5 بزرگترین معضلی که (تقریباً) همه بنیانگذاران استارتاپ با آن روبرو هستند – کسب و کار آنلاین را شروع کنید


مشاغل نوپا در مسیر موفقیت خود با مبارزات بیشتری روبرو هستند و این کاملاً معمول است. بسیاری از کارآفرینان با معضلاتی روبرو هستند که معمولاً در هنگام تأسیس مشاغل خود با آن روبرو می شوند.

اشتباه نخواهد بود اگر بگوییم این معضلات اغلب بیشترین کارآیی و نارسایی را برای بیشتر کارآفرینان ایجاد می کنند اما با این وجود باید به عنوان یک چالش در نظر گرفته شوند. به عنوان یک کارآفرین ، ممکن است فرد از رئیس بودن خود احساس هیجان کند و مایل به بدست آوردن ثروت هنگفت باشد ، اما این فقط آغاز کار است.

اعتبار عکس: آندریا پیاکوادیو / پکسلز

مهم نیست که اندازه سازمان شما چه باشد ، چه شما یک م founderسس جدید باشید یا یک مسس تاسیس شده ، در اینجا آمده است برخی از معضلات که بنیانگذاران استارتاپ باید یاد بگیرند که با آنها کنار بیایند. بعنوان یک کارآفرین ، دیر یا زود باید در بعضی از مراحل شغلی خود با برخی از اینها (اگر نه همه) روبرو شوید.

بیایید درباره آنها بحث کنیم تا درباره آنها و چگونگی حل آنها بیشتر بدانیم:

معضل 1 #: درآمد کسب کنید یا به بشریت خدمت کنید

دلیل اینکه این معضل خاص در فهرست ما قرار دارد را می توان به خوبی پیش بینی کرد. این مانند این است که شاهد درگیری بین انسان بودن و تاجر بودن باشید و انتخاب ها ، همانطور که می دانیم ، بسیار زیاد است یا محدود ، اما سخت است!

اگر در حال پرورش ایده بزرگتر بعدی از طریق فیس بوک هستید ، احتمالاً کاری برای زندگی ثروتمند انجام می دهید اما قطعاً کار خوبی برای فقرا و نیازمندان انجام نخواهد شد. نکته این است که آنچه شما را خوشحال و راضی می کند باید انجام شود. اهداف خود را مشخص کنید و در تصمیم گیری ها حرفی برای گفتن داشته باشید و حتی اگر این امر شما را از مسابقه رشد و مخترعان کنار بگذارد ، شما به خوبی می توانید این کار را انجام دهید.

معضل 2 #: یافتن زمان مناسب

شرایط بسیاری وجود دارد که نشان می دهد چرا و چگونه باید وارد یک کسب و کار نوپا شوید. شرایط شخصی ، شرایط بازار و حرفه مطلوب برخی از آنهاست اما می دانیم که هر سه آنها نمی توانند همزمان در یک زمان خاص “فعال” باشند.

اگر به بسیاری از متخصصان این صنعت اعتقاد داشته باشید ، تصمیم گیری در همان اساس بر اساس حرفه “مطلوب” ممکن است ایده عاقلانه ای نباشد. همیشه توصیه می شود ابتدا مقداری مهارت مالی و تجارب ارزشمند تجاری کسب کنید.

Dilemma 3 #: اندازه شرکت

حالا این واقعا یک رقم بزرگ است

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: 5 بزرگترین معضلی که (تقریباً) همه بنیانگذاران استارتاپ با آن روبرو هستند

تفسیر:
برخی از اطلاعات جالب و پیوندها را می توانید در این مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *