0

5 بهترین ابزار و نرم افزار بررسی NPS برای وردپرس

بازدید 6


بهترین ابزارها و نرم افزارهای بررسی NPS برای وردپرس

به دنبال بهترین ابزارها و نرم افزارهای بررسی NPS هستید؟

ابزارهای نظرسنجی Net Promoter Score (NPS) برای جمع آوری نظرات کاربران و اندازه گیری رضایت مشتری برای مارک یا محصولات شما مفید است.

ده ها ابزار و نرم افزار آنلاین برای وردپرس برای ایجاد نظرسنجی های NPS وجود دارد. این امر سرمایه گذاری در نرم افزار مناسب و گرفتن بهترین نتیجه با نظرسنجی NPS را برای مبتدیان دشوار می کند.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین ابزارها و نرم افزارهای بررسی NPS را برای وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت.

بهترین ابزارها و نرم افزارهای بررسی NPS

1. WPForms

فرم های WP

فرم های WP بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس است. همراه با 2 الگوی فرم نظرسنجی داخلی NPS که می توانید فقط با چند کلیک راه اندازی کنید تا نظرات کاربران را در وب سایت خود جمع آوری کنید.

این افزونه دارای سازنده کشیدن و رها کردن و یک پیش نمایش در زمان واقعی برای سفارشی کردن فرم های نظرسنجی شما است. می توانید زمینه ها را در یک فرم در پیش نمایش زنده مرتب کرده و سریع فرم خود را منتشر کنید.

WPForms همچنین منطق شرطی برای نشان دادن / پنهان کردن زمینه ها بر اساس پاسخ های مشتری دارد. این نظرسنجی های شما را بسیار جذاب می کند و می توانید نظرات و پیشنهادات دقیق مشتریان خود را دریافت کنید.

کاملاً با آن ادغام می شود خدمات بازاریابی از طریق ایمیل پسندیدن تماس مداوم تا نظرسنجی های NPS خود را با لیست ایمیل خود به اشتراک بگذارید و پاسخ های بیشتری دریافت کنید. WPForms نتایج نظرسنجی در داشبورد وردپرس شما را نشان می دهد که به بهبود نام تجاری و مبارزات بازاریابی شما کمک می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از WPForms ، باید راهنمای کامل ما را در این مورد بررسی کنید نحوه ایجاد نظرسنجی NPS در وردپرس.

قیمت: 39.50 دلار در سال

همین امروز WPForms را دریافت کنید!

2. SurveyMonkey

SurveyMonkey

SurveyMonkey یکی از محبوب ترین ابزارهای نظرسنجی آنلاین در بازار برای کاربران غیر وردپرس است. همراه با الگوها و گزارش های قدرتمند برای ایجاد نظرسنجی های NPS برای جمع آوری نظرات مشتریان است.

این ابزار به شما امکان می دهد جمع آوری بازخورد را در وب سایت خودکار کنید. این برنامه از چندین کانال برای دریافت بازخورد کاربر از جمله وب سایت ، ایمیل ، پیام کوتاه و برنامه های تلفن همراه پشتیبانی می کند.

SurveyMonkey با ابزارهای شخص ثالث مانند Salesforce سازگار است ، سستی، و جیرا اجازه دهند تیم شما با هم کار کنند. می توانید از این نرم افزار برای به اشتراک گذاشتن داده ها و بینش ها در سازمان خود استفاده کنید.

قیمت: هر کاربر 25 دلار در ماه

امروز SurveyMonkey را دریافت کنید!

3. SurveySparrow

نظرسنجی

نظرسنجی یک پلت فرم مدیریت تجربه برتر است. این ابزار NPS نظرسنجی را برای اجرای یک حلقه بازخورد مداوم و بهبود نام تجاری / محصولات شما برای حداکثر فروش ارائه می دهد.

این یک فرآیند داخلی برای رشد ، گوش دادن ، تجزیه و تحلیل و بهبود تجارت شما است. این روند تکرار می شود تا بازخورد بیشتر و مشتریان جدید به راحتی دریافت کنید.

از دیگر ویژگی های درجه یک می توان به لیست های پویا ، تقسیم بندی کاربر ، س questionsالات پیگیری ، ایمیل ، اتوماسیون نظرسنجی و موارد دیگر اشاره کرد. SurveySparrow داشبوردی در زمان واقعی برای مشاهده پاسخ های مشتری ، فیلتر کردن پاسخ ها و جمع آوری بینش برای برنامه ریزی استراتژی بازاریابی بعدی شما فراهم می کند.

قیمت: ماهانه 99 دلار

امروز SurveySparrow را دریافت کنید!

4. خوب بپرسید

بپرسید

بپرسید یک پلت فرم قدرتمند تجربه مشتری است. همراه با یک چارچوب Net Promoter Score برای جمع آوری بازخورد کاربر و به اشتراک گذاشتن آن با تیم شما است.

این ابزار بر ایجاد مکالمات و تعاملات با مشتریان با استفاده از ابزار نظرسنجی تمرکز دارد. AskNicely به شما امکان می دهد از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا وب سایت خود نظرسنجی های NPS را برای مشتریان ارسال کنید.

این نرم افزار ابزارهای مدیریت گردش کار را برای اطمینان از پاسخ سریع مشتریان به بازخوردشان ارائه می دهد. این پاسخ های داخلی برای اتوماتیک کردن فرآیند کامل و بهبود ارتباط بین تیم شما و مشتریان دارد.

قیمت: ارائه نشده است

AskNicely را امروز دریافت کنید!

5. SurveyPlanet

SurveyPlanet

SurveyPlanet یک ابزار نظرسنجی آنلاین حرفه ای است. همراه با مضامین داخلی نظرسنجی است و همچنین می توانید با انتخاب رنگ ، قلم و تصاویر پس زمینه ، مضامین سفارشی را طراحی کنید.

به شما امکان می دهد تصاویری را در کنار س questionsالات نظرسنجی خود اضافه کنید تا برای کاربران جذاب تر و جذاب تر شود. برای دریافت نظرات و بازخورد بیشتر می توانید نظرسنجی های NPS را با تصاویر ایجاد کنید.

با منطق مشروط ، می توانید سوالات بیشتری را بر اساس پاسخ داده شده توسط مشتریان به سوالات قبلی نمایش دهید. نظرسنجی ها کاملاً پاسخگو بوده و در همه اندازه ها و دستگاه های صفحه نمایش عالی به نظر می رسند.

قیمت: ماهیانه 20 دلار

امروز SurveyPlanet را دریافت کنید!

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین ابزارها و نرم افزارهای بررسی NPS برای وردپرس کمک کرده باشد.

همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را بررسی کنید چگونه می توان به راحتی یک نظر سنجی در وردپرس ایجاد کرد.

این بیشتر به شما کمک می کند تا بیاموزید چه چیزهایی را می توانید در یک نظر سنجی قرار دهید تا کاربران را تحت تأثیر قرار دهد و آنها را برای ایجاد وفاداری و اعتماد جذب کند. وفاداری مشتری منجر به درآمد بیشتر می شود!

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  76  =  86