0

3 سهامی که در هفته آینده باید تماشا کنید: Uber ، CVS Health ، Beyond Meat

بازدید 17


پس از آنکه سرمایه گذاران آمازون (NASDAQ) را در روز جمعه در واکنش به تبلیغات تجاری الکترونیکی که روز پنجشنبه منتشر شد ، پس از بسته شدن ، انتظارات را ناامید کرد ، بازارها ممکن است در هفته آینده تا حدودی شتاب خود را از دست بدهند. این امر بر سایر بازیکنان فناوری نیز تأثیر گذاشته است.

پس از آنکه خرده فروش الکترونیکی اعلام کرد رشد درآمد در سه ماهه دوم کاهش یافته و به 27 درصد رسیده است ، آمازون بدترین روز خود را در بازار در بیش از یک سال گذشته در آخرین روز معاملات هفته گذشته داشته است. از 41 درصد سال قبل این گزارش ناامیدکننده همچنین باعث افت سهام بازیکنان کوچکتر فروش اینترنتی شد. Wayfair (NYSE 🙂 و Etsy (NASDAQ 🙂 هر دو تقریباً 8 dropped افت کردند ، در حالی که eBay (NASDAQ 🙂 7 fell کاهش یافت.

با تمرکز سرمایه گذاران بر تجارت الکترونیکی و همچنین سهام بخش فناوری همتا ، در اینجا سه ​​سهام را باید در هفته آینده مورد توجه قرار دهید:

1. فناوری های Uber

بزرگترین شرکت حمل و نقل هوایی جهان ، Uber Technologies (NYSE 🙂 ، قرار است درآمدهای سه ماهه دوم چهارشنبه 4 آگوست را پس از بسته شدن بازار گزارش دهد. طبق پیش بینی اجماع تحلیلگران ، Uber از دست دادن 0.54 دلار در سهم خود در فروش 3.74 میلیارد دلار خبر می دهد.

سهام Uber امسال تحت فشار بوده و بیش از 12 درصد کاهش یافته است ، زیرا نگرانی هایی وجود دارد که با باز شدن اقتصاد و شروع مجدد رزرو مسافران ، کمبود رانندگان مانع رشد می شود. سهام Uber روز جمعه پس از سقوط حدود 3 درصد در روز ، در 43.46 دلار بسته شد.

پلتفرم خدمات سواری مستقر در سانفرانسیسکو در ماه مه به سرمایه گذاران گفت که هزینه های جذب رانندگان در سه ماهه دوم تاثیر می گذارد و در مورد هدف شرکت برای دستیابی به سوددهی تا پایان سال شک ایجاد می کند.

علی رغم کمبود کارگران ، دارا خسروشاهی ، مدیر اجرایی اطمینان دارد که شرکت او سود سه ماهه تعدیل شده را تا پایان سال باز می گرداند. نتایج سه ماهه اول رشد 24 درصدی در رزروهای ناخالص را نشان می داد که توسط غذای Uber هدایت می شد

بیشتر بخوانید:
3 سهامی که در هفته آینده باید تماشا کنید: Uber ، CVS Health ، Beyond Meatمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  81  =  83