0

10 شلوغی جانبی برای تأمین بودجه ماجراهای تابستانی خود

بازدید 4


4 دقیقه خواندن

افشای اطلاعات: هدف ما ارائه محصولات و خدماتی است که فکر می کنیم برای شما جالب و مفید باشد. اگر آنها را خریداری کنید ، کارآفرین ممکن است سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از شرکای تجاری ما بدست آورد.

جهان دوباره به عقب باز می شود و به احتمال زیاد شما آماده استفاده از تابستان امسال هستید سفر به دنیا. اما اگر در یک سال گذشته پول تنگ شده است ، ممکن است لازم باشد صندوق سفر خود را دوباره پر کنید. خوشبختانه این روزها کسب درآمد اضافی از هیاهوی کناری. ما مجموعه ای از دوره ها را گردآوری کرده ایم که به شما یاد می دهد چگونه انواع شلوغ های جانبی را که می تواند به شما کمک کند سریعاً پول سفر اضافی بدست آورید ، شروع کنید. آنها را بررسی کنید.

بسته آموزشی طراح هنر و انیمیشن دیجیتال

اعتبار تصویر: Cristofer Jeschke / Unsplash

انیمیشن دیجیتال در حال تبدیل شدن به یک روش محبوب تر برای ارتباط مارک ها با مشتریان است. در این بسته ، شما می آموزید که چگونه از Adobe XD ، Adobe After Effects ، Vyond و سایر ابزارها برای ایجاد هنر دیجیتال و انیمیشن عالی استفاده کنید. قبل از اینکه بدانید ، برای ایجاد انیمیشن به صورت حرفه ای از شما رزرو می شود.

گرفتن بسته آموزشی طراح هنر و انیمیشن دیجیتال با 14.99 دلار (با قیمت 1200 دلار) ، 98٪ پس انداز.

چگونه اولین NFT خود را ایجاد کنیم: راهنمای مبتدیان

اعتبار تصویر: Fakurian Design / Unsplash

توکن های غیرقابل شگفت انگیز (NFT) دنیا را غافلگیر کرده و در هنرهای مدرن و صنایع کلکسیونی محبوب شده اند. این نشانه های منحصر به فرد راهی عالی برای تأیید مالکیت هنر هستند و به لطف سازمان هایی مانند NBA Top Shot ، به منابع قابل جمع آوری مشهوری تبدیل شده اند. از معدود افرادی شوید که می دانند چگونه آنها را بسازند.

گرفتن نحوه ایجاد اولین NFT: راهنمای مبتدیان با 19.99 دلار (با قیمت 199 دلار) ، صرفه جویی 89 درصدی.

Essential 2021 Keyword & SEO Mastery Bundle

اعتبار تصویر: میریام جسیه / Unsplash

سئو یک روش مقرون به صرفه برای مشاغل برای افزایش ترافیک جستجو و کسب سرب است. حتی زمانی که بتوانند کارشناسان را از خارج تأمین کنند مقرون به صرفه تر است. در این بسته ، شما یاد می گیرید که چگونه تحقیق پیشرفته کلمات کلیدی را انجام دهید و استراتژی های SEO برنده را پیاده کنید ، بنابراین می توانید حرفه خود را به عنوان یک مشاور SEO راه اندازی کنید.

گرفتن Essential 2021 Keyword & SEO Mastery Bundle با 19.99 دلار (با قیمت 845 دلار) ، 97٪ پس انداز.

بسته شخصی کسب و کار خود را در تی شرت ایجاد کنید

اعتبار تصویر: Cristofer Jeschke / Unsplash

آیا همیشه به ایده های عالی تی شرت می رسید؟ تبدیل آن به یک هیاهوی کناری! از ایده تا چاپ تا بسته بندی ، این بسته به شما یاد می دهد چگونه یک کسب و کار تی شرت را شروع و مقیاس بندی کنید.

گرفتن بسته شخصی کسب و کار خود را در تی شرت ایجاد کنید با قیمت 29.99 دلار (با نرخ 1393 دلار) ، پس انداز 98 درصدی.

بسته نرم افزاری Shopify Dropshipping Complete 2021

اعتبار تصویر: Roberto Cortese / Unsplash

Shopify از صدها هزار فروشگاه تجارت الکترونیک مستقل پشتیبانی می کند. و در واقع لازم نیست برای فروش در Shopify چیزی تهیه کنید. Dropshipping یک روش هوشمند برای بدست آوردن پول اضافی است ، با برقراری جریان معاملات از طریق فروشگاه بهینه سازی شده خود ، تامین کنندگان را به خریداران متصل می کنید.

گرفتن بسته نرم افزاری کامل Shopify Dropshipping 2021 با 29.99 دلار (با هزینه 1400 دلار) ، 98٪ پس انداز.

مقدمه ای بر بسته طراحی UX / UI

اعتبار تصویر: فروشگاه UX / Unsplash

در یک بازار دیجیتالی شلوغ ، طراحی عالی می تواند تفاوت بین سود و شکست باشد. به همین دلیل شرکت ها همیشه به دنبال طراحان بزرگ هستند. در این بسته نرم افزاری ، شما می توانید طراحی وب و سایر مهارت های مهم را برای تبدیل شدن به یک طراح گرافیک مستقل مورد تقاضا یاد بگیرید.

دریافت کنید مقدمه ای بر بسته طراحی UX / UI برای 29.99 دلار (با ارزش 500 دلار) ، پس انداز 94 درصدی.

بسته نرم افزاری مشاوره کسب و کار نهایی

اعتبار تصویر: Medienstürmer / Unsplash

اگر تجربیات زیادی در کسب و کار ایجاد کرده اید ، بهتر است به جای شروع مشاغل دیگر ، مشاوره کنید. به عنوان یک مشاور ، می توانید ساعات کاری خود را تعیین کنید ، مشتریان خود را انتخاب کرده و برای کمک به مشاغل در حل مشکلات ، هزینه های کلانی دریافت کنید.

گرفتن بسته نرم افزاری مشاوره کسب و کار نهایی با 29.99 دلار (با ارزش 2000 دلار) ، 98٪ پس انداز.

دانشگاه اکسل: مهارت های اتوماسیون اکسل برای مجموعه حسابداری و امور مالی

اعتبار تصویر: Mika Baumeister / Unsplashمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

51  +    =  60