0

یک شرکت پیک ویرجینیا در تلاش است تا رانندگان آمازون را که برای قهوه در ایستگاه های سوخت متوقف می شوند شکار کند. این … – اخبار آمازون

بازدید 7


مردی که جعبه ای قهوه ای در دست دارد از پله ای پایین می رود.
تدارکات اختصاصی آمریکا در حال توقف به رانندگان در ایستگاه های کامیون است تا در میان کمبود کارگر سعی در جذب آنها داشته باشد.

تدارکات اختصاصی آمریکا

  • تدارکات اختصاصی آمریکا در حال اعزام مدیران به مراکز خرید و پمپ بنزین ها برای رانندگان شکار است.
  • اکنون مدیران به دلیل کمبود نیروی کار 60٪ از وقت خود را صرف استخدام می کنند.
  • آنها در حالی که در حال سوخت گیری هستند به “بسیاری” از رانندگان آمازون نزدیک شده اند.
  • داستان های بیشتر را در صفحه مشاغل اینسایدر مشاهده کنید.

یک پیک مستقر در ویرجینیا برای غلبه بر کمبود راننده تحویل در سراسر کشور ایده جدیدی ارائه داده است: به رانندگان آمازون که برای خرید قهوه در پمپ بنزین ها متوقف می شوند ، نزدیک شوید و سعی کنید آنها را شکار کنید.

این فقط رانندگان آمازون نیست. رئیس این شرکت به اینسایدر گفت ، Dedicated Logistics آمریکا مدیران خود را به پمپ بنزین ها می فرستد تا کامیونداران شکارچی و سایر رانندگان بدون توجه به اینکه در چه کسانی کار می کنند ، شکار کند.

با خرده فروشی آنلاین در حال افزایش است در طی همه گیری ، شرکت های زایمان با شدت روبرو شده اند کمبود راننده، و برخی دارند افزایش دستمزد برای استخدام جدید در ماه مه ، شرکت حمل و نقل بار انگلستان مستقر در یوتا CR خود را اعلام کرد بزرگترین افزایش حقوق راننده در بیش از 100 سال سابقه خود ، دستمزد پیاده روی بیش از 50 درصد در مقایسه با 2018 افزایش یافته است.

مارک کالینز ، رئیس American Dedicated Logistics ، که رانندگان تحویل را به مشاغل می رساند ، گفت که مدیران عملیات در این شرکت به رانندگان خارج از کار نزدیک می شوند “که قبلا شغل دارند اما ممکن است ناراضی باشند.” وی گفت که مدیران کارت های اطلاعاتی در مورد این شرکت را توزیع کرده اند ، امیدوارند که این رانندگان بتوانند جهش کنند.

کالینز گفت ، به طور معمول انتظار می رود مدیران 40٪ از وقت خود را صرف استخدام کنند اما به دلیل کمبود راننده ، این میزان به 60٪ رسیده است.

کالینز گفت ، تدارکات اختصاصی آمریکا “درجات مختلفی از موفقیت” را در استخدام در پمپ بنزین ها داشته است. این شرکت همچنین به ارسال آگهی های شغل سنتی در Craigslist و Indeed.com ادامه می دهد.

کالینز گفت ، اخیراً مدیران هنگام توقف برای خرید یک قهوه یا میان وعده ، به “بسیاری” از رانندگان آمازون در ایستگاه های سوخت مراجعه کرده اند. کالینز گفت که گفتن اینکه آیا این م workedثر است دشوار است: این شرکت برخی از رانندگان سابق آمازون را استخدام می کند ، اما این ممکن است به دلیل این رویکردهای مستقیم نباشد.

کالینز به تازگی به دستمزد رانندگان خود گفته است که حقوق رانندگان خود را از 16.50 دلار در سال 2019 به 16.50 دلار در ساعت افزایش داده است. مجله ی وال استریت. وی به اینسایدر گفت که این شرکت هنوز هم دشوار است که با شرکت های بزرگتری مانند آمازون رقابت کند. آمازون در وب سایت خود می گوید که آن است رانندگان ساعتی بین 18 تا 25 دلار درآمد دارند.

کالینز گفت که مایل است دستمزدها را بیشتر افزایش دهد اما بسیاری از مشتریان این شرکت در برابر آن مقاومت می کردند.

کالینز گفت ، کمبود راننده برای شرکت “نعمت و نفرین” بود. وی گفت: “مشتریان بالقوه ما افزایش یافته است زیرا کمبود نیروی کار باعث می شود شرکت های بیشتری از خارج از کشور خارج شوند.” اما وی افزود که این بدون رانندگان کافی برای تأمین تقاضا “فایده ای” ندارد.

کالینز گفت: “من در این 30 سال به علاوه که در این حرفه بوده ام هرگز به مشتری نگفته ام که نمی توانیم مسیرها را پر کنیم.” “اکنون ما این کار را انجام می دهیم یا به این دلیل که حمل و نقل درب قیمت هایی را قبول نمی کند که رانندگان خوبی را به خود جلب کند ، یا به دلیل اینکه ما در بازاری که برای جسمی خارج شدن و یافتن این رانندگان کارمندی نداریم ، کارکن نداریم.”

آمازون بلافاصله به درخواست اینسایدر برای اظهار نظر پاسخ نداد.

تفسیر:
برخی از نکات و آدرسهای مفید را می توانید در مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  5  =