3 کلید در ساخت میلیون ها کتابی که استراتژی تجارت به شما نمی آموزد


5 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

اگر منظره خود را روی این علامت هفت رقمی تنظیم کنید ، به احتمال زیاد کتابهای تجاری بسیاری را خوانده اید تا به شما در رسیدن به آنجا کمک کند. آخرین استراتژی ها ، کانال های فروش ، تکنیک های فروش و مدل های تجاری ، همگی مسیرهای فردی را برای دستیابی به درآمد یک میلیون دلاری ، چه به صورت سالانه و چه به صورت ماهانه ، ارزشیابی می کنند. درسهای عملی کسب درآمد یک میلیون دلاری هرگز در دسترس نبوده است. فیلم های YouTube ، دوره های آنلاین و پادکست ها طیف کاملی از نحوه کار را از طریق کارآفرینانی که بارها و بارها این کار را انجام داده اند ، اجرا می کنند.

چیزی که بسیاری نمی دانند این است که در پشت ساخت میلیون ها راز شناخته شده وجود دارد – اسراری که کمتر تاکتیکی هستند و بیشتر در پشت صحنه هستند. اینها ممکن است در نگاه اول کلیشه احساس کنند و بسیاری از آنها غیرمنتظره هستند ، اما یک واقعیت اصلی وجود دارد: این اسرار توسط کارآفرینانی استفاده شده است که به هفت رقم می رسند و به آنها ضربه قانونی می زنند.

فقط از آنجا 0.3٪ آمریکایی ها بیش از یک میلیون دلار در سال درآمد کسب کنید ، بسیار مهم است که از کسانی که در این سطح به موفقیت می رسند بیاموزید – و در نظر بگیرید که ممکن است سطوح عمیق تری برای ایجاد این موفقیت وجود داشته باشد از آنچه که در کتاب های استراتژی کسب و کار نشان داده شده است.

مربوط: 5 قدم برای درآمدزایی سالیانه یک میلیون دلار یا بیشتر

1. کاری را که برای هدف انجام می دهید انجام دهید نه برای سود

این توصیه بسیاری را گیج می کند زیرا کل انگیزه زدن هفت رقم معمولاً مبتنی بر سود است. و با این حال ، بسیاری از کارآفرینان به شما توصیه می کنند که فکر کردن در مورد سود را فراتر از روشهایی که به عنوان یک صاحب مسئولیت تجاری ملزم به انجام آن هستید ، متوقف کنید (تعریف حاشیه سود ، تضمین یک مدل تجاری سالم و غیره). این مسئله در کل هیئت ها صادق است ، نه تنها در مورد کارآفرینان.

آن را از کیمبرلی تورس ، یک بازرگان هفت رقمی فارکس که اولین فردی است که در خانواده اش درآمد کسب می کند ، بگیرید. تورس توضیح می دهد: “من باهوش ترین فرد نیستم ، هیچ چیز خاصی در مورد من وجود ندارد و من از پول نمی آیم.” “اما من تاجر برتر هستم زیرا هدف خود را پیدا کردم.”

این کار کار تورس را فراتر از میز تجارت گسترش می دهد ، زیرا عشق او به این رشته و هدفی که در آن پیدا کرده باعث ایجاد دوره های آموزشی شخصی وی شده است که در آن بیش از 100000 نفر را هر هفته راهنمایی می کند. این همان هدفی است که واقعاً وجود دارد.

2. وقت خود را با کتابهای حسابداری اختصاص دهید – و یک سنت را نیز فراموش نکنید

برخی معتقدند که اگر مرحله خاصی را پشت سر بگذارند ، اگر فراموش کنند کالایی را پس دهند و هزینه آن را بخورند ، اهمیت کمتری خواهد داشت. با این حال ، میلیونرها می دانند که هر دلار که بیرون می رود یا وارد می شود باید حساب شود و نحوه برخورد شما با پول نشان می دهد که چگونه می خواهید پول با شما رفتار کند.

اگر خونریزی نقدی دارید یا به تیم خود اجازه می دهید تا پول نقد را بدست آورد ، کافی نیست یک میلیون دلار درآمد کسب کنید. خونریزی و هزینه زیاد را متوقف کنید. یک مشاور مالی استخدام کنید تا ببینید در کجا می توانید کمربند را محکم کنید و در کجا می توانید سرمایه بیشتری سرمایه گذاری کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز نادیده گرفته نمی شود. پول خود را به عنوان کلید خود برای باز کردن سطح بعدی امنیت و فراوانی مالی در نظر بگیرید ، به این معنی که هر آنچه که می تواند سرمایه گذاری مجدد کند باید باشد.

مطمئناً ، ضرر 30 دلاری زیرا فراموش کرده اید که جوهر چاپگر اضافی را برگردانید زیاد به نظر نمی رسد ، اما تصور کنید اگر این 30 دلار پنج سال پیش در بیت کوین سرمایه گذاری شده بود؟ حتی اگر به نظر می رسد یک کشش باشد ، مشاهده هر دلار در جیب خود به عنوان فرصتی که در انتظار کسب درآمد بیشتر هستید ، شما را در چارچوب ذهنی مناسب نگه می دارد.

مربوط: 4 درس ساخت میلیون ها نفر

3. روی سیستم های اعتقادی خود کار کنید

بسیاری از استادان توسعه شخصی شما را فراتر از استراتژی تجارت می برند و شما را به ذهنیت و باور باز می گردانند. تونی رابینز ، جو دیسپنزا ، اد مایلت ، برندان بورچارد و تعداد بی شماری دیگر قدرت این را دارند که باور کنند شما می توانید یک میلیونر باشید. ممکن است به نظر جادویی باشد اما اعتقاد شما به تنهایی می تواند شما را به آنجا برساند. حرکت به سمت علامت هفت رقمی با اعتقاد محدودکننده در مورد توانایی خود برای رسیدن به آنجا چیزی است که سرعت شما را بی نهایت کاهش می دهد.

رابینز یک بار گفت: “تنها چیزی که شما را از رسیدن به خواسته خود باز می دارد ، داستانی است که مدام برای خود تعریف می کنید.”

داستانی که مدام برای خود تعریف می کنید چیست؟ آیا حاضرید آن داستان را دوباره بنویسید؟ نیمی از سفر به یک میلیون دلار ذهنیت و اعتقاد است ، و رابینز یک باور را به عنوان چیزی ساده و مطمئن تعریف می کند در باره. اعتقاد به این که می توانید در آستانه مالی خود در آستانه مالی قرار بگیرید ، تفاوتی با اطمینان از توانایی شما ندارد. اگر چیزی مانع این کار شود ، شما باید باورهای محدود کننده ای برای بازنویسی داشته باشید.

این کلیدها نه تنها به شما در رسیدن به علامت هفت رقمی کمک می کنند ، بلکه به شما در ماندن در آنجا و ادامه ساخت کمک می کنند. یک تفکر میلیون دلاری برای همیشه وقتی باز شد ، نیاز به تمرکز اصلی بر هدف ، نگاهی مجدانه به امور مالی و کارهای ناخودآگاه برای بازنویسی این باورهای اساسی دارد.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *