4K زنجیره بلوک و NFT را برای بازار کالاهای لوکس ترکیب می کند


بازار مبتنی بر بلاکچین کالاهای لوکس 4K اعلام کرد که 3 میلیون دلار دور بودجه به رهبری Electric Capital ، Crosscut Ventures ، Colab + Currency ، ConsenSys و IDEO CoLab Ventures ارائه شده است. این پلتفرم به نظر می رسد موارد فیزیکی را با رمز غیر قابل استفاده ترکیب کند (NFT) فناوری برای ایجاد یک بازار مانند eBay برای لوکس موارد.

بازارهایی مانند eBay مشکلات زیادی را برای افرادی که به دنبال خرید و فروش کالاهای با ارزش بالا هستند ایجاد می کند. خریداران نمی توانند از بین تصاویر وضعیت خوب یا اصیل مورد را تشخیص دهند و وب سایت مسئولیت تبلیغات نادرست را ندارد. برخی از سیستم عامل ها با قرار دادن یک لایه احراز هویت پس از فروش محصول و قبل از اینکه به دست خریدار برسد ، این مسئله را حل می کنند. با این حال ، این فرایند زمان بر است و هزینه قابل توجهی را به همراه دارد.

راه حل 4K در رفع این نگرانی ها یک قدم جلوتر است. این وب سایت فقط مواردی را که قبلاً احراز هویت شده اند به بازار عرضه می کند. مشتریان دارایی های خود را به یک مرکز ذخیره سازی ارسال می کنند که در آن بیمه شده و احراز هویت ارزش آن را تعیین می کنند. صاحبان یک NFT به نمایندگی از ارزش ، اصالت و مالکیت مورد دریافت می کنند که می تواند به عنوان وثیقه برای گرفتن وام مالی غیرمتمرکز یا فروش استفاده شود. اگر مالکان تصمیم به ذخیره NFT بگیرند ، می توانند آن را در ازای کالای فیزیکی پس دهند.

“4K ابعاد کاملاً جدیدی به بازار کالاهای کلکسیونی و لوکس اضافه می کند. به عنوان مثال ، ما در تجارت در بازار ثانویه به مارک ها پوست می دهیم. »گفت: ریچارد لی ، مدیرعامل 4K. “این همچنین یک بعد کاملا جدید به NFT ها می بخشد. NFT هایی که بیشتر مردم در مورد آنها شنیده اند مربوط به دارایی های دیجیتال است. ما NFT ها را برای دارایی های فیزیکی فعال می کنیم. همانطور که بخش عمده ای از زندگی خود را به صورت آنلاین می گذرانیم ، پل زدن به دنیای فیزیکی و دیجیتال از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

استارت آپ بازار همتا به همتا در تلاش است تا c باشد

بیشتر بخوانید اینجا:
4K زنجیره بلوک ، NFT را ترکیب می کند برای بازار کالاهای لوکسمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *