0

3 IPO 2021 تشکیل ادغام پیش از درآمد

بازدید 8


4 دقیقه خواندن

این داستان در ابتدا ظاهر شد MarketBeat
IPO های اخیر ZIM خدمات حمل و نقل را ادغام می کند (NYSE: ZIM)، Cricut (NASDAQ: CRCT) و DLocal (NASDAQ: DLO) رفتارهای بسیار معمولی از سهام نویدبخش جوان را نشان می دهند.

هر سه پس از عرضه اولیه عمومی افزایش یافتند و هر سه در مناطق تجمع بالقوه سازنده مستقر شدند.

سهام جدید قبل از عرضه عمومی و یک یا دو روز پس از آن مورد توجه قرار می گیرند.

این امر بویژه در مورد شرکت های مطرح بسیار صادق است که تعداد زیادی از آنها قرار است امسال به بازار عمومی عرضه شود. این نامهای بزرگ و خوب مورد مطالعه عبارتند از: شرکت پرداخت الکترونیکی Stripe ، سازنده وانت برقی با پشتیبانی آمازون ، Rivian Automotive ، خدمات تحویل InstaCart ، پلت فرم چت دیجیتال Discord ، وام دهنده دیجیتالی Better.com ، پلت فرم شبکه اجتماعی محله NextDoor ، نگهدارنده سوابق مالی شخص ثالث Ascensus ، متخصص محاسبات ابری Couchbase و Krispy Kreme – که واقعاً نیازی به توضیح ندارد.

اما هنگامی که هیاهوی رسانه ها کم رنگ می شود ، حتی این شرکت های برجسته تمایل به تجارت عمدتا بدون توجه به سطوح توجهی که برای IPO های خود به دست آورده اند ، دارند.

این احتمالاً چیز خوبی است ، زیرا به سهام اجازه می دهد بدون معاینه زیر میکروسکوپ ، سابقه معاملاتی را ایجاد کنند.

مستقر در اسرائیل خدمات حمل و نقل یکپارچه ZIM در 28 ژانویه علنی شد.

علیرغم جنون کنونی در مورد حمل و نقل کانتینر ، این شرکت قیمت IPO و اندازه پیشنهاد را کاهش داد.

با این حال ، این شرکت ارزش اولیه بازار را 1.75 میلیارد دلار مدیریت کرد ، که فقط در طول زمان افزایش یافته است.

این سهام در 29 ژوئن به بالاترین سطح 49.90 دلار رسید و به راحتی با صعود به بالا از میانگین های متحرک اصلی پشتیبانی کرد.

از آن زمان در حال ادغام شدن است و در حال حاضر در حال شکل گیری یک فنجان جام کامل است. حجم معاملات در طول اصلاح قطع شده است ، که دقیقاً همان چیزی است که شما امیدوار هستید.

رشد درآمد در دو فصل گذشته شتاب گرفت و انتظار می رود درآمد امسال 350 درصد افزایش یابد و به 19.40 دلار در هر سهم برسد. ZIM سه ماهه دوم خود را در 18 آگوست گزارش می دهد و تحلیلگران انتظار درآمد 5.22 دلار برای هر سهم با درآمد 1.77 میلیارد دلار را دارند.

در صورت برآورده شدن ، این نتایج نشان دهنده سود قابل توجه سالیانه خواهد بود.

کریکوت برای صنایع دستی بسیار شناخته شده است اما ممکن است نام جدیدی برای کسانی باشد که با وسایل خیاطی و لوازم هنری و صنایع دستی این شرکت مستقر در یوتا آشنا نیستند. این شرکت در 25 مارس به بازار عمومی عرضه شد.

این شرکت IPO خود را 20 دلار قیمت گذاری کرد که پایین ترین محدوده مورد انتظار است. با این وجود ، معاملات آن با 15.80 دلار آغاز شد.

Cricut یک مثال خوب از نحوه افزایش قیمت سهام توسط خریداران نهادی ارائه می دهد و اینکه چرا ایده خوبی است که سرمایه گذاران خرده فروشی راه آنها را دنبال کنند. بر اساس گزارشات SEC ، شرکت سرمایه گذاری Abdiel Capital در ماه ژوئن به جایگاه پررونق خود افزوده بود و سهام را در این ماه 26.15 higher افزایش داد.

قبل از ماه ژوئن ، سهام Cricut در ماه های آوریل و مه به طرز چشمگیری از عقب نشینی برگشتند ، و هنرمندانه مسیری آسان را در میانگین های متحرک کلیدی ایجاد کردند. از زمان عقب نشینی از بالاترین سطح 30 ژوئن (47.36 دلار) ، سهام بدون هیچگونه شکل قطعی یکپارچه شده است ، اگرچه در نهایت می تواند به یک فنجان ، فنجان با دسته یا دو ته تبدیل شود.

این شرکت درآمد خود را در 12 آگوست گزارش می دهد وال استریت به دنبال درآمد 0.20 دلار برای هر سهم با درآمد 319.08 میلیون دلار است. هر دو سود سالیانه خواهند بود.

پلت فرم پرداخت آنلاین جهانی مستقر در اروگوئه DLocal اولین نمایش عمومی آن در 3 ژوئن انجام شد.

تمرکز DLocal بر بازارهای نوظهور است. این شرکت در 29 کشور آمریکای لاتین ، آفریقا ، خاورمیانه و آسیا و اقیانوسیه حضور دارد. پلت فرم آن به تجار اجازه می دهد تا به راحتی معاملات بین ارزی را تسهیل کنند.

قیمت این شرکت 29.4 میلیون سهم به ازای هر قطعه 21 دلار است که بالاتر از محدوده پیش بینی شده آن بین 16 تا 18 دلار است. پس از عرضه ، ارزش بازار این شرکت 6.06 میلیارد دلار بود. در حال حاضر 14.13 میلیارد دلار است ، پس از تجمع در ماه ژوئن ، اما در ژوئیه عقب نشینی کرد.

این سهام در 14 جولای به بالاترین سطح خود به 57 دلار رسید ، سپس شروع به تشکیل یکپارچه سازی فعلی خود کرد ، که شلوغ و مملو از تجارت نامنظم است.

با این وجود ، حتی ادغام شلخته می تواند منجر به صعود موفقیت آمیز شود ، به ویژه در سهام جدیدتر که هنوز تاریخ معاملات منظم تری ایجاد نکرده است.

DLocal سه ماهه دوم خود را در 18 آگوست گزارش می دهد. تحلیلگران انتظار دارند سود 0.05 دلار برای هر سهم و درآمد 41.76 میلیون دلار داشته باشند. هر دو سود سالیانه خواهند بود.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  4  =