0

17+ بهترین تم کودک در پیدایش وردپرس (محبوب ترین 2021)

بازدید 14


به روز شده: 03 ژوئن 2021 توسط: تیم Dessign

بهترین تم Studiopress Genesis

آیا به دنبال بهترین مضامین Genesis Child از StudioPress هستید؟ ما لیستی از بهترین مضامین پیدایش را برای پروژه وب سایت بعدی شما آماده کرده ایم ، فقط محبوب ترین و حرفه ای ترین برای پروژه شخصی شما یا مشتریان شما. اگر به عنوان فریلنسر می خواهید وب سایت پاسخگو و SEO بهینه سازی شده برای موبایل را طراحی کنید ، از مضامین Genesis با چارچوب Genesis به شما کمک می کند وب سایت WordPress خود را با چارچوب کشیدن و رها کردن Genesis آسان ایجاد و توسعه دهید.

مضامین کودک Genesis برای مبتدیان بسیار مناسب است ، زیرا اگر کدی را در زمینه کودک به روز کنید ، این موضوع بر روی والد تأثیر نخواهد گذاشت ، بنابراین همیشه می توانید به کد موضوع و طرح اصلی برگردید.

StudioPress و Genesis Themes and Framework اکنون بخشی از آن است میزبانی WP Engine family ، به این معنی که اگر وارد سیستم شوید یا به WP Engine بروید ، تمام مضامین کودک Genesis را به صورت رایگان در برنامه میزبانی خود قرار می دهید. ما بخشی از میزبانی WP Engine و شما می توانید 20٪ تخفیف و 4 ماه رایگان پس انداز کنید با ما کوپن WP Engine کد

تم های StudioPress Genesis رایگان است
بسته تم Essence Pro

Essence Pro موضوعی زیبا و بدون سر و صدا برای سایت های دارای سلامتی ، سلامتی و سبک زندگی است. طراحی شده برای سادگی ، چه در قسمت بیرونی و چه در قسمت پشتی ، به شما و خوانندگانتان اجازه می دهد تا روی موارد ضروری تمرکز کنید.

آکادمی حرفه ای این موضوع برای ایجادکنندگان دوره های آنلاین ، دارندگان سایت های عضویت و بازاریابان محتوای آموزشی است. اقتدار خود را به نمایش بگذارید ، گزینه های ایمیل بیشتری دریافت کنید و مزایای یادگیری از خود را ارتقا دهید.

تم Metro Pro

ارائه مترو، یک طرح مدرن به سبک مجله ساخته شده بر روی یک سیستم عامل پاسخگو بهینه شده برای تلفن همراه. این قاب بزرگ انتشار آنلاین شما را برای جهانی با صفحه گسترده برجسته می کند و ویژگی های زیبا و اجتماعی به شما کمک می کند تا مخاطبان شما سریع ساخته شوند.

ارتفاع طرفدار

اثرات اختلاف منظر چشم شما را جلب می کند ، اما این ویژگی ها و انعطاف پذیری است که ذهن شما را به حرکت در می آورد. ارتفاع طرفدار یک موضوع با یک هدف است ، و آن هدف این است که شما و تجارت آنلاین خود را بالاتر ببرید.

آژانس حرفه ای

با استفاده از حرفه ای کارآمد و حرفه ای خدمات حرفه ای خود را با اطمینان و شفافیت نشان دهید تم آژانس. برداشت های اول همه چیز است و نگاه هوشمند و سهولت استفاده آژانس باعث می شود ارتباط مشتری و مشتری شما به سطح بالاتری برسد. بگذارید آژانس چهره آژانس شما باشد.

تم حرفه ای تصفیه شده

اگر شما یک کارآفرین هستید و آماده ساخت یک برند کلاسیک بی انتها ، طرفدار تصفیه شده پایه و اساسی مناسب برای تجارت شما است. Refined Pro به شما امکان می دهد به زیبایی عکس ، محتوای خود و محصولات خود را به نمایش بگذارید – در حالی که ظاهری ساده و در عین حال زیبا را حفظ می کنید.

تک رنگ

آیا وب سایتی قابل توجه اما ساده می خواهید؟ بیایید تفاوت زیبایی که فضای سفید و تایپوگرافی در حداقل طراحی با آن ایجاد می کند را ببینید تک رنگ. اگر داشتن یک حضور دیجیتالی بصری قوی و یک سایت آسان برای استفاده برای شما به همان اندازه مهم است ، پس Monochrome Pro موضوع مورد نیاز Genesis است که منتظر آن بوده اید.

تم Autority Pro

اقتدار طرفدار کاملاً دانش ، سالها تجربه و خرد کسب شده شما را برجسته می کند. حتی اگر اوایل سفر شما به سمت ایجاد تخصص و اعتماد باشد ، این طراحی دقیق ساخته شده سرعت رشد مخاطب شما را تسریع می کند.

مجله تم طرفدار

با ظاهر و احساس براق هر روز خود را در صف اول نشر آنلاین قرار دهید مجله موضوع. ویژگی های آنلاین شما هرگز بهتر از طرح بندی متنوع و طرح آماده رسانه برای موضوع مجله به نظر نمی رسد. یک قاب شیک بسیار در مورد ناشر صحبت می کند.

نویسنده طرفدار

نویسنده طرفدار به نویسندگان منتشر شده مانند شما کمک می کند تا با طراحی بصری و عملکرد قدرتمند خود ، کتابخانه آنلاین بهتری از کتاب ها ایجاد کنند. با نمایش کارهای منتشر شده خود با ویژگی های کاربر پسند نویسنده Pro ، موارد زیر را دنبال کنید. خوانندگان شما از شما بخاطر آن تشکر می کنند.

تم Foodie Pro

او با رویکرد مینیمالیستی و طراحی تمیز براق و زیرک است ، اما مطمئناً وقتی صحبت از ویژگی ها می شود یک مشت درست می کند. فودي پرو با سبک مینیمالیستی و گزینه های رنگی و چاپی متنوع ، انعطاف پذیرترین موضوع پیدایش تاکنون است.

موضوع حرفه ای ناوبری

نرم افزار ناوبری با رنگهای روشن ، تصاویر جسورانه و طرح های متنوع ، مه را از بین می برد تا سایت شما را به سمت موفقیت سوق دهد. با بسته های مبتدی برای مسافرت ، آشپزی ، تناسب اندام و قانون سریع راه اندازی کنید یا از بخش های بلوک سفارشی برای ساختن صفحاتی استفاده کنید که توجه ها را جلب کرده و بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل می کند.

انقلاب طرفدار موضوع

Revolution Pro یک طراحی مینیمال است که بوم مناسبی را برای نمایش عکاسی و متن فراهم می کند. فضای سفید به همه مطالب اجازه می دهد تا تنفس کنند و استفاده از Playfair Display باعث جلب توجه عناوین و مطالب برتر می شود.

پنج نمونه از صفحه اصلی وجود دارد – آژانس ، سبک زندگی ، نام تجاری شخصی ، عکاس و مشاغل کوچک – هر یک از موارد استفاده منحصر به فرد برای موضوع را به نمایش می گذارند.

تم AgentPress Pro

AgentPress با طراحی بصری ، قابلیت های قدرتمند و لیست های هوشمند خود به آژانس های املاک و مستغلات صنعتی مانند شما کمک می کند تا تجارت بهتری ایجاد کنند. از بازار بالا بروید و با نمایش خدمات حرفه ای و منابع لحظه ای خود با طرح های خریدار پسند AgentPress ، به نتیجه برسید. مشتریان شما از شما بخاطر آن تشکر می کنند.

تم Parallax Pro

نقش جدید طراحی وب سایت بیان یک داستان است ، همان Parallax Pro توسعه داده شد برای انجام Parallax محتوای صفحه شما را به ترتیب روایی مناسب نگه می دارد ، و به شما یک طراحی عمودی ساده برای حرکت بصری و جریان چشم بصری می دهد. این مطالب شما را به یک قسمت تقسیم می کند ، با یک ارتباط واضح بین آنها. این به بازدیدکنندگان شما این امکان را می دهد که آن را مانند یک داستان واقعی ، بدون مکث و وقفه بخوانند و آنها را به سمت دعوت شما برای عمل سوق می دهد.

تم Infinity Pro

اگر شما یک تجارت دیجیتال هستید که به دنبال ارتقا elev نام تجاری خود هستید ، Infinity Pro برای شما ساخته شده است این یک روش زیبا و پاسخگو برای معرفی حضور آنلاین شماست. با تمام گزینه هایی که برای سفارشی سازی تجربه مشتری شما در Infinity Pro قرار داده ایم ، این یکی از انعطاف پذیرترین موارد منتشر شده تم StudioPress تا به امروز است. و آیا ما اشاره کردیم که با ووکامرس سازگار است؟

تم Aspire Pro

وقتی آماده بودید تا آن را افزایش دهید و موفقیت خود را با موضوعی جسورانه و چشم نواز به دست بیاورید ، آماده هستید Aspire Pro. با طرحی با تأثیر زیاد ، بهترین پیشنهادات خود را در کانون توجه قرار دهید.

تم طرفدار اجرایی

اجرایی با این درک طراحی شده است که مهمترین پروژه های شما باید از لحاظ استراتژیک و تخصصی در جلو و مرکز قرار بگیرند. این طرح زیبا به مشتریان و مشتریان شما یک تجربه برتر را ارائه می دهد تا اهداف خود را به اشتراک بگذارید و چشم انداز خود را با اقتدار انجام دهید. منظور شما از تجارت را به آنها نشان دهید.

Essence Pro موضوعی زیبا و بدون سر و صدا برای سایت های دارای سلامتی ، سلامتی و سبک زندگی است. طراحی شده برای سادگی ، چه در قسمت بیرونی و چه در قسمت پشتی ، به شما و خوانندگانتان اجازه می دهد تا روی موارد ضروری تمرکز کنید. Essence محبوب ترین تم Genesis برای وردپرس است.

آیا وب سایتی قابل توجه اما ساده می خواهید؟ بیایید تفاوت زیبایی که فضای سفید و تایپوگرافی در طراحی حداقل با Monochrome Pro ایجاد می کند را ببینید. اگر داشتن یک حضور دیجیتالی بصری قوی و یک سایت آسان برای استفاده برای شما به همان اندازه مهم است ، پس Monochrome Pro موضوع مورد نیاز Genesis است که منتظر آن بوده اید.

اثرات اختلاف منظر چشم شما را جلب می کند ، اما این ویژگی ها و انعطاف پذیری است که ذهن شما را به حرکت در می آورد. Altitude Pro موضوعی با هدف است و آن هدف این است که شما و تجارت آنلاین خود را بالاتر ببرید.منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  14  =  22