0

یک هفته مانده به مینی استیک های تیم Hortons NHL

بازدید 15


برای جمع آوری هاکی یک هفته زمان باقی مانده است تا تیم هورتونز را از آن خود کنند تا به سرعت یکی از داغترین کلکسیون هاکی کارت غیرتجاری سال شود.

سری NHL Superstar Collectable Sticks 2020-21 دارای شش بازیکن است – پنج بازیکن از تیم های کانادایی و یک ستاره کانادایی از Boston Bruins. قد کوتاه این مینی استیک ها 5/2 اینچ است و در یک جعبه قفل شخصی به نمایش درآمده است که شامل Auston Matthews of Toronto Maple Leafs، Shea Weber of the Montreal Canadiens، Connor Hellebuyck of Winnipeg Jets، Elias Pettersson of the Vancouver Canucks، Leon Draisaitl از Edmonton Oilers ، یا Patrice Bergeron از Boston Bruins.

مینی استیک ها و کمدها از 19 مه به فروش رسیدند و تا 25 ژوئن هنوز در رستوران های تیم هورتونز در کانادا موجود هستند. هر کدام با قیمت 5.99 دلار در فروشگاه ها موجود هستند و البته در eBay می فروشند.

مینی چوب و کمدهای NHL 2020-21 فقط تا 25 ژوئن در تیم هورتونز در دسترس خواهند بود. (عکس با احترام از تیم: Hortons)

برنامه مینی استیک ها سوار بر کت های برنامه موفقی است که در آگوست و سپتامبر سال گذشته اجرا شد ، همچنین در مرحله پلی آف. که مجموعه شش نفره دارای قدرت ستاره ای بیشتری بود ، زیرا شامل سیدنی کرازبی از پنگوئن های پیتسبورگ ، الکس اووچکین از پایتخت های واشنگتن ، کانر مک داوید از نفت خیزان ادمونتون ، کری پرایس از مونترال کانادیانس ، میچ مارنر از تورنتو میپل لیفز و ناتان مک کینون از کلرادو بود. بهمن کراسبی و مک کینون ، که هر دو اهل شهر کول هاربر ، نوا اسکوشیا هستند ، طی چند سال گذشته در تبلیغات تیم هورتونز برای تبلیغ کارت های هاکی بالای دک تیم هورتونز با هم ظاهر شده اند.

مجموعه قفل ها و چوب های شش نفره از سال اول هم اکنون در محدوده 150 دلار به فروش می رسند هم در eBay و هم در مغازه های سرگرمی. این واقعیت که چوب و کمدهای موجود فقط در کانادا موجود بود ، تقاضا را برای جمع کنندگان آمریکایی و اروپایی برانگیخته است.

میله های طلایی را به طور تصادفی وارد کنید

مجموعه قفسه های امسال شامل Golden Sticks و یک بلیط جایزه است که می تواند برای یک پیراهن کادر دار و خودکار آن بازیکن خریداری شود. 42 پیراهن کادر دار و امضا شده وجود دارد.

گردآورندگان شانس پیروزی در پیراهن کادر دار و خودکار یکی از شش بازیکن NHL را دارند.

کلیه ادعاهای معتبر جایزه باید تا تاریخ 30 ژوئن 2021 در www.TimsGoldenStick.com.

تیم هورتونز تعداد چوب و کمدهای تولید شده برای هر بازیکن را که در رستوران های سرویس سریع آنها موجود است ، منتشر کرده است. آنها در مجموع 1،112،664 کمد و مینی استیک برای خرید در داخل فروشگاه و از طریق خرید تولید کردند. تعداد تولید شده آستون متیو (252384) ، شی وبر (202،488) ، کانر هلبویک (173،952) ، پاتریس برگونون (184،848) ، الیاس پترسون (147،744) و لئون درایزایتل (151،248) است.

برنامه Deck Upper Tim را تکمیل می کند

مجموعه کارت هاکی برای شریک رستوران خدمات سریع NHL و NHLPA یک ماده اصلی است. سالها این مک دونالد بود. Upper Deck اولین مجموعه کارت هاکی مک دونالد را تولید کرد و سپس مجموعه از Pinnacle ، Pacific عبور کرد و دوباره به McDonald’s بازگشت. برنامه کارت هاکی سالانه نه تنها درآمدزا بوده است مجموعه کارت های مک دونالد در چند سال پنج میلیون بسته تولید شده است – اما این نقش مهمی در معرفی طرفداران جریان اصلی هاکی ، بازیکنان جوان هاکی و خانواده ها در کانادا برای جمع آوری کارت هاکی داشته است.

با ترکیبی از رشد در سرگرمی ، سر و صدا در مورد بازگشت NHL پس از لیگ در ماه مارس گذشته متوقف شد ، و این واقعیت که NHL و NHLPA به تیم هورتونز اجازه دادند کارت های بازخرید برای اولین انتخاب کلی پیش نویس NHL الکس لافرنیه را در اختیار تیم هورتون بگذارد ، مجموعه کارت و آلبوم گردآورندگان تیم Tim Hortons 2020-21 پیش بینی ترین مجموعه کارت تبلیغاتی هاکی تولید شده در سال های گذشته بود.

افزودن یک مجموعه قابل بازی در مرحله حذفی برای تیم هورتونز بی فایده بود. اولین مجموعه غیر کارتنی مجموعه ای از لیوان های پلاستیکی بود که دارای آثار هنری NHL ma بودمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  8  =  12