یک راهنمای کامل برای سیستم مدیریت پول مدرس LMS: نحوه فروش دوره های آنلاین


روز خوب علاقه مندان به eLearning! امروز ما یک خوراکی ویژه برای شما داریم. ما از سیستم تجارت الکترونیکی و تجارت Tutor LMS استفاده می کنیم. در این وبلاگ ، ما تمام گزینه های شما را در مورد پلاگین های تجارت الکترونیکی سازگار با Tutor LMS و جوانب مثبت و منفی آنها بررسی خواهیم کرد. ما همچنین از طریق درآمد و کمیسیون ها سیستمی که به مدیران امکان می دهد جریان پول را در یک بستر الکترونیکی یاد بگیرند و دوره های آنلاین را به راحتی بفروشند. بنابراین ، بدون هیچ زحمتی بیشتر ، اجازه دهید این نمایش را در جاده ارائه دهیم!

مبانی فروش دوره های آنلاین با Tutor LMS

به منظور انعطاف پذیری و آشنایی ، ما Tutor LMS را با 5 راه حل پیشرو در تجارت الکترونیکی ادغام کرده ایم که به شما امکان می دهد دوره های آنلاین را از وب سایت خود بفروشید. داشتن 5 افزونه جداگانه به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که چه چیزی را اولویت بندی کنید و چگونه می توانید برنامه درآمدزایی خود را ساختار دهید. بنابراین ، بیایید قبل از اینکه تصمیم آگاهانه بگیرید ، در هر یک از آنها عمیق فرو برویم.

Tutor LMS هنوز گزینه داخلی در تجارت الکترونیکی ندارد ، اما ما یکی را برای اواسط سال 2021 در دست ساخت داریم.

ووکامرس

این یکی آسان است. ووکامرس عملا قلب تجارت الکترونیک وردپرس است. در واقع ، این تنها موتور تجارت الکترونیکی موجود در Tutor LMS است رایگان.

WooCommerce یکی از محکم ترین و ساده ترین راه حل ها برای ایجاد یک راه حل پرداخت یک بار برای دوره های شما را ارائه می دهد. روند ادغام و فروش دوره های آنلاین به آسانی انجام می شود.

مرحله 1: محصولی ایجاد کنید

گام 2: یک دوره ایجاد کنید

مرحله 3: محصول را به دوره وصل کنید

مرحله 4: سود!

البته ممکن است بخواهید در نحوه کار Tutor LMS با ووکامرس عمیق تر شوید. برای انجام این کار ، به ما مراجعه کنید اسناد در اینجا!

اگر شما یک کاربر رایگان Tutor LMS هستید ، واقعاً نیازی به مطالعه بیشتر ندارید. WooCommerce را انتخاب کنید و پرواز کنید.

بارگیری آسان دیجیتال

آسان بارگیری دیجیتال را می توان به عنوان یک نسخه اصلاح شده از ووکامرس در نظر گرفت. این فقط اجازه می دهد محصولات دیجیتال را از وب سایت خود با یک قیمت دریافت کنید. همانطور که از نام آن پیداست ، این پلاگین به راحتی قابل استفاده است و راه اندازی آن نیز آسان است. درست مثل WooCommerce ، شما می توانید محصولی را ایجاد کنید و به دوره خود پیوست کنید تا آن را به عنوان یک محصول دیجیتال بفروشید. آسان است ، درست است؟ خوب ، نسبتا صحبت کردن. صرف نظر از این ، جزئیات بیشتری برای یادگیری در اینجا وجود دارد اسناد در اینجا.

عضویت طرفدار پرداخت شده

از طرف دیگر ، Paid Membership Pro راهی کاملاً متفاوت برای کسب درآمد از محصولات شما دارد. به جای پرداخت های یکبار مصرف ، به برنامه های عضویت متکی است. شما می توانید 2 نوع برنامه برای عضویت ایجاد کنید:

  • عضویت طبقه بندی شده: دانشجویان به كل دسته (یا زیر گروه) دوره ها دسترسی كامل خواهند داشت.
  • عضویت در سایت کامل: دانش آموزان به سایت کامل دسترسی پیدا می کنند: این بدان معنی است که دانشجویان می توانند تمام دوره ها را فقط با خرید این طرح عضویت دریافت کنند.

Paid Membership Pro همچنین دارای افزونه های قدرتمندی است که عملکردهای آن را بیشتر گسترش می دهد. می توانید با استفاده از آنها برنامه های دقیق تری ایجاد کنید تا از محتوای آموزش الکترونیکی خود بیشترین بهره را ببرید. برای یادگیری نحوه فروش دوره های آنلاین با استفاده از Paid Membership Pro ، به ما مراجعه کنید اسناد در مورد آن در اینجا!

اشتراک های ووکامرس

اشتراکات ووکامرس گزینه دیگری برای موتور eLearning برای Tutor LMS است. این برنامه همزمان با WooCommerce کار می کند تا یک نسخه تخصصی از محصولات WooCommerce ایجاد کند که مدل های پرداخت مکرر را امکان پذیر می کند. اگرچه این گزینه جایگزین گران قیمت با 199 دلار در سال است ، اما اگر وب سایت شما قوی و سریع رشد کند قیمت آن قابل توجیه است. این افزونه مبتنی بر ووکامرس می تواند به صورت مشابه با دوره های Tutor LMS برای فروش آنلاین دوره ها ادغام شود. بیشتر اینجا بخوانید!

Content Pro را محدود کنید

محدود کردن Content Pro مسیر دیگری را برای ایجاد محتوای برتر در پیش می گیرد. همچنین در مقایسه با سایر راه حل ها کمی پیچیده تر است ، اما این کار را با a جبران می کند درجه بالاتری از کنترل بیش از مطالب شما

با اجازه دادن به مدیران برای محدود کردن محتوا برای فروش دوره های شما ، Content Pro کار می کند. 3 روش عمده برای فروش دوره ها با استفاده از محدود کردن محتوای نرم افزار وجود دارد:

  • استفاده از سطح عضویت: یک سطح عضویت ایجاد کنید ، نام آن را بگذارید و از 10 سطح دسترسی به آن بدهید. اکنون ، هر دوره ای که به این سطح عضویت اختصاص داده شود ، برای هر کسی که بخرد ، قابل دسترسی خواهد بود.
  • با استفاده از سطح دسترسی: سطح دسترسی اعدادی است که از 0 برای کمترین تا 10 برای بالاترین متغیر است. ضمن ایجاد یک دوره ، می توانید سطح دسترسی را برای آن تعیین کنید. به عنوان مثال ، اگر یک دوره دارای سطح دسترسی 5 باشد ، پس هر کسی که از سطح دسترسی 5 یا بالاتر استفاده کند می تواند به طور مستقیم در این دوره ثبت نام کند.
  • با استفاده از عضویت براساس گروه: همچنین می توانید با استفاده از Restrict Content Pro دسترسی به کل دسته ها را کنترل کرده و دوره های بسته ای را از این طریق بفروشید. برای این کار ، یک سطح عضویت ایجاد کنید و سپس به سادگی آن سطح عضویت را به گروه اختصاص دهید.

یک اشکال بزرگ در تمام افزونه های مبتنی بر عضویت این است که زیر سیستم درآمد و کمیسیون به دلیل ماهیت خود پلاگین کار نخواهد کرد. بنابراین ، توصیه می شود که با معلمان خود در مورد درآمدشان توافق جداگانه داشته باشید.

این به سادگی همان چیزی است که شما می توانید با محدود کردن محتوای نرم افزار انجام دهید. ما قطعاً نمی توانیم همه کارهایی را که RCP می تواند با Tutor LMS Pro انجام دهد فقط در یک پاراگراف قرار دهیم ، بنابراین یک صفحه کامل برای آن در اینجا داریم اسناد ما در اینجا!

“خوب ، از کدام یک باید استفاده کنم؟” خواننده کنجکاو می گوید

بسیار خوب ، من مدتهاست که در مورد تجارت الکترونیکی و مدلهای پرداخت و پلاگینها ادامه داده ام و شما باید بی تاب باشید. بنابراین بیایید به بخشی برویم که این مقاله را برای آن کلیک کرده اید: انتخاب افزونه مناسب.

خوب ، درست مثل هر چیز دیگری در زندگی ، هیچ پاسخ صحیحی وجود ندارد. بدیهی است که یک دلیل وجود دارد که محبوبیت هر یک از آنها را به خود جلب کرده است: این گزینه ها چیزی کاملاً منحصر به فرد ارائه می دهند که بقیه از آن استفاده نمی کنند.

در اینجا یک جدول مقایسه ای ساخته شده است که شما می توانید بر اساس آمار ، حقایق و بررسی ها کاملاً آگاهانه تصمیم بگیرید.

کسر هزینه و کمیسیون ها

کسر هزینه و کمیسیون ها 2 مکانیزمی هستند که شما به عنوان سرپرست می توانید جریان نقدی وب سایت آموزش الکترونیکی خود را کنترل کنید.

کسر هزینه: هزینه ها مستقیماً از مبلغ خریداری شده کسر می شوند و به عنوان اولین مکانیزمی که جریان نقدی شما را کنترل می کند عمل می کنند. دو نوع هزینه وجود دارد. هزینه های ثابت مقادیر از پیش تعریف شده ای است که بدون توجه به قیمت خرید مستقیماً از خرید کسر می شود. درصد کارمزد یک درصد تعیین شده را از قیمت خرید کسر می کند. این بسیار مفید است زیرا هزینه ها می توانند هزینه های ثابت مانند هزینه میزبانی ، هزینه اشتراک و هزینه خرید Tutor LMS Pro را پوشش دهند.

کمیسیون ها: کمیسیون ها یک روش آسان و انعطاف پذیر برای تقسیم درآمد باقیمانده بین مربیان و مدیران است. پس از بحث و گفتگو با مربیان خود ، به سادگی کمیسیون درصدی را برای خود به عنوان سرپرست در نظر بگیرید. پول تقسیم شده و به همین ترتیب به حسابهای متناظر شما ارسال می شود.

در اینجا یک نمودار ساده برای نشان دادن نحوه تقسیم پول از زمانی که دانشجو یک دوره را خریداری می کند تا زمانی که وارد حساب شما می شود ، آورده شده است.

سیستم برداشت

درآمد تنها شروع سفر مدیریت پول در Tutor LMS Pro است. مسلماً قسمت مهمتر این فرآیند ، جایی است که شما می توانید در واقع پول را از وب سایت خارج کنید. برای این کار ، مربیان مجبورند چیزی به نام درخواست انصراف را ارائه دهند.

ممکن است از خود بپرسید ، چرا فقط به آنها پول مستقیم نمی دهید؟ چرا اصلاً با یک سیستم درخواست برداشتن اذیت می شوید؟ خوب ، ما می خواستیم سیستم مدیریت پول ما به اعتماد متقابل بین مربیان و مدیران متکی باشد. اما در همان زمان ، ما می خواستیم به مدیرها کنترل کامل وجوه نقد سیستم عامل آموزش الکترونیکی را بدهیم.

برای برداشت یک پول از مربی ، مانده آنها باید بیش از یک مقدار مشخص باشد (در این حالت ، منظور ما موجودی در وب سایت eLearning است). این مقدار به عنوان “حداقل مبلغ برداشت”در تنظیمات Tutor LMS Pro وجود دارد و توسط مدیر قابل تغییر است. به این فکر کنید مثل سپرده ایمنی که هنگام انتقال به یک آپارتمان جدید پرداخت می کنید. اگر بیش از این مقدار باشید ، پس می توانید به راحتی از موجودی خود خارج شوید.

عامل دیگر كنترل كننده خروج شما “حداقل روزهای موجود برای موجودی” تنظیمات. هر درآمدی اساساً باید داشته باشد ماندن در سیستم عامل قبل از اینکه برای برداشت در دسترس باشد این اطمینان می دهد که دانش آموز می تواند دوره را به طور کامل پس دهد ، اگر برای رضایت او نبود. این مورد برای تغییر مدیران از تنظیمات Tutor LMS Pro در دسترس است.

بیایید مثالی بزنیم تا روشن شود.

به عنوان مثال ، اگر وب سایت داشته باشد
حداقل مبلغ برداشت = 50 دلار و ،
حداقل روزهای موجود برای موجودی = 10 روز

در صورت تحقق هر دو شرط ، می توانید یک خرید را پس بگیرید:
شما بیش از 50 دلار در تعادل شما و
خرید اتفاق افتاد 10 روز پیش

لطفاً توجه داشته باشید که مدیر همچنان مسئول تأمین درخواستهای برداشت است.

بسته بندی کردن

این در مورد آن است! یک راهنمای کامل و قطعی برای زیر سیستم تجارت الکترونیکی و مدیریت پول Tutor LMS. امیدوارم که پس از خواندن این مقاله ، بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید و برای تجارت الکترونیک جدید یا در حال ظهور خود یک برنامه تجاری محکم تهیه کنید. از ابزاری که در دست شما است می توان برای ساختن چیزهای شگفت انگیز استفاده کرد ، بنابراین آنچه را که امروز دارید به جهانیان نشان دهید!

منبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *