17+ بهترین الگوهای انقلاب لغزان رایگان (محبوب ترین 2021)


به روز شده: 10 آوریل 2021 توسط: تیم Dessign

آیا شما به دنبال بهترین الگوهای انقلاب لغزان رایگان؟ ما بهترین الگوهای انقلاب رایگان را برای پروژه وب سایت بعدی شما ذکر کردیم. انقلاب لغزنده نوار لغزنده افزونه وردپرس پاسخگو برتر است اما استفاده از الگوها 100٪ رایگان است. هنگامی که Slider Revolution را خریداری کردید ، می توانید از هر یک از این الگوها برای پروژه بعدی خود استفاده کنید.

Slider Revolution یکی از محبوب ترین اسلایدهای موجود در بازار است که بیش از 10K + مشتری در سراسر جهان از آن استفاده می کنند و زیباترین اسلایدها را برای مبتدیان و حرفه ای ها ایجاد می کند. زیاد است اسلایدر رایگان وردپرس می توانید استفاده کنید اما در مورد امنیت ، قابلیت استفاده و پشتیبانی به اندازه لغزنده Revolution پیشرفته نیستند.

کشویی بی رحمانه الگوی رایگان

Brutal یک الگوی تمیز مدرن برای آژانس های خلاق یا فریلنسرها ، کشویی تمام صفحه با منوی پاسخ دهنده همبرگر است. الگوی ساده و مدرن با جلوه های انقلابی کشویی.

اسلایدر برنامه انگیزه رایگان

الگوی کشویی برنامه Motive Mobile الگوی مناسب برای برنامه موبایل شما ، اگر می خواهید برنامه یا بازی یا نرم افزار شگفت انگیز تلفن همراه خود را به نمایش بگذارید ، این الگو با ارائه تصویری زیبا مشتریان شما را تحت تأثیر قرار می دهد. الگوی ایده آل برای مبتدیانی که می خواهند نرم افزار برنامه خود را بصورت آنلاین بفروشند.

حداقل الگوی طراحی رایگان

الگوی کشویی حداقل طراحی استودیو برای آژانس مدرن استودیو با جلوه پس زمینه ویدئو ، منوی کاملاً پاسخگو و سئو بهینه شده برای بهترین نتایج موتور جستجو ، 100٪ رایگان است. اگر به دنبال چیزی ساده برای شروع پروژه وب سایت بعدی خود هستید ، این یک الگوی مناسب با لغزنده انقلاب است.

کشویی تکامل خلاق

Slider Revolution free template با پس زمینه ویدئو و دکمه اشتراک ساخته شده است ، این یک موضوع مناسب برای آژانس خلاق یا وب سایت شخصی است تا خلاقیت شما را به صورت آنلاین آزاد کند.

کشویی خاص کسب و کار

الگوی کشویی تجاری چند منظوره ویژه الگوی عالی برای شرکت های تجاری و شرکتی است که به دنبال به روز رسانی وب سایت موجود خود هستند. این الگو با نوار لغزنده کاملاً پاسخگو ، دکمه های دعوت به عمل و طرح های منعطف ، تجارت شما را در سطح حرفه ای به نمایش می گذارد.

مرکز بهداشت پزشکی

مرکز بهداشت پزشکی ، الگوی پزشکی شما برای پزشکان ، دندانپزشکان یا دامپزشکان است ، به دنبال داشتن یک وب سایت کاملاً پاسخگو ، مدرن و ساده با لغزنده کامل زمینه ، فراخوان برای عمل و مکان و زمان. شما برای ملاقات ها یا جستجوی پزشکان فراخوان خوبی دارید.

قالب استودیو folie

Folio مناسب و تمیز و تمیز برای افراد حرفه ای خلاق که به دنبال نمونه کارهای طرح شبکه ، منوی پاسخگو و نوار لغزنده جلوه جالب هستند. طراحی بسیار تمیز و حداقلی به شما کمک می کند تا روی کارهای خلاقانه خود تمرکز کنید.

اسلایدر الگوی باند رایگان است

اسلایدر باند اسلایدر با رزولوشن رایگان برای هر گروه موسیقی ، جشنواره یا دوستدار موسیقی است که به دنبال وب سایت بی نظیر با جعبه های مربع شکل با تصاویر برجسته ، نوار لغزنده پاسخگو در پس زمینه بزرگ و آیکون های رسانه های اجتماعی روی عکس صفحه اصلی است.

الگوی کشویی چند منظوره

اگر به دنبال پیمایش منوی سمت چپ با آرم سمت چپ و نمادهای شبکه های اجتماعی هستید ، الگوی چند منظوره کاملاً مناسب است. نوار لغزنده کاملاً پاسخگو در سمت راست با متن بزرگ و دکمه دعوت به عمل است.

الگوی ساده

Simple یک الگوی فوق العاده تمیز با کشویی در ساخت برای هر مبتدی است که به دنبال الگوی مینیمالیسم با دکمه های دعوت به عمل و فونت بزرگتر در قسمت کشویی است.

الگوی مشاوره

مشاوره برای مشاغل یا شرکتهایی که به دنبال کشویی تمام صفحه با طرح 3 جعبه در زیر کشویی برای امور مالی خصوصی ، بانکداری تجاری و بازارهای مالی هستند.

کشویی سازه

ساخت قالب کشویی انقلاب رایگان با طرح منحصر به فرد و سبک مدرن. اگر می خواهید کسب و کار خود را با بهینه سازی SEO و الگوی کاملاً کدگذاری شده مورد توجه آنلاین قرار دهید ، اگر برای هر ساخت و ساز ، چشم انداز یا سایت های دستی است ، مناسب است.

اسلایدر عکاسی قالب رایگان

عکاسی با دکمه های کشویی بزرگ و دکمه های تماس با عمل ، نمونه کارهایی از شبکه کاملاً پاسخگو با عکس ها و تصاویر زیبا برای نمایش استودیوی عکاسی حرفه ای شما.

الگوی کشویی شرکت

Corporation یک موضوع کشویی انقلاب رایگان با تمرکز و وب سایت چند منظوره است ، با طرح ها و گزینه های خلاقانه بسیاری برای نمایش کار شما. این تم حالت تاریک با تصاویر زیبا و تایپوگرافی بزرگ است.

کشویی تجارت آنلاین

اسلایدر کسب و کار یک الگوی استراتژی کسب و کار چند منظوره است ، با تمرکز واضح بر کیفیت و خدمات ارائه شده توسط شرکت شما. اگر به امور مالی یا بانکی مشغول هستید ، این الگوی حرفه ای ترین و واضح تر است.

اسلایدر فناوری رایگان

الگوی کشویی فناوری با حالت تاریک و تمرکز روشن روی محصول شما ، با جلوه های کشویی متحرک و متحرک برای فوق العاده تماس و جلوه های جالب.

لغزنده طراحی و عکاسی

اگر به دنبال طراحی و عکاسی هستید ، این الگوی تیره و حرفه ای باعث می شود تصاویر شما به حرفه ای ترین و خلاقانه ترین شکل برجسته شوند. لغزنده اسلاید افقی با جلوه های جالب و مدرن است.

نوار لغزنده پس زمینه ویدئو

اگر فیلمبردار هستید ، این الگوی مناسبی برای افزودن فیلم به عنوان پس زمینه و نوشتار روی نوار لغزنده ویدیو برای برخی جلوه های ویژه جالب است.

وحشیانه یک الگوی تمیز مدرن برای آژانس های خلاق یا فریلنسرها ، کشویی تمام صفحه با منوی پاسخ دهنده همبرگر است. الگوی ساده و مدرن با جلوه های انقلابی کشویی.

Motive Mobile app slider template مناسب برای برنامه موبایل شما ، اگر می خواهید برنامه یا بازی یا نرم افزار شگفت انگیز موبایل خود را به نمایش بگذارید این الگو با ارائه تصویری زیبا مشتریان شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

استودیوی طراحی حداقل الگوی کشویی برای آژانس های مدرن استودیویی با جلوه پس زمینه ویدیو ، منوی کاملاً پاسخگو و سئو بهینه شده برای بهترین نتایج موتور جستجو ، 100٪ رایگان است. نصب و راه اندازی برای هر مبتدی بسیار ساده است.منبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *