0

101 چیزی که می توانید برای کسب درآمد در eBay خرید و فروش کنید

بازدید 6


https://www.youtube.com/watch؟v=YFrodfm5xho

چه چیزی در eBay سریع فروخته می شود؟ در اینجا 101 موردی که در eBay فروخته می شود را می توانید در فروشگاه های مقرون به صرفه مانند Goodwill ، فروش گاراژ ، فروش حیاط یا فروش املاک و تلنگر تهیه کنید. فروش مجدد eBay یک راه عالی برای آوردن پول اضافی است ، اما مهم است که بدانید چه چیزی به فروش می رسد.

در این ویدئو 101 موردی را که در eBay فروخته ام و درآمد کسب کرده ام نشان می دهم. این پشتوانه های eBay برای مراقبت از منابع هنگام فروش محصولات در eBay بسیار عالی هستند. یک شروع عالی برای فروش در eBay برای مبتدیان!

// جعبه ابزار فروش مجدد من

https://amzn.to/2LalfeI

فهرست متقاطع به eBay ، Poshmark ، Etsy ، Mercari و مدیریت موجودی
https://app.primelister.com/redirect/landing؟r=WNJ-337
/>
//من کی هستم؟

من ویک هستم و یک فروشنده برای امرار معاش هستم. من چیزهایی را در فروش گاراژ ، فروشگاه های صرفه جویی و حتی ترخیص در مغازه های خرده فروشی برای فروش می یابم. من آربیتراژ آنلاین ، آربیتراژ خرده فروشی و خرید محلی انجام می دهم. در حالی که اکثر مشاغل من از طریق FBA آمازون انجام می شود ، من همچنین در eBay یا هر جای دیگری که بتوانم آشغال هایی را که پیدا می کنم ، ورق بزنم ، می فروشم.

من همچنین سهام و معاملات آتی را معامله می کنم ، بازاریابی وابسته انجام می دهم ، و Merch by Amazon برای کسب درآمد آنلاین. هدف من زندگی آزاد و دور از شغل معمولی 9-5 است.

مشترک شوید و در ماجراجویی های من به من ملحق شوید تا ببینم چه چیزی می توانم برای درآمد چند دلار پیدا کنم.

#فروش #بی بی #فروش

//بیا دنبالم

اینستاگرام: http://instagram.com/flipping_junk
توییتر: http://twitter.com/flipping_junk

// سوالات متداول

س: از چه برنامه هایی برای فروش آنلاین (eBay و Amazon) استفاده می کنید؟

پاسخ: من لیست های فروخته شده و تکمیل شده eBay را جستجو می کنم تا در مورد محصولاتی که می فروشند ایده بگیرم. من از برنامه فروشنده آمازون برای اسکن FBA استفاده می کنم.

س: آیا می توانید با فروش آنلاین امرار معاش کنید؟

پاسخ: بله ، مشکل بر اساس میزان تلاش شما و میزان تلاش شما در هر ماه است. من این کار را تمام وقت انجام می دهم.

س: محصولات ترخیص خود را از کجا برای فروش مجدد پیدا می کنید؟

پاسخ: به معنای واقعی کلمه در همه جا. درپوش های انتهایی را بررسی کنید و به دنبال راهروهای ترخیص باشید ، اما بیشتر آنها با هم مخلوط می شوند. اگر معاملات خوبی برای ترخیص کالا دارید از یک مدیر س aال کنید و در صورت امکان رابطه برقرار کنید.

س: آیا با فروش آنلاین به صورت تمام وقت زندگی می کنید؟

A: دارم. همه صورتحساب های من تحت پوشش هستند ، من می توانم مقدار خوبی پس انداز کنم و پول را به تجارت بازگردانم. من برای درآمدزایی کارهای دیگری انجام می دهم ، اما فروش مجدد گوشت است. برای فروش مجدد زندگی تمام وقت به کار و فداکاری زیادی نیاز است.

لطفا لایک، کامنت و تاییدیه خود را بگذارید! این انگیزه و خوشحالی را برایم حفظ می کند. ممنون

لطفاً برای کمک به کانال من در رشد و تبلیغ ویدئوهای جدید ، اشتراک ویدیو را در نظر بگیرید. پیوندها پیوندهای آمازون و PrimeLister هستند. آنها به من کمک می کنند که زمان لازم برای فیلمبرداری ، ویرایش و بارگذاری این فیلم ها را جبران کنم. لطفاً برای وقت من از من حمایت کنید. با تشکر.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  60  =  64