ، با صرفه جویی در مواردی که از زمان شروع صبحانه تا زمانی که در خانه استراحت می کنید – و تمام مراحل بین آنها ، پس انداز کرده اید.

از مشاوره خرید متخصص در تلفن خود مطلع شویدبه ثبت نام برای هشدارهای پیامکی از شکارچیان شکارچی معامله در Reviewed.

صرفه جویی در a تخم مرغ زودپز با یک طرفدار برای تهیه صبحانه سریع قبل از بیرون رفتن از درب. یا ، روز خود را با تماشای زیاد برنامه ها یا فیلم های مورد علاقه خود در شب به پایان برسانید ، در حالی که پای خود را بالا می برید و با آن استراحت می کنید شش ماه دسترسی رایگان به دیزنی+ با Amazon Music Unlimited. این معاملات و سایر موارد را امروز در آمازون ببینید.

1. شش ماه رایگان Disney+: Amazon Music Unlimited

اگر به خرید دیزنی پلاس یا ثبت نام در آمازون نامحدود فکر کرده اید ، اکنون زمان مناسبی برای کشتن دو پرنده با یک سنگ است – مشترکین جدید سرویس موسیقی آمازون نامحدود نیز شش ماه دیزنی پلاس دریافت کنید سرویس پخش رایگان ، ارزش 47.94 دلار! (مشتریان موجود آمازون نامحدود می توانند سه ماه رایگان دریافت کنند که ارزش آن 23.97 دلار است. توجه داشته باشید که این پیشنهاد فقط برای مشترکین جدید دیزنی پلاس خوب است.) آمازون موزیک نامحدود ، یکی از سرویس های پخش موسیقی مورد علاقه ما، دسترسی نامحدود بدون آگهی به بیش از 75 میلیون آهنگ و پادکست ، امکان گوش دادن آفلاین و رد شدن نامحدود آهنگ ها را ارائه می دهد. اگرچه فقط در مورد توصیه های موسیقی صحبت می کنید ، اما یک برنامه صوتی با وضوح بالا و پشتیبانی Dolby Atmos با دستگاه های سازگار ، مانند بلندگوی هوشمند Amazon Echo Studio ، برای شنوندگان باهوش وجود دارد و همه آن را با قیمت 7.99 دلار برای Prime دریافت می کنید. اعضا و 9.99 دلار برای بقیه (دانش آموزان می توانند خدمات را با 4.99 دلار دریافت کنند.)

دیزنی پلاسدر عین حال ، سرویس جریان عالی برای ثبت نام در صورت داشتن فرزندان است ، دسترسی به کتابخانه وسیع برنامه های دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان و برنامه نشنال جئوگرافیک ، از جمله هر دو نسخه اصلی مانند WandaVision و لوکی و عناوین کتابخانه مانند تنها در خانه و دزدان دریایی کارائیببه پس از پایان دوره معامله ، اشتراک دیزنی+ به طور خودکار با قیمت 7.99 دلار در ماه تمدید می شود ، یا می توانید قبل از پایان شش ماهه آن را لغو کنید. با این همه محتوای بسیار عالی در دسترس (و موارد بعدی) ، اما چرا می خواهید؟

3 یا 6 ماه دیزنی+ با اشتراک نامحدود موسیقی آمازون از 7.99 دلار در ماه (صرفه جویی 23.97 دلار تا 47.94 دلار)

2. 25 off تخفیف: مجموعه پلاگین هوشمند با درجه بالا

این مجموعه از دو رتبه برتر است دوشاخه های هوشمند Kasa از 19.99 دلار به 14.99 دلار کاهش یافته و 5 دلار یا 25 off از تخفیف قیمت نهایی شما صرفه جویی می شود. این افزونه ها با همه سیستم عامل های اصلی هوشمند ، از جمله Amazon Alexa ، Google Home و IFTTT بدون نیاز به هاب جداگانه کار می کنند. شما دستگاه را مانند فن ، قهوه ساز یا لامپ و ووآل متصل می کنید! اکنون می توانید آن را با استفاده از برنامه Kasa یا با یک دستیار صوتی از طریق دستگاهی با قابلیت Alexa کنترل کنید-برنامه ها را طوری تنظیم کنید که چراغها به طور خودکار خاموش و روشن شوند یا قهوه ساز هر روز صبح همزمان به طور همزمان روشن شود. در حالی که ما این پلاگین ها را به طور خاص آزمایش نکرده ایم ، آزمایش کردیم پلاگین Kara Smart Outdoor و استفاده از برنامه Kasa برای تنظیم برنامه ها و تایمرها بسیار آسان است. حتی اطلاعات اولیه در مورد زمان اجرای فعلی ، روزانه و کل خروجی را نشان داد! با بیش از 77،500 بررسی در آمازون ، مشتریان به دلیل سهولت راه اندازی و رابط کاربری ساده ، به این مجموعه دو پلاگین 4.6 ستاره دادند.

پلاگین Kasa Smart را با 14.99 دلار (5 دلار صرفه جویی) دریافت کنید

3. 21٪ صرفه جویی کنید: بهترین Roku که می توانید خریداری کنید

این Roku Ultra است دستگاه پخش مورد علاقه ما برای بهترین ریموت و سرعت در کلاس ، و در حال حاضر می توانید آن را فقط با 79 دلار ، 21 درصد یا 20.99 دلار ، از قیمت لیست 99.99 دلار تهیه کنید. Roku Ultra دارای “همه چیزهایی است که ما در یک جعبه جریان می خواهیم” با پشتیبانی از سیستم عامل های اصلی پخش و رابط کاربری آشنا و آسان برای حرکت. شما همچنین می توانید از راه دور صدای Roku با دکمه های اختصاصی به سرویس های پخش عمده مانند Netflix و Disney+ و جک هدفون برای گوش دادن شخصی استفاده کنید – خودتان تشخیص دهید که چرا این انتخاب برتر ما است.

Roku Ultra را با 79 دلار دریافت کنید (20.99 دلار صرفه جویی کنید)

4. 15٪ صرفه جویی کنید: این پخت تخم مرغ مورد علاقه فرقه

بله ، شما درست خوانده اید: The تخم مرغ زودپز داش طرفداران فرقه ای دارد ، و در حال حاضر در حال فروش است ، از 19.99 دلار به 16.99 دلار کاهش یافته است و 15 or یا 3 دلار در شما صرفه جویی می کند – به اندازه کافی برای خرید یک کارتن تخم مرغ برای ترک خوردن فوری! پس از خواندن همه هیاهوها پیرامون این اجاق گاز ، ما فقط باید آن را امتحان کنیم و خودمان ببینیم. حکم؟ این پخت تخم مرغ بسیار عالی است. نه تنها تخم مرغ را به روشهای مختلف بدون ورق زدن ، با استفاده از کاردک یا حتی لمس تخم مرغ در حین پخت ، پخته می کند ، اما با تنظیم سطح آب ، تخم مرغ های کاملاً پخته شده به سختی پخته ، پخته یا حتی تهیه می شوند. به املت تمیز کردن دستگاه نیز بسیار آسان است ، که برای گوش هر آشپز صبحانه ای موسیقی است. نزدیک به 10،000 خریدار آمازون دوست داشتند که به حداقل تلاش احتیاج دارد و گفتند که پخت تخم مرغ Dash در ساختن تخم مرغ های پخته بسیار عالی است. توصیه می کنیم اگر در هفته بیش از یک یا دو بار تخم مرغ می پزید ، مخصوصاً برای چند نفر از اعضای خانواده ، این اجاق پز را بگیرید. قیمت این معامله برای مدلی که می تواند تا شش تخم مرغ را در خود جای دهد و با رنگ قرمز روشن یا زرد شاد به پایان می رسد اعمال می شود.

تخم مرغ زودپز Dash Rapid را با قیمت 16.99 دلار تهیه کنید (3 دلار صرفه جویی کنید)

5. تخفیف 20 دلار: جوانه های گوش شیک (و کوچک!)

ما عاشق بودیم 1MORE جوانه گوش ColorBuds به دلیل اندازه کوچک و ظاهر شیک آنها ، و در حال حاضر آنها در یک قرارداد قاتل هستند ، تنها 59.99 دلار از 79.99 دلار اصلی خود ، 20 دلار در نسخه سیاه شما صرفه جویی می کند. یعنی 25 درصد تخفیف! نه تنها خود ایربادها از کوچکترین نمونه هایی هستند که آزمایش کرده ایم ، بلکه قاب شارژ شامل آن نیز بوده است. وقتی آنها را آزمایش کردیم ، ما پیدا کردیم این اندازه کوچک به ضرر دکمه های کنترل پخش بر روی جوانه ها است. با این حال ، جوانه ها دارای ویژگی هایی مانند مقاومت در برابر آب IPX5 هستند و با وجود امتیاز IMORE فقط شش ، عمر باتری در بیش از هشت ساعت بهتر از حد انتظار بود. برای یک جفت ایرباد مقرون به صرفه ، اینها ارزش توجه دارند – به ویژه با این قیمت فروش عالی.

هدفون های بی سیم IMORE ColorBuds واقعی را با قیمت 59.99 دلار دریافت کنید (20 دلار صرفه جویی کنید)

برای یافتن محصولات به کمک نیاز دارید؟ برای ما ثبت نام کنید خبرنامه هفتگیبه این برنامه رایگان است و می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید.

کارشناسان محصول در بررسی شده تمام نیازهای خرید خود را پوشش دهید دنبال کنید بررسی شده در فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام برای آخرین معاملات ، نظرات و موارد دیگر.

قیمتها در زمان انتشار این مقاله دقیق بود اما ممکن است با گذشت زمان تغییر کند.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

45  +    =  49