0

4 روش برای اطمینان از اینکه تجارت شما غیر منتظره زنده می ماند

بازدید 8


6 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

کارآفرینان شهرت داشتنخطر تحمل مطالعات از این کلیشه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، و من هم می توانم: از همه مشتری های من، کم اهمیت-کسب و کار مالکان در مورد مدیریت دارایی های مالی خود جسارت بیشتری دارند.

این رویکرد در معرض خطر قابل درک است. کارآفرینان غالباً مبتکرانی هستند که مایلند “فیش ثابت” را برای آزمایش کارایی – و سودآوری – ایده های خود پشت سر بگذارند. من همچنین دریافتم که این تیپ شخصیتی به سمت خوش بینی گرایش دارد. اعتقاد بزرگ کارآفرینان به روند صعودی هر نقطه ضعفی را تحت الشعاع قرار می دهد.

کارآفرینان باتجربه همچنین اهرمهایی را می دانند که می توانند بکشند اگر همه چیز طبق برنامه پیش نرود. یا حداقل آنها فکر می کردند که می دانند. همه ما فکر می کردیم که می دانیم. حتی برای ما که خطر زندگی را محاسبه می کنیم ، سال 2020 یک منحنی منحنی بود. اما اگر رویکردی کارآفرینانه داشته باشید ، سال گذشته آزمایشگاهی عالی برای آزمایش رابطه شما با ریسک فراهم کرده است.

من پیشنهاد نمی کنم که اختلال بی سابقه 2020 را دوست داشته باشم ، اما این فرصتی را فراهم کرده است که به مشتریان کمک می کند روش های جدید تجارت را تجربه کنند. من دیدم چه چیزی موفقیت آمیز بود و چه جایی برنامه ریزی بیشتری لازم بود. و من مثل هر تکنسین خوب آزمایشگاه نتایج را ترسیم کردم. آیا می خواهید از چهار متغیری که منجر به موفقیت در طی همه گیر شدن شده اند ، مطلع شوید؟ ادامه مطلب

1. یک پول نقد سالم نگه دارید

عبارت “پول نقد سلطان است” سال گذشته مشهود بود ، به ویژه در صنایع خاص. صاحب رستوران با پول نقد کافی برای فعالیت 12 ماهه شانس بیشتری برای زنده ماندن نسبت به صاحبش داشت که اندوخته هایش فقط سه برابر بود. وجه نقد به ما امکان انعطاف پذیری را می دهد ، که در سال 2020 در عرضه کافی مورد نیاز بود. مبنای نقدی مناسب نیز مکانی است که ما از مشتریان شروع می کنیم.

سیاست ذخیره وجه نقد یک شرکت مشابه سیاست ذخیره وجه نقد شخصی است: صداقت برنامه شما با سطح وجه نقد شما افزایش می یابد. حداقل ، شما باید پول کافی برای اختلالات معمول مانند جایگزینی یک ماشین را داشته باشید. شما برای تأمین شرایط اضطراری غیرمعمول اما قابل توجه نیز به ذخایر یا یک بیمه نامه کاملاً طراحی شده نیاز دارید – مانند این که طوفان به اموال شما آسیب برساند و مجبور شوید ماهها تعطیل شوید.

مربوط: 10 نکته تخصصی در مورد مدیریت جریان نقدی به عنوان یک تجارت جدید

2. یک رابطه بانکی قوی برقرار کنید

اگر پول نقدی ندارید ، دسترسی به آن – از طریق وام بانکی یا اعتبار اعتباری – نیز می تواند در شرایط پیش بینی نشده یا حتی غیر قابل تحقق مفید باشد. و دسترسی با یک رابطه خوب آغاز می شود.

در مسابقه دستیابی به اولین بخش از وامهای جذاب SBA با عنوان جذاب برنامه محافظت از فیش حقوقی بر اساس مطالعه دفتر ملی تحقیقات اقتصادی ، وام های (PPP) ، وام گیرندگان با ارتباط قوی تر با بانک ها به احتمال زیاد برنامه های خود را تأیید می کنند.

اگر قصد فروش مشاغل خود را دارید ، شناختن شخصاً یک بانکدار نیز می تواند به شما کمک کند. به عنوان مثال ، بانکداران ممکن است به شما کمک کنند ترازنامه شرکت خود را قبل از خرید برای فروش خریداری کنید ، یا اینکه می توانند به شما پول بدهند دارایی، مالیه، سرمایه گذاری یک طرح مالکیت سهام کارمندان (ESOP).

مربوط: نحوه صلاحیت دریافت وام SBA در سال 2021

3- یک خط مرزبندی (یا حتی یک حجاب نازک) بین ریسک شرکت شما و خودتان بکشید

صاحبان مشاغل کوچک چهره مشاغل خود هستند. در خیلیمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  73  =  78