3 سهام برتر که می توانند پول شما را دو برابر کنند


برای دو برابر کردن پول خود در یک سهام نیازی به ریسک بالا نیست. برخی از بهترین کاندیداها اغلب در میان مهمترین سهام رشد یافت می شوند که از قبل در معرض خطر همه قرار دارند.

گاهی اوقات شرکت های بزرگ مورد علاقه فعالان بازار قرار نمی گیرند و این فرصتی را برای خرید سهام فراهم می کند قبل از اینکه خبرهای بهتر سهام را دوباره به سمت بالا بکشاند. به نظر می رسد این چیزی است که اتفاق می افتد نرم افزار وحدت (NYSE: U) و آمازون (NASDAQ: AMZN) همین الان.

مثال دیگر کاندیدای دو برابر شدن است eBay (NASDAQ: EBAY)، که مانند یک انسان سخت رشد کند ارزیابی می شود اما رشد فعلی آن نشان می دهد که لیاقت ارزیابی بالاتری را دارد. در اینجا دلیل این است که این سهام می توانند طی سه تا پنج سال آینده دو برابر شوند.

منبع تصویر: گتی ایماژ.

نرم افزار وحدت

Unity Software بستر پیشرو در ایجاد و کارکرد محتوای تعاملی ، از جمله بازی های ویدیویی است. همچنین شاهد افزایش استفاده خارج از بازی ، از جمله توسط مهندسان ، معماران و فیلمسازان هستیم که برای کارهای طراحی سه بعدی به نرم افزار این شرکت اعتماد می کنند.

طی چند سال گذشته Unity به طور مداوم رشد درآمد حدود 40٪ را تحویل داده است. از فروش اشتراک (Unity Pro و Unity Plus) که دسترسی به مجوز نرم افزار را فراهم می کند ، درآمد کسب می کند. این شرکت همچنین از طریق تبلیغات درون برنامه ای درآمد کسب می کند و خدمات ابری را برای بازی های ویدیویی چند نفره فراهم می کند.

مدیریت فرصت بازار مناسب خود را 29 میلیارد دلار تخمین می زند ، اما می تواند بسیار بیشتر از این باشد. این شرکت پتانسیل فوق العاده ای برای گسترش بستر نرم افزاری خود فراتر از صنعت بازی های ویدیویی به سایر حوزه ها دارد موارد استفاده کنید، همانطور که قبلاً انجام داده است. راهنمای مدیریت 2021 خواستار افزایش درآمد سالانه بین 29 تا 31 درصد برای رسیدن به یک میلیارد دلار تا 1.015 میلیارد دلار است و انتظار می رود این سطح از رشد را در بلند مدت حفظ کند.

معیارهای ارزیابی سنتی مانند قیمت به درآمد (P / E) باعث می شود Unity بسیار گران به نظر برسد. به این دلیل که این شرکت در حال سرمایه گذاری در کل سود ناخالص خود برای گسترش تیم مهندسی خود ، افزودن قابلیت های بیشتر به بستر نرم افزاری خود و گسترش زیرساخت های فناوری خود است.

از آنجا که یونیتی اساساً یک اشتراک اشتراکی است ، باید بتواند هزینه های خود را برای تولید حاشیه های سالم در دراز مدت به طور قابل توجهی اهرم کند. ما از قبل می توانیم شاهد این مسئله باشیم ، زیرا ضرر عملیاتی تعدیل شده آن از 91 میلیون دلار در سال 2019 به 50 میلیون دلار در سال 2020 کاهش یافته است. مدیریت انتظار دارد سود عملیاتی تعدیل شده آن تا سال مالی 2023 شکسته شود.

اگر یونیتی تا سال 2026 به درآمد 3.1 میلیارد دلار دست یابد ، مطابق با راهنمایی های بلند مدت مدیریت است و سهام با 20 برابر فروش فروخته می شود ، که کمتر از میزان فعلی آن است نسبت قیمت به فروش از 27 ، این شرکت دارای یک سرمایه بازار از 62 میلیارد دلار این رقم دو برابر بیش از رقم فعلی بازار 28 میلیارد دلار است.

قیمت سهام Unity تاکنون 35٪ کاهش یافته است ، که به طور بالقوه بازدهی بهتری را برای سرمایه گذارانی که این مورد را خریداری و نگهداری می کنند ایجاد می کند سهام فن آوری رشد برای سه تا پنج سال آینده.

آمازون

آمازون با فروش عقب مانده 12 ماهه 419 میلیارد دلاری ، از یک کتابفروش کوچک آنلاین به یک تجارت عظیم تبدیل شده است. اکنون بیش از 200 میلیون عضو نخست عضو دارد. با توجه به راحتی و پس انداز آمازون ، احتمالاً حتی نزدیک به رسیدن به نقطه اشباع با Prime نیست.

درآمد بین المللی فقط 28٪ از تجارت آمازون را تشکیل می دهد. پتانسیل فوق العاده ای برای ثبت نام اعضای بیشتر در سایر بازارها با ارائه Prime Video به عنوان سرویس ورودی برای عضویت گسترده نخست Prime وجود دارد. فروش بین المللی در سه ماهه اول سالانه 50 درصد بر اساس ارز خنثی افزایش یافته است ، بسیار سریعتر از بقیه تجارت. افزایش تقاضا سود عملیاتی بخش بین المللی را به 1.2 میلیارد دلار رساند ، این چهارمین سه ماهه متوالی است که این بخش با ضرر و زیان سود می کند.

بیشتر سود عملیاتی آمازون از سرویس های ابری (وب آمازون) آمده استمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *