0

16 نمونه از وب سایت های بسیار جذاب ساخته شده با Divi (2021)

بازدید 17


دیوی، توسط Elegant Themes ، یکی از محبوب ترین چارچوب های وب سازی در حال حاضر است. در over استفاده شده است 2 میلیون وب سایت در سراسر جهان.

Divi دارای دو طعم است: یکی است تم وردپرس یا صفحه ساز. در حالی که این موضوع به وب سایت ظاهری می بخشد ، سازنده ابزارهای مختلفی را برای ایجاد محتوا با عناصر موجود در صفحه در اختیار شما قرار می دهد.

این پست وبلاگ با استفاده از Divi وب سایت هایی را لیست می کند. از آنجا که Divi یک محصول همه کاره است ، می توانید هر وب سایتی از جمله وب سایت های یک صفحه ای ، وب سایت های چند صفحه ای ، وبلاگ ها ، صفحه های فرود یا فروشگاه های آنلاین را با آن بسازید.

بنابراین بیایید کاوش را شروع کنیم و Divi را در عمل ببینیم.

هدف اصلی هانتینگتون YMCA تقویت جوامع با تمرکز بر رشد جوانان ، زندگی سالم و مسئولیت اجتماعی است.

این محتوا از کل عرض صفحه استفاده می کند و شامل تصاویر گرد و رنگ های روشن است. شما همچنین یک چسبناک را مشاهده خواهید کرد نوار پیمایش که در بالا قرار می گیرد ، حتی وقتی به پایین صفحه بروید.

پیمایش صفحه آسان و سریع بارگیری می شود.

آیا سقف شما نیاز به نوسازی دارد؟

اگر در جاهای نزدیک ایرونتون ، هانتینگتون و منطقه اشلند سه ایالت زندگی می کنید ، گروه ساخت و ساز اصیل را برای این کار در نظر بگیرید.

بلافاصله پس از بارگیری صفحه اصلی ، به وضوح می بینید که شرکت در مورد چه چیزی است و آنچه را که به شما قول می دهند ، است. دقیقاً بعد از این متن ، دکمه های فراخوان (CTA) را مشاهده می کنید ، بنابراین می توانید تخمینی از تعمیر دریافت کنید یا با آنها تماس بگیرید.

اصیل از ناوبری چسبنده در سایت خود استفاده می کنند ، و این امر ناوبری بین قسمت های مختلف وب سایت را ساده می کند.

Naxian Wave Orkos امکان اقامت در Drymalia ، بخشی از جزیره Naxos یونان را دارد.

منوی اصلی در بالای صفحه قرار دارد. می توانید یک دکمه Book Now را در سمت چپ ناوبری پیدا کنید ، که شما را به سیستم رزرواسیون می رساند. در آنجا می توانید آپارتمان های آنها را با جزئیات بیشتری مشاهده کنید.

موضوع کلی صفحات سفید است ، دقیقاً مانند ساختمانهایی که در Drymalia واقع شده اند. صفحات تصاویر بزرگی از اتاق های موجود را نشان می دهد. شما می توانید پیدا کنید اطلاعات تماس و توصیفات مشتری نیز

آیا دوست دارید گلف بازی کنید؟

اگر در منطقه روچستر در نیویورک هستید ، می توانید به باشگاه گلف Timber Ridge بروید.

صفحه اصلی با یک تصویر تمام عرض از یکی از سوراخهای مسیر باز می شود. برای رزرو مکان خود در زمین گلف می توانید روی دکمه Book a Tee Time در وسط صفحه کلیک کنید.

صفحه اصلی همچنین دارای اطلاعات مفیدی در مورد دوره ، از جمله اطلاعات تماس ، بررسی مشتری و معرفی امکانات آنها است.

وقتی به پایین هر صفحه بروید ، متوجه اثرات انیمیشن روان روی تصاویر می شوید.

در انتهای صفحه ، یک قسمت پایین صفحه را پیدا می کنید. این شامل پیمایش همراه با اطلاعات تماس و پیوندها به شبکه های اجتماعی پروفایل ها

LOCAMAT یک شرکت مستقر در توگو در آفریقای غربی است. خدمات بالابری ، حمل و نقل و حمل و نقل سنگین در توگو ، بورکینافاسو ، بنین و غنا ارائه می دهد.

صفحه اول وب سایت شامل یک انیمیشن تمام عرض است ، جایی که این شرکت خدمات خود را نشان می دهد. در صفحه اصلی ، همچنین می توانید اطلاعات بیشتر در مورد انواع خدمات ارائه شده را بخوانید.

وقتی به پایین صفحه بروید ، پیدا خواهید کرد توصیفات مشتری و اطلاعات تماس با آنها با استفاده از پیمایش چسبنده در بالا می توانید به سرعت از صفحه ای به صفحه دیگر بپرید.

در قسمت پایین صفحه ، می توانید با وارد کردن نام و ایمیل خود به لیست ایمیل آنها بپیوندید.

رنگ مارک این شرکت قرمز است و همین رنگ در صفحات آنها نیز غالب است.

هنگامی که وارد گوریل سفید می شوید ، تصویری از صفحه دسکتاپ در سطح صفحه مشاهده می کنید. در وسط این منطقه ، می فهمید که این شرکت وب سایت ها ، برنامه های وب و تجربیات دیجیتالی ایجاد می کند. در مرحله بعدی ، یک دکمه سیاه را مشاهده خواهید کرد که می گوید “شروع یک پروژه”.

وب سایت White Gorilla نمونه ای از یک وب سایت یک صفحه ای است. قسمت سربرگ شامل پیمایش چسبنده است. با کلیک بر روی هر یک از موارد موجود در منو ، می توانید به قسمت خاصی از صفحه بروید.

طرح کلی رنگ سیاه و سفید است. استثنا در این قانون منطقه کاری است که پروژه های قبلی آنها را با تصاویر تمام رنگی به نمایش می گذارد.

Trafoos یک است فروشگاه آنلاین که طرح های منحصر به فردی را روی محصولاتی مانند تی شرت ، لیوان یا پوستر به فروش می رساند. اگر طرحی را که می خواهید پیدا نکردید ، می توانید طراحی خود را نیز ایجاد کنید.

با کلیک بر روی دکمه های مناسب در بالای صفحه ، می توانید خرید یا ایجاد محصولات سفارشی خود را شروع کنید. وقتی کمی به صفحه اصلی بروید ، تمام دسته های خرید و محصولات برجسته آنها را نیز پیدا خواهید کرد.

در قسمت پایین صفحه ، فرم انتخاب وجود دارد. وقتی تو به لیست ایمیل بپیوندید، تخفیف و تخفیف ویژه دریافت خواهید کرد.

این وب سایت معاملات ملکی به نام خدمه Langhirt را ارائه می دهد. آنها آژانس های املاک و مستغلات واقع در کلمبوس ، اوهایو هستند.

صفحه اصلی یک فیلم حلقه ای را نشان می دهد ، تمام تجارب و خاطرات مختلف شادی یک خانه را نشان می دهد.

وقتی کمی به صفحه پیمایش می کنید ، مقدمه ای برای تیم آنها پیدا می کنید و به دنبال آن املاک برجسته و توصیفات مشتری است.

همچنین می توانید اطلاعات تماس شرکت را در پاورقی و پیوندهای نمایه های شبکه های اجتماعی پیدا کنید.

آلیانز یک ارائه دهنده خدمات مالی جهانی است. Allianz Brno یک شعبه رسمی از شرکت Allianz است که در جمهوری چک واقع شده است.

این وب سایت از رنگ های کنترل شده و متعادل برای نشان دادن نام تجاری خود استفاده می کند. در صفحه اصلی ، تصویری از سه نماینده محلی آنها را مشاهده می کنید که در شعبه مشغول کار هستند. این تصویر اعتماد بیشتری به شرکت می دهد.

یک دکمه سبز CTA در بالای صفحه اصلی قرار دارد و از شما می خواهد با آژانس تماس بگیرید. اگر می خواهید در عوض با آنها تماس بگیرید ، در کنار CTA می توانید شماره تلفنی نیز پیدا کنید.

صفحه اصلی تمام موارد ضروری را در اختیار شما قرار می دهد اطلاعات در مورد شرکت و خدماتی که ارائه می دهند. قسمت پایین صفحه اطلاعات تماس را به همراه نقشه ای از نحوه دسترسی به آنها در برنو فراهم می کند.

Alive خدمات مختلفی مانند IT یا مربوط به کارمندان را برای بازار خدمات بهداشتی آلمان ارائه می دهد.

صفحه اصلی شامل پس زمینه ویدیو با عرض کامل است ، با یک دکمه CTA شما را به قسمت خدمات می رساند.

وقتی به پایین صفحه بروید ، تصاویر و سایر عناصر را کمی زنده می بینید. همچنین در مورد این شرکت اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

ناوبری برتر شما را به قسمت های مختلف وب سایت ، از جمله اطلاعات شرکت ، لیست راه حل های توسعه یافته و فرصت های شغلی ، می برد.

Greene یک شرکت از اسپانیا است و ایده اصلی آنها خلاص شدن از شر زباله ها و تبدیل آنها به انرژی سبز است.

از آنجا که ارزشهای اکولوژیکی در قلب تجارت قرار دارند ، رنگ وب سایت این موارد را منعکس می کند. رنگ سبز ، همراه با سفید و خاکستری تیره / سیاه ، وب سایت آنها را موثر می کند.

پیمایش اصلی در بالای صفحه قرار دارد. هنگامی که به پایین پیمایش می کنید ، با دکمه های مناسب CTA در مورد مراحل حذف زباله بیشتر خواهید آموخت. همچنین می توانید جدیدترین ها را پیدا کنید پست های وبلاگ در صفحه اصلی سرپرستی شده است.

Le Kombucha وب سایتی است که به ساخت کامبوچا در خانه اختصاص دارد.

کومبوچا نوشیدنی ترش و شیرینی است که از چای تهیه می شود. برخی می گویند این نوشیدنی محبوب برای شما مفید است ، اگرچه این علم عوامل سلامتی را ثابت نکرده است.

وقتی وارد لو کمبوچا می شوید ، متوجه یک وب سایت بسیار دلپذیر می شوید که دارای یک وب سایت بزرگ است انتخاب ایمیل بالای چین را تشکیل دهید.

به پایین صفحه بروید ، و تمام مزایای نوشیدنی را فرا خواهید گرفت. و در حالی که در حال پیمایش هستید ، به ناوبری ظریفی که در عناصر صفحه وجود دارد ، توجه کنید.

اگر روی موارد ناوبری در بالا کلیک کنید ، در صفحه دیگری در سایت قرار می گیرید. شما انتظار دارید که طرح در زیر صفحات ثابت بماند ، اما این طور نیست. در حقیقت ، طرح صفحه زیر کاملاً متفاوت با صفحه اصلی است.

در آخر ، شما همچنین می توانید یک فروشگاه آنلاین پیدا کنید که در آن می توانید کالاهای مورد نیاز برای ساخت کومبوچا را در خانه خریداری کنید.

استودیوی دندانپزشکی Peace of Mind نوید تجربه ای متفاوت را در مراقبت از دندان می دهد. به طور معمول ، مراجعه به دندانپزشک می تواند یک تجربه عصبی باشد ، اما آنها می خواهند در عوض “آرامش بخش ، تمیز کننده و ترمیم کننده” باشد.

وقتی روی وب سایت قرار می گیرید ، متوجه یک پس زمینه ویدیویی بزرگ از امواج در ساحل می شوید. امیدوارم این امواج تأثیر آرام بخشی بر شما داشته باشند. بعداً در صفحه ، شما در مورد کلینیک دندانپزشکی و تجربه ای که امیدوارند ارائه دهند بیشتر می آموزید.

در بالا ، یک دکمه چسبنده CTA وجود دارد که از شما می خواهد قرار ملاقات رزرو کنید با آنها. و هنگامی که به پایین صفحه می روید ، یک قسمت پایین صفحه بزرگ با ساعات کار و پیوند به سایر قسمت های وب سایت پیدا می کنید.

EcoHost رنگ سبز را ارائه می دهد راه حل های میزبانی برای افراد و مشاغل کوچک. به گفته آنها ، آنها از سرورهایی استفاده می کنند که 100٪ از انرژی باد استفاده می کنند. آنها همچنین برای هر ماه که وب سایت شما در آنها میزبانی می کند یک درخت می کارند.

این سایت یک وب سایت یک صفحه ای است. این سایت از ناوبری چسبنده استفاده می کند ، که حرکت در صفحه را آسان می کند.

دکمه های CTA را در بالای محل قرار می گیرید. یکی از رنگهای سیاه از شما می خواهد فوراً (با برنامه های میزبانی) شروع به کار کنید ، در حالی که دیگری حقایق آلودگی را به شما ارائه می دهد. دکمه دوم منطقی است. از این گذشته ، این یک میزبان وب سازگار با محیط زیست است.

در پایین ، پیدا می کنید سوالات متداولو به دنبال آن قسمت پایین صفحه سیاه ، که شامل پیوند به قسمت قیمت گذاری و فرم انتخاب می شود.

همانطور که انتظار دارید ، رنگ سبز در این صفحه غالب است. همراه با رنگ های دیگر ، سایتی دارید که چشم نواز است.

Airocide یک سیستم تصفیه هوا برای منازل است.

در صفحه اصلی ، دو دکمه دارید. وقتی روی هر یک از آنها کلیک کنید ، می توانید درباره محصول بیشتر بدانید یا آن را خریداری کنید.

بارگذاری صفحه یا کلیک کردن روی پیوندهای داخلی ، انیمیشن ظریف را روی عناصر مختلف صفحه فعال می کند. همچنین متوجه خواهید شد که وب سایت از عناصر گرافیکی بزرگ و گسترده در صفحات خود استفاده می کند.

با فلش به سمت بالا در سمت راست صفحه می توانید به بالای صفحه برگردید. همچنین می توانید a لینک بازخورد در سمت راست ، جایی که می توانید تجربه وب سایت خود را ارزیابی کنید.

احساس گرسنگی می کنید اما نمی خواهید به رستوران بروید؟

اگر در انگلستان زندگی می کنید ، پس Hey Fresto! شما را پوشانده است ایده پشت این سرویس ارائه غذاهای خوشمزه به آستان شما است.

صفحه اصلی با یک تصویر تمام عیار از خانواده ای که یک وعده غذا می خورند باز می شود. یک دکمه شروع به کار نیز در وسط قرار دارد ، بنابراین می توانید شروع به کاوش در مورد Hey Fresto کنید! ارائه می دهد

صفحه اصلی پر از تصاویر خوشمزه ای است که سرویس به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید بهترین غذاهای پرفروش را در صفحه اول به سبد خرید خود اضافه کنید.

در انتهای صفحه اصلی ، می توانید فرم انتخاب را پیدا کنید. اگر شما به لیست ایمیل آنها بپیوندید، آنها 20 off تخفیف برای اولین بار تحویل شما می دهند.

با ناوبری مهم در بالا ، هرگز در وب سایت گم نخواهید شد. تصاویر بزرگ رنگارنگ ، انیمیشن کنترل شده روی عناصر هنگام پیمایش در آن ، و صفحات بارگیری سریع برداشت بسیار خوبی از این سرویس تحویل غذا می دهند.

16 نمونه از وب سایت های بسیار جذاب ساخته شده با Divi: نتیجه گیری

در این پست 16 وب سایت را معرفی کردم که از Divi استفاده می کنند. شما توانستید مجموعه وسیعی از سایت ها را پیدا کنید تا ببینید قدرت Divi چقدر قدرتمند است.

اگر مثل من تحت تأثیر این وب سایت ها قرار گرفتید و دوست دارید دیوی را امتحان کنید ، ما چیز خاصی برای شما داریم.

به عنوان یک خواننده WP Kube ، ما با Elegant Themes ، توسعه دهنده موضوع Divi ، قرارداد ویژه ای داریم.

وقتی از کد کوپن ما استفاده می کنید ، 20٪ تخفیف از عضویت در Themes Themes را دریافت می کنید. این عضویت امکان دسترسی به Divi و بقیه موارد خوبی را که تم های زیبا ارائه می دهند فراهم می کند.

بنابراین دیگر صبر نکنید و با تخفیف به Divi دسترسی پیدا کنید!منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

61  +    =  68