0

4 دلیل که چرا سنگاپور بی سر و صدا به قطب پیشرو صنعتی جهان تبدیل می شود

بازدید 9


4 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین مشارکت کنندگان خودشان هستند

غوغای عمیقی در راه است بخش تولید سنگاپور، و من فکر می کنم جهان به زودی از ارتقاء جهان شگفت زده خواهد شد.

در دهه های اخیر ، فناوری ، جهانی شدن و ظهور آسیا همگی باعث تغییرات قابل توجهی در بخش تولید شده است. حداقل در محدوده کشورهای آسیایی و ASEAN ، این اغلب به معنای رقابت تا انتها برای رقابت بر اساس قیمت و نه ارزش است. با توجه به اینکه سنگاپور به دلیل خدمات مالی و مشوق های مالیاتی بیشتر شناخته شده است ، ممکن است تصور کنید که هیچ آینده ای در بخش تولید جهانی نخواهد داشت.

خوشحالم که بگویم ، این یک فرض کاملاً نادرست است.

در حالی که نیروی انسانی کم هزینه و تکراری روزهای اوج خود را سپری کرده است ، سنگاپور خود را فانوس دریایی از آینده نگری نشان داده است. سنگاپور با استقبال کامل از صنعت 4.0 ، زنجیره ارزش را افزایش می دهد تا موقعیت خود را به عنوان قطب صنعتی پیشرو در جهان تثبیت کند.

چنین جاه طلبی والایی البته نیازمند فعالیت عظیمی است ، بنابراین در اینجا چهار دلیل وجود دارد که چرا سنگاپور مرکز اصلی صنعتی جهان خواهد بود.

1. آینده نگری دولت سنگاپور

سنگاپور سابقه ای طولانی در نشان دادن آینده نگری وسیع نسبت به نیازهای ملت دارد. مشهورترین مثال در این مورد شاید تأسیس دولت از سوی هیئت مدیره مسکن و توسعه (HDB) در سال 1960 بود که برای بیرون آوردن جمعیت از فقر و خانه های خود طراحی شده بود.

این فرهنگ آینده نگری است که منجر به بسیاری از بینش های مترقی دیگر شده است ، از جمله تعهد اخیر دولت برای توسعه بخش تولید در 10 سال آینده. با این وجود ، این یک استراتژی تفنگ پراکنده برای ساخت کارخانه و وارد کردن کارگران برای تولید کالاهای بی کیفیت نیست.

دولت برنامه های قدرتمندی دارد تا رقابتی باشد نه از نظر هزینه ، بلکه بر اساس مالکیت معنوی که کشور می تواند ایجاد کند. این بدان معناست که سنگاپور به جای تولید با ارزش پایین ، در سطوح بالاتری از زنجیره ارزش ، از جمله بخش هایی مانند داروسازی ، فن آوری و بیوتکنولوژی ، تولید می کند.

قانون سه گانه سنگاپور برای این رشد به تفصیل و با تدبیر تدوین شده است و برای جذب شرکت های درجه یک ، ایجاد مشاغل تولیدی با درآمد بیشتر و آموزش همکاری مردم محلی با همکاری های گسترده در زمینه آموزش عالی ، پیش بینی کرده است.

مربوط: 6 دلیل که چرا سنگاپور تجاری ترین کشور آسیا است

2. یک اکوسیستم در سطح جهانی برای تولید

در حالی که برنامه اخیر اما مفصل دولتمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

53  +    =  58