0

3+ بهترین رایگان در حال ساخت و به زودی تم های وردپرس 2021

بازدید 9


به روز شده در 02 ژوئیه 2021 توسط: تیم Dessign

به زودی تم وردپرس

آیا به دنبال بهترین Free them շուտ و یا تحت ساختارهای WordPress هستید؟ اگر به تازگی ساخت وب سایت خود را شروع کرده اید ، می توانید یکی از موضوعات به زودی را نصب و فعال کنید تا به بازدیدکنندگان شما اطلاع دهد که سایت شما در چه زمانی ساخته می شود تا بتوانند دوباره به آن مراجعه کنند و از آن بازدید کنند شما می توانید تاریخ و زمان مشخصی اضافه کنید یا می توانید برای ثبت نام از طریق ایمیل اقدام کنید بنابراین پس از آماده شدن سایت خود ، اعلان های ایمیل را برای همه بازدیدکنندگانی که در آن ثبت نام می کنند ارسال می کنید.

1 به زودی آرشیو

به زودی آرشیو

موضوع Coming Soon Lite در دست ساخت نقش مهمی در رونق کسب و کار و انتقال آن به سطح کاملاً متفاوت خواهد داشت. کار برای این کار در حال انجام است و نتایج پس از اتمام فوق العاده خواهد بود. این موضوع نقش اصلی را در صورت فرود ، یک صفحه ، پرموم ، یک صفحه یا Coming Soon Lite یا صفحات در دست ساخت بازی می کند.

این موضوع مجهز به برخی از ویژگی های مهم مانند طبیعت پاسخگو و چند منظوره جدا از آماده بودن شبکیه چشم ، چارچوب بوت استرپ گرا و با CTA ، این موضوع همراه با نوار پیشرفت یا یک تایمر شمارش معکوس با یک هدف ساده برای ثبت سابقه تا حد پیشرفت است نگران است. این نه تنها حرفه ای است بلکه با گزینه های شخصی سازی و شخصی سازی نیز همراه است و نه تنها دارای کد پاک بلکه دارای گزینه بارگیری سریعتر صفحه است.

به زودی موضوع Lite WP آماده تبلیغات برای موبایل است که باعث می شود صفحه وب حتی قبل از راه اندازی آن در دسترس مردم باشد. همراه با فرم اشتراک ، آیکون های شبکه های اجتماعی و همچنین فرم تماس اجازه می دهد تا با بازدید کنندگان در ارتباط باشد و موضوع را با آخرین اطلاعات تا آنجا که مربوط به پروژه های جدید است ، به روز کنید.

2 به زودی رویداد

به زودی رویداد قالب وردپرس رایگان است

موضوع Coming Soon Event under Construction نقش مهمی در رونق کسب و کار و ترقی آن به سطح کاملاً متفاوت خواهد داشت. کار برای این کار در حال انجام است و نتایج پس از اتمام فوق العاده خواهد بود. این موضوع نقش اصلی را در صورت فرود یا صفحه Coming Soon Event یا در دست ساخت بازی می کند. این موضوع ساده وبلاگ نیز است. می توانید اطلاعات را نیز تنظیم کنید. تم دارای انیمیشن عالی و سفارشی سازی آسان است. همچنین قالب پشتیبانی از قالب کامل صفحه.

3 در دست ساخت Lite

در دست ساخت تم WP رایگان

Under Construction Lite قالب قالب وردپرس برای همه نوع مشاغل چند منظوره که به زودی به صفحه فرود می روند قبل از توسعه وب سایت یا قبل از شروع تجارت چند منظوره شما استفاده می شود. این تم چند منظوره شامل بسیاری از مشاغل شامل زمینه های مختلف بازار مانند تجارت شرکتی ، بازاریابی ، مالی ، بازار سهام ، تجارت سرمایه گذاری ، زیرساخت IT ، مشاور ، کارخانه تولید ، خدمات ، خرده فروش ، عمده فروش ، تجارت آنلاین ، بیمه ، SIP ، صندوق سرمایه گذاری مشترک ، خدمات ، بازاریابی ، امور مالی ، بورس ، نیفتی ، تجارت فروشگاه ، شرکت فناوری اطلاعات ، خرده فروشان ، آموزش ، خرید ، تجارت الکترونیکی ، بازار خدمات هدیه ، زیبایی ، مد ، بلاگر ، اخبار ، نمونه کارها و انواع تجارت.

4 پرتابگر

تم رایگان وردپرس

Launcher یک تم رایگان پاسخگو است که می تواند برای استفاده در 1. ایجاد صفحات زیبای فرود محصول 2. شمارش معکوس صفحات به زودی 3. یک وب سایت کامل یک صفحه ای! این بسته همه در یک است. اگر برای جابجایی بیشتر به سایت اصلی خود به صفحه های خیره کننده و بهینه سازی شده SEO احتیاج دارید ، از این موضوع برای ایجاد صفحات فرود زیبا استفاده کنید.

اگر وب سایت شما هنوز در مرحله تولید است و مدتی طول می کشد تا به صورت زنده استفاده کنید از این موضوع زیبا استفاده کنید و با بازدیدکنندگان وب سایت خود ارتباط برقرار کنید. اگر می خواهید در کمترین زمان یک وب سایت ساده ایجاد کنید ، از این موضوع برای ایجاد یک وب سایت یک صفحه ای (چند صفحه ای) استفاده کنید. موضوع با طراحی زیبا و خیره کننده پاسخگو ، Call To Action (CTA) و بسیاری از بخشهای دیگر ارائه می شود که به جذب بازدیدکنندگان شما کمک می کند و تبدیل را افزایش می دهد.

Launcher همچنین یک تم وردپرس چند منظوره است که برای صفحه های فرود ، مشاغل کوچک ، وب سایت های شرکتی ، وب سایت های بروشور و غیره مناسب است. این برنامه ایمن ، سریع ، سازگار با سئو ، سازگار با WooCommerce ، آماده ترجمه و کاملا مستند است. ، شمارش معکوس راه اندازی سایت ، لغزنده های کامل صفحه کامل ، لغزنده های چرخ فلک ، بخش وبلاگ زیبا ، بخش توصیفات ، دعوت به عمل جذاب و موثر و غیره

بهترین تم وردپرس Free Coming Soon به زودی چیست؟

موضوع Coming Soon Lite در دست ساخت نقش مهمی در رونق کسب و کار و انتقال آن به سطح کاملاً متفاوت خواهد داشت. کار برای این کار در حال انجام است و نتایج پس از اتمام فوق العاده خواهد بود.

بهترین تم Free Under Construction چیست؟

Under Construction Lite قالب قالب وردپرس برای همه نوع تجارت چند منظوره که به زودی به صفحه فرود می رود قبل از توسعه وب سایت یا قبل از شروع تجارت چند منظوره شما استفاده می شود

پست 3+ بهترین رایگان در حال ساخت و به زودی تم های وردپرس 2021 اولین بار در ظاهر شد تم های Dessign – تم های برتر وردپرس برای خلاقیت ها.منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  61  =  64