0

4 گزینه برتر و میزبان برتر GoDaddy برای سال 2021

بازدید 22


میزبانی وب موضوع چند ساله در میان دارندگان سایت. مکالمه در بعضی مواقع نیز متعصب و پرشور می شود. GoDaddy یکی از محبوب ترین هاست های موجود در بازار است. حتی در این صورت ، این تنها گزینه نیست. در حقیقت ، گزینه های GoDaddy زیادی در دسترس است که ممکن است بیشتر مناسب شما باشد.

به عنوان مثال ، شما ممکن است به ابزارهای همکاری GoDaddy نیازی نداشته باشید. ممکن است در مورد مشخصات سرور به موارد بیشتری نیاز داشته باشید. صرف نظر از این ، هر ارائه دهنده روش متفاوتی دارد – و این می تواند برای نیازهای شما بهتر باشد.

با توجه به این ، ما برخی از بهترین گزینه های GoDaddy را بررسی خواهیم کرد و بحث خواهیم کرد که چرا آنها می توانند کار موثرتری انجام دهند. اول ، بیایید برخی از زمینه های GoDaddy را به شما ارائه دهیم.

معرفی سریع GoDaddy

وب سایت GoDaddy.

به طور خلاصه ، GoDaddy یک ارائه دهنده میزبانی به اندازه هیولا است. در واقع ، بسیاری از پایگاه ها را با خدمات خود پوشش می دهد ، اما میزبانی یک پیشنهاد اصلی است.

کاربر هدف است تجارت کوچک و متوسط صاحبان ، به همین دلیل است که شما احتمالاً در گذشته با GoDaddy روبرو شده اید. به همین ترتیب ، خطوط تولید و مجموعه ویژگی ها همگی در جهت ایجاد یک کسب و کار هستند. راه حل های مبتنی بر تیم نیز در جلو و مرکز هستند.

GoDaddy نیز یک است ثبت دامنه، یعنی شما می توانید دامنه و هاست خود را از همان مکان خریداری کنید. گرچه این همیشه توصیه نمی شود ، اما است راحت و در بعضی موارد می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند.

روی کاغذ ، GoDaddy می تواند پاسخگوی بسیاری از کاربران و مشاغل مختلف باشد. حتی در این صورت ، برخی از کاربران برای میزبانی به دنبال مکان دیگری هستند. بیایید کمی وقت بگذاریم تا دلیل آن را بفهمیم.

چرا می خواهید گزینه های GoDaddy را برای میزبانی وب سایت خود پیدا کنید

البته GoDaddy تنها میزبان بازار نیست. به قول معروف ، “تنوع ادویه زندگی است”. به همین ترتیب ، دلایل کلی زیادی وجود دارد که شما ممکن است یک گزینه GoDaddy بخواهید:

 • مجموعه ویژگی ها با اهداف سایت شما همسو نیستند.
 • ویژگی های زیادی وجود دارد که از آنها استفاده نمی کنید.
 • شما برای برخی از پیشنهادهای داخلی راه حل های شخص ثالث پیدا کرده اید.

حتی ممکن است هیچ یک از موارد بالا صحت نداشته باشد. اگر به سایتی مانند Review Signal نگاهی بیندازید ، متوجه می شوید که GoDaddy در هیچ ده گروه برتر نیست. در واقع ، تلاش برای ماندن در 20 ارائه دهنده میزبانی برتر:

وب سایت Review Signal.

این به چند دلیل برمی گردد:

 • پشتیبانی مشتری می تواند ضعیف باشد ، و روند حل پرسشهای ساده به تعداد پیچیده مراحل انجام می شود.
 • وجود داشته است گزارش های کاربر از ثبات و سرعت ضعیف سرور طی سالهای گذشته.
 • اگر فقط از هاست استفاده می کنید ، قیمت می تواند ارزان باشد. اگرچه در حال خرید خدمات بیشتری از GoDaddy هستید ، این هزینه می تواند از کنترل خارج شود.

با وجود این ، اگر همه چیز به مارک برسد ، GoDaddy می تواند میزبان خوبی برای شما باشد. در بیشتر مواقع ، می توانید کیفیت بالاتر را با قیمت ارزان تری پیدا کنید.

4 گزینه برتر و رقابتی GoDaddy

بیایید به “nitty-gritty” بپردازیم و برخی از گزینه های با کیفیت برتر GoDaddy را بررسی کنیم. در اینجا ارائه دهنده هایی است که ما به آنها معرفی خواهیم کرد:

 1. میزبانی A2. این میزبان مقرون به صرفه تمام قدرت GoDaddy را دارد ، اما هیچ یک از “کرک” ها نیست.
 2. موتور WP. اگر دنبال یک میزبان اختصاصی وردپرس هستید ، WP Engine یک راه حل عالی است.
 3. کینستا. برای میزبانی کلاس “تالار مشاهیر” ، Kinsta قابلیت اطمینان و عملکرد آهنی را ارائه می دهد.
 4. DreamHost. یک میزبان تأیید شده توسط وردپرس که ارزش پول و سرورهای خاص پلتفرم را ارائه می دهد.

اول از همه ، ما ارزان ترین گزینه را در لیست خود بررسی خواهیم کرد. اگرچه ، این یک شوت از راه دور بدترین عملکرد را ندارد.

1. میزبانی A2

وب سایت میزبانی A2.

اول از همه ، ما داریم میزبانی A2. این ارائه دهنده طی چند سال گذشته به یکی از بازیگران اصلی تبدیل شده است و این دلیل خوبی دارد. تعدادی از برنامه ها برای میزبانی سایت شما از جمله برنامه های اشتراکی و اختصاصی و در صورت نیاز به سرور خصوصی مجازی (VPS) ارائه می دهد. همچنین میزبانی مشترک و مدیریت شده وردپرس را ارائه می دهد که ممکن است گوش شما را تیز کند.

از بین چهار برنامه اختصاصی ، همه به جز پایین ترین سطح تعداد نامحدودی وب سایت را ارائه می دهند. در حالی که همه برنامه ها حداقل فضای ذخیره سازی Solid State Drive را ارائه می دهند ، اما رده های بالاتر به شما امکان می دهند حافظه غیر فرار حافظه (NVMe) درایو برای سرعت و قابلیت اطمینان.

برنامه های میزبانی A2.

برنامه های گران تر ، سرورهای “Turbo Boost” را در اختیار شما قرار می دهند. با این کار می توانید از ترافیک بیشتری استفاده کنید ، سرعت بارگذاری صفحه را کاهش دهید ، با پردازنده ای با قدرت بالاتر کار کنید و به حافظه پنهان ستاره ای دسترسی پیدا کنید.

در مورد پشتیبانی، یک پایگاه دانش جامع برای انواع میزبانی وجود دارد. اگر به دنبال یک تجربه شخصی تر هستید ، میزبانی A2 نیز به عنوان یک ثروت گزینه ها برای دسترسی به تیم پشتیبانی

در مقایسه با GoDaddy ، میزبانی A2 در کل کمتر است. گرچه ، این ضربه ای به مورد دوم نیست. آنچه در اینجا وجود دارد ، بر میزبانی ثابت و پایدار متمرکز است – خصوصاً اگر کاربر وردپرس باشید.

اگر می خواهید میزبان همه جانبه و بدون زنگ و سوت متصل به GoDaddy باشید ، این یک گزینه درجه یک است.

💲 از کوپن A2Hosting ما استفاده کنید تا 51٪ تخفیف بگیرید

A2Hosting را دریافت کنید

2. موتور WP

بعدی، موتور WP میزبان دائمی در هر بحث در مورد موضوع است. حتی در چنین مواردی ، این امر بیش از چندین مورد با GoDaddy مطابقت دارد.

وب سایت WP Engine.

WP Engine خود را به عنوان “پلتفرم تجربه دیجیتال (DXP)” معرفی می کند. WP Engine به جای تمرکز فقط بر میزبانی ، به دنبال ارائه یک راه حل همه جانبه برای مدیریت حضور آنلاین شماست. ایده پشت DXP این است که مارک شما می تواند از طریق رسانه های اجتماعی همگن و سایر کانال های مارک تجاری ، همان جایی باشد که کاربران شما هستند. این برخلاف رویکرد انفعالی سنتی است.

با توجه به این ، جای تعجب نیست که WP Engine راه حل هایی ارائه می دهد که برای بازاریابان و توسعه دهندگان ارائه شده است. این یک میزبان کاملاً مدیریت شده با است سه گزینه مختلف برای سایت شما هر یک از اینها دارای پنج ردیف است.

برنامه های WP Engine.

آی تی می توان گیج کننده باشید ، اما نه بیشتر از سایر میزبان ها. گرچه قیمت استفاده از WP Engine مشخص است. گرانتر از بیشتر رقبا ، از جمله GoDaddy است.

البته این همیشه یک نکته منفی نیست. در هر ردیف چیزهای زیادی بسته بندی شده است. اگر هر آنچه برای راه اندازی سایت خود نیاز دارید را داشته باشید ، این پول به خوبی خرج شده است.

به عنوان مثال ، شما به مرحله بندی دسترسی دارید ، بنابراین می توانید بدون تأثیر بر سایت زنده خود ، تغییرات را انجام دهید. شما همچنین یک دسته از گزینه های امنیتی ستاره ای نیز دارید. از آنجا که WP Engine یک میزبان مخصوص وردپرس است ، سرورهای آن برای سیستم عامل تهیه می شوند. این به شما سرعت بیشتری نسبت به GoDaddy و زیرساخت های بهتری برای کار می دهد.

پشتیبانانه، WP Engine یک هنرمند برجسته است. هر روز از سال تکنسینی در دسترس دارد که در صورت لزوم به شما کمک می کنند. ما دانش و منابع دانش را بیشتر دوست داریم. مقالاتی وجود دارد که تقریباً هر موضوعی را پوشش می دهد و هر هفته به روز می شود. حتی منابعی برای موضوعات غیر مرتبط با پیشنهادات WP Engine وجود دارد.

در کل ، WP Engine چیز متفاوتی را به GoDaddy ارائه می دهد. در حالی که دومی به همکاری و افزایش عملکرد تیم ها علاقه دارد ، WP Engine بر روی نمای تجاری تمرکز دارد. هر دو هدف معتبر هستند ، اگرچه اگر به دنبال میزبانی مجهزتر برای سایت وردپرس خود هستید (و بودجه کافی دارید) ، WP Engine پیروز میدان می شود.

👉 بررسی کامل WPEngine ما را بخوانید
💲 برای دریافت 20٪ تخفیف از کوپن WPEngine ما استفاده کنید

3. Kinsta

بحثی برای گفتن آن وجود دارد کینستا بسیار شبیه موتور WP است. به عنوان مثال ، این یک میزبان وردپرس اختصاصی و مدیریت شده است و میزبانی فوق العاده پایدار را بر اساس ارائه می دهد زیرساخت Google Cloud. علاوه بر این ، این میزبان معادل Fort Knox است ، به این معنی که تمرکز اصلی بر امنیت است.

وب سایت Kinsta.

حتی در این صورت ، Kinsta از چند جهت با GoDaddy و رقابت متفاوت است:

 • وجود دارد ده متفاوتتی طبقات برای انتخاب ، بیشتر به کسب و کارها و شرکت ها متمرکز شده است.
 • Kinsta به دلیل مقیاس مشهور است و می تواند ماهانه میلیون ها بازدید در ترافیک را انجام دهد بدون اینکه عرق شما را بشکند.
 • وجود دارد 25 مکان برای سایت شما بر اساس بستر Google Cloud. همراه با همراه KeyCDN، سایت شما بدون توجه به اینکه بازدید کنندگان شما کجا باشد ، قابل مشاهده و سریع خواهد بود.
 • بیش از هر میزبان دیگری که دیده ایم ، Kinsta شبانه روزی کار می کند تا مطمئن شود که سرورهای آن فعال و در اوج شرایط هستند.

به نظر ما Kinsta مانند این است که سرویس دربان برای وب سایت خود داشته باشید. این یک برنامه عملکرد برنامه (APM) که به شما کمک می کند زبانه ها را در مورد نحوه نگه داشتن سرور و سایت خود نگه دارید:

ابزار APM Kinsta.

همچنین این حافظه پنهان در سمت سرور ، همراه با یک پلاگین داخلی ساخته شده است. به عبارت دیگر ، سایت شما باید با توجه به ذخیره سازی ، CDN و زیرساخت های سرور مبتنی بر ابر ، شعله ور باشد.

اگرچه ، تمام این عمق خدمات با یک قیمت همراه است. همانطور که اشاره کردیم ، ده برنامه برای انتخاب وجود دارد و ارزان ترین آنها حدود 30 دلار در ماه است. اگر به دنبال آن هستید تجارت الکترونیکی را شروع کنید یا وب سایت تجاری، برخی از طبقات بالاتر مناسب تر خواهند بود. فقط برای میزبانی خود می توانید 100-200 دلار در ماه داشته باشید.

پیشنهاد ما این است که اگر بهترین کیفیت را در مدیریت و عملکرد سرور می خواهید ، Kinsta استاندارد طلایی است. این کار بر روی نارضایتی سرور متمرکز شده است ، در حالی که GoDaddy خدماتی را ارائه می دهد که مبتنی بر ابزارهایی برای راه اندازی یک تجارت باشد. بدین ترتیب ، انتخاب شما در اینجا مربوط به موارد مهمتری برای شما خواهد بود.

👉 بررسی کامل Kinsta ما را بخوانید

4. DreamHost

نهایی ما از گزینه های GoDaddy در این لیست است DreamHost. این تنها ارائه دهنده است که دارای مهر تایید از خود وردپرس. به همین ترتیب ، انتخاب یکی از برنامه های آن حرکت خوبی است که باید به شما آرامش خاطر دهد.

آرم DreamHost.

تقریباً مانند بسیاری از میزبانهای وردپرس محور ، DreamHost یک داشبورد اختصاصی برای مدیریت سایتهای شما دارد و استفاده از آن بصری نیز است:

داشبورد DreamHost.

اینجاست که می توانید در دامنه ها ، وب سایت ها ، ایمیل ها و حتی پایگاه های MySQL خود مدیریت کنید. در اینجا همچنین در صورت نیاز می توانید به پشتیبانی دسترسی پیدا کنید. یک پایگاه دانش بسیار خوب و پشتیبانی اختصاصی از درخواستهای شما از یک دکمه در گوشه پایین سمت راست وجود دارد:

دکمه چت زنده DreamHost.

DreamHost چند برنامه مختلف ارائه می دهد ، اگرچه می توانید آنها را به شرح زیر خلاصه کنید:

 • میزبانی مشترک وردپرس.
 • میزبانی وردپرس مدیریت شده.
 • میزبانی ابر
 • میزبان سرور خصوصی مجازی (VPS).
 • میزبانی اختصاصی

پیشنهاد مدیریت شده با نام DreamPress شناخته می شود و حافظه پنهان و سایر قابلیت ها و ویژگی های بهتر را ارائه می دهد. ما پیشنهاد می کنیم که این طرح بهترین پوند برای پوند در اینجا باشد. هنوز هم ، صرف نظر از انتخاب خود ، در دستان امن خواهید بود.

در حالی که ما در این زمینه صحبت می کنیم ، قیمت گذاری رقابتی است. به طور خاص هزینه میزبانی مشترک پایین است و شما به سختی می توانید یک سطح میزبانی با ارزش تر را پیدا کنید. یک میزبان کاملاً شیب دار تا میزبانی اختصاصی وجود دارد و شما باید انتظار داشته باشید که هر ماه حدود سه رقم هزینه کنید. حتی در این صورت ، مقیاس گذاری طرح شما نباید ضربه شدیدی به کیف پول شما وارد کند.

از برخی جهات ، DreamHost را می توان Kinsta بودجه ای دانست. به عنوان مثال ، این کار بر روی عملکرد سرور و مشخصات متمرکز است ، نه به ابزارهایی برای اجرای یک سایت. با وجود این قیمت ها ارزان قیمت هستند. اگر آن را با میزبانی مانند GoDaddy مقایسه کنید ، یک برنده واضح است.

بسته بندی کردن

میزبانی از موضوعات رایج بحث است. این به این دلیل است که فاکتور مهمی در نحوه عملکرد سایت شما است. برای بسیاری از کاربران ، GoDaddy سرعت ، ثبات ، امنیت و ویژگی های مورد نیاز آنها را فراهم می کند. حتی در این صورت هم نمی تواند همه چیز را ارائه دهد. به همین ترتیب ، صاحبان سایت انجام دادن به دنبال ارائه دهنده میزبانی در مکان های دیگری بگردید که مناسب تر باشد.

در این پست ، ما چهار گزینه برتر GoDaddy را بررسی کرده ایم. بیایید خلاصه ای از آنها را بیان کنیم:

 • میزبانی A2. این ارائه دهنده دارای سرورهای سریع و سریع است. این برنامه همچنین بدون هیچ گونه موارد اضافی و اضافی GoDaddy ، عملکردی متناسب با وب سایت های وردپرس را فراهم می کند.
 • موتور WP. برای ارائه دهندگان اختصاصی میزبانی وردپرس ، WP Engine کاملاً عالی است. گرچه گرانتر از GoDaddy است ، اما شما قدرت سرور بیشتری برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین یا سایت پربازدید خواهید داشت.
 • کینستا. اگر بودجه داشته باشید ، Kinsta را در میزبانی وردپرس نهایی می دانیم. موارد زیادی در بسته وجود دارد و میزبان پشتیبانی عالی از مشتری را ارائه می دهد.
 • DreamHost. اگر به دنبال یک میزبان اختصاصی وردپرس با بودجه هستید ، DreamHost می تواند کار را به اتمام برساند. علاوه بر این ، این یک ارائه دهنده تأیید شده میزبانی وردپرس است.

آیا شما یکی از این گزینه های GoDaddy را در نظر دارید یا اینکه به چیز دیگری نگاه دارید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +  6  =