10+ قالب طرح بندی Divi (محبوب ترین 2021


به روز شده: 12 آوریل 2021 توسط: تیم Dessign

طرح بندی divi

آیا شما به دنبال بهترین طرح های Divi برای شروع ساخت وب سایت جدید خود با بهترین سازنده Divi 4؟ ما لیستی از بهترین ها را گردآوری کرده ایم کتابخانه طرح بندی Divi برای کمک به شما در شروع طرح بندی های رایگان Divi که ساده ترین استفاده برای مبتدیان است. مضامین زیبا بیش از 200+ طرح تقسیم رایگان برای هر کسی ایجاد کرده و به آنها کمک می کند تا با پروژه وب سایت جدید شروع به کار کنند. با الگوهای طرح بندی Divi 4 نیازی نیست که شما با بوم سیاه شروع کنید اما قبلاً چیزی برای عملی کردن ایده خود دارید.

اگر در Divi تازه وارد هستید ، می توانید اطلاعات کامل ما را بخوانید بررسی Divi، یا نحوه نصب divi را پس از خرید سازنده Divi بیاموزید. اگر به دنبال تخفیف هستید کوپن دیوی برای کمک به شما در 20٪ تخفیف از عضویت سالانه یا مادام العمر. ما همچنین بهترین منابع را برای شما داریم Divi را یاد بگیرید و دیدن تمام ویژگی های ارائه شده به شما برای ایجاد وب سایت های شگفت انگیز وردپرس و یادگیری نحوه ایجاد Divi را نصب کنید خودت

دیوی چیدمان (به صورت رایگان امتحان کنید) + 20٪ تخفیف بگیرید

مضامین divi زیبا

محبوب ترین قالب وردپرس در جهان و نهایی صفحه ساز وردپرس. Divi تم برجسته و سازنده صفحه تصویری ما است. طبق آمار BuiltWith.com ، این پرکاربردترین تم برتر وردپرس در جهان است. Divi فراتر از یک تم است ، این یک چارچوب ساخت وب سایت است که امکان طراحی وب سایت های زیبا را بدون لمس یک خط از کد و بدون نصب و پیکربندی ده ها افزونه جداگانه فراهم می کند. ما فکر می کنیم این آینده WYSIWYG است و شبیه هیچ قالب وردپرسی نیست که قبلاً استفاده کرده باشید.

صفحه فرود آژانس طراحی

این بسته طرح آژانس طراحی ، اطلاعات لازم را برای بازدید کنندگان شما فراهم می کند. همچنین به شما این امکان را می دهد که با ارزش ترین چیزها را در مورد آژانس طراحی خود به سبک نمایش دهید.

صفحه فرود رستوران

این بسته چیدمان رستوران به گونه ای طراحی شده است که هر رستوران متوسط ​​خارج از جعبه مورد نیاز را تأمین کند. مخصوصاً همه اطلاعات مهم “ساعات کار” در پاورقی هر صفحه. برای رزرو یک دکمه در قسمت قهرمان صفحه اصلی و صفحه فرود نیز وجود دارد ، اگرچه برای انجام این کار باید پلاگین رزرو خود را نصب کنید.

صفحه فرود آژانس

این بسته طرح بندی کسب و کار به گونه ای طراحی شده است که خارج از چارچوب هر آنچه را که متوسط ​​یک کسب و کار نیاز دارد فراهم کند. اطلاعات تماس و فرم تماس را در پاورقی هر صفحه خواهید یافت. صفحه نمونه کارها و صفحه قیمت گذاری (شامل س FAالات متداول) هر دو موارد فوق العاده ای هستند. صفحه فرود شامل یک سرصفحه تمام صفحه با CTA مضاعف همراه با تمام آن عناصر مفید مانند مطالعات موردی ویژه ، جدول قیمت گذاری ، ایمیل optin و توصیفات است.

طرح LMS Divi

این بسته طرح بندی کلیه صفحات صفحه بندی لازم را برای هر وب سایت دوره الکترونیکی فراهم می کند. این شامل یک صفحه بازاریابی عالی برای ارتقا course دوره (های) شما می باشد. صفحه دوره ها ، هر دوره را به همراه توضیح مختصر آن در طرح شبکه ای که به خوبی طراحی شده است ، نشان می دهد ، برای لیست هر نوع دوره مناسب است. CTA در پایین هر صفحه نیز واقعا یک افزودنی هوشمندانه است.

طرح صفحه فرود مد

یکی از موارد مورد علاقه من در مورد این طرح انعطاف پذیری آن است. تغییر طرح رنگ سایت بسیار آسان خواهد بود زیرا تمام قسمتهای محتوای زمینه سفید دارند. این باعث می شود انعطاف پذیری بیشتری برای نیازهای تجاری شما داشته باشد. می توانم ببینم که این توسط بلاگرها ، مشاغل کوچک ، عکاسان استفاده می شود ، شما آن را نامگذاری کنید.

طرح کافی شاپ

این بسته آرایش کافی شاپ هشت صفحه ای هر آنچه را که احتمالاً از یک وب سایت کافی شاپ انتظار دارید را در خود جای داده است. در درجه اول؛ تمام اطلاعات عملی به طور مداوم در هر طرح از وب سایت موجود است.

چیدمان آژانس جستجوگرها

این بسته طرح سئو ، از نظر طراحی ، بسیاری از روندها را دنبال می کند که در سال 2017 تکامل یافته و در سال 2018 نیز ادامه خواهد یافت و رشد می کند. یکی از بزرگترین دارایی های این بسته طرح بندی ، زمینه های بخش است که رنگهای پر جنب و جوش را برای هر نوع وب سایتی به ارمغان می آورد. ایجاد با این بسته طرح بندی.

مشاور تجاری

این بسته طرح مشاور مشاغل دقیقاً همان چیزی است که یک مشاور برای بازاریابی آنلاین خدمات خود به آن نیاز دارد. صفحه فرود زیبا است. صفحه خدمات دارای ویژگی های طراحی منحصر به فردی است که باعث برجسته شدن خدمات شما می شود. و چیدمان صفحه مطالعه موردی به طرز متفکرانه ای طراحی شده است تا کاربر فقط آنچه را که لازم دارد به او ارائه دهد. تکنیک همپوشانی استفاده شده در کل آن CTA ها را واقعاً پاپ می کند.

بازاریابی نرم افزار

بسته طرح بندی بازاریابی نرم افزار برای هر نوع وب سایت مربوط به tech قابل استفاده است. تصاویر جذابی که در آن گنجانده شده است ، سطح حرفه ای وب سایت شما را بالا می برند و مارک تجاری شرکت شما را بهبود می بخشند. این بسته طرح بازاریابی نرم افزاری با 9 طرح مختلف ، به شما امکان می دهد یک وب سایت بازاریابی نرم افزار را از ابتدا بسازید و فقط با چند مرحله آن را به پایان برسانید.

آژانس مسافرتی

به طور کلی این طرح به گونه ای طراحی شده است که خارج از جعبه به نظر می رسد. یکی از ویژگی های برجسته در این بسته طرح ، CTA موجود در پاورقی صفحه اصلی است. استفاده از اختلاف منظر با آن تصاویر چشمگیر ترکیبی زیباست. یک اثر مشابه را می توان در بالای صفحه درباره یافت.

الگوی طرح بازاریابی دیجیتال

بسته طرح بازاریابی دیجیتال شامل 8 طرح متفاوت و منحصر به فرد است که بلافاصله توجه بازدید کنندگان شما را جلب می کند. استفاده از رنگهای پر جنب و جوش و اشکال انتزاعی به شما احساس مدرن و مرسوم ، مد روز می دهد. این بسته چیدمان برای به اشتراک گذاشتن محتوای خواندنی و واضح بدون نیاز به فدای طراحی وب زیبا بسیار مناسب است

چیدمان فرود آژانس – این بسته طرح بندی کسب و کار به گونه ای طراحی شده است که خارج از چارچوب هر آنچه را که متوسط ​​یک کسب و کار نیاز دارد فراهم کند. اطلاعات تماس و فرم تماس را در پاورقی هر صفحه خواهید یافت. صفحه نمونه کارها و صفحه قیمت گذاری (از جمله س FAالات متداول) هر دو موارد عالی هستند.

بازاریابی نرم افزار – بسته طرح بندی بازاریابی نرم افزار برای هر نوع وب سایت مربوط به tech قابل استفاده است. تصاویر جذابی که در آن گنجانده شده است ، سطح حرفه ای وب سایت شما را بالا می برند و مارک تجاری شرکت شما را بهبود می بخشند.

آژانس مسافرتی – به طور کلی این طرح به گونه ای طراحی شده است که خارج از جعبه شگفت انگیز به نظر برسد. یکی از ویژگی های برجسته در این بسته طرح ، CTA موجود در پاورقی صفحه اصلی است. استفاده از اختلاف منظر با آن تصاویر چشمگیر ترکیبی زیباست. یک اثر مشابه را می توان در بالای صفحه درباره یافت.منبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *