0

1986 چرخه اتوماتیک پالس دوچرخه ای با هواپیما و با قدرت هوندا با بال است

بازدید 5


این ممنوعیت توسط مهندس هواپیما جیم بیده پیش بینی شده و توسط شرکت اتومبیل سازی Owosso Motor در میشیگان بین سالهای 1985 و 1990 تولید شده است. با الهام از هواپیماهای جنگی و هواپیمای کوچک بسیار کوچک BD-5 بد ، موتور سیکلت پالس روی دو چرخ سوار می شود ، فضای دو نفر را فراهم می کند زیر یک سقف کوچک ، و به نظر می رسد مانند یک کابین خلبان هواپیما با بال های کوچک به طرفین. هر بال یک چرخ کوچک هشت اینچی را پنهان می کند که به حفظ تعادل خودرو کمک می کند.

هرچه تصمیم بگیرید این چیز را بنامید ، همه جا را که رانندگی کنید سر می چرخاند. و مردم واقعاً انتظار دارند که حداقل 100 مایل در ساعت (161 کیلومتر در ساعت) حرکت کند و زمین را بلند کند. متأسفانه این کار را نخواهد کرد ، اما چرخه اتوماتیک خیلی عجیب است که در واقع جالب است.

اگر هنوز یکی را ندیده اید به این دلیل است که Pulse Autocycle یک پرنده نادر است. اگرچه تولید طی 5 سال طول کشید ، اما شرکت مستقر در میشیگان فقط حدود 350 مورد از آنها را ساخت. بله ، حتی اگر در دهه 1980 ساخته شده باشد ، این مفهوم واقعاً جلب نشد.

Autocycle نیز پیرو خوبی ندارد اما هر از چندگاهی نمونه هایی از آن در بازار خودروهای دست دوم مشاهده می شود. و دقیقاً ارزان هم نیستند. این نمونه قرمز رنگ در گالیون ، اوهایو ظاهر شد و به نظر می رسد از نظر سن بسیار خوب باشد. اما این بیشتر به این دلیل است که بازسازی شده است و همچنین دارای چند نسخه برتر است.

موتور ، برای آنی

ادامه مطلب را از منبع اصلی بخوانید:
1986 چرخه اتوماتیک پالس دوچرخه ای با هواپیما و با قدرت هوندا با بال استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  26  =  30