0

1967 Chevy El Camino Flexes Corvette Big-Block ، وانت منظم مزرعه شما نیست

بازدید 12


نکته جالب در مورد بازار خودروهای دست دوم این است که گزینه های بسیار متنوعی را ارائه می دهد. کلاسیک های بکر و گران قیمت وجود دارد که هزینه های هنگفتی دارند ، اجناس مجدد دیدنی و جذاب که حتی می توانند گران تر شوند و قدیمی های ضرب و شتم قدیمی که مقرون به صرفه هستند اما نیاز به تعمیر دارند. و سپس این ال کامینو 1967 است که از داخل و خارج بسیار زیبا به نظر می رسد و یک موتور کوروت را در زیر کاپوت بسته بندی می کند.

بله ، این خودروی معمولی مزرعه شما نیست اما یک مدل مجدد نیز نیست. هیچ ویژگی مدرنی برای گفتگو وجود ندارد ، در حالی که آسیاب Vette که بین چرخهای جلو قرار دارد نیز از انواع مختلف است و قدمت آن به سال 1973 برمی گردد. اکنون من می دانم که به چه فکر می کنید: کوروت در سال 1973 آنقدرها قدرتمند نبود.

بحران نفت پیش از این صنعت خودرو را تحت تأثیر قرار داده بود و رتبه بندی قدرت از اوایل سال 1971 شروع به کاهش کرد. بلوک عظیم 7.4 لیتری بزرگ در زیر کاپوت ال کامینو در آن زمان برای 275 اسب بخار خوب بود که افت بزرگی نسبت به 425- بود. قدرت 1971 اسب بخار. در مقایسه ، V5 6.5 لیتری که این ال کامینو را از کارخانه تولید می کرد ، در سال 1967 350 اسب تولید کرد.

این دیگر یک استاندارد نیست 7.4 لیتری V8. با منیفولد آلومینیومی ، کاربراتور هلی ، کیت فنر بزرگ سوپاپ و هدرهای هوکر به روز شده است. برای ارقام مناسب مورد استفاده قرار نگرفته است ، اما تصور می شود که ایمن نیست

بیشتر بخوانید اینجا:
1967 Chevy El Camino Flexes Corvette Big-Block ، وانت منظم مزرعه شما نیستمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  1  =