یک راننده تحویل آمازون یک عنکبوت را برای یک مشتری قدرشناس کشته است. یک ویدیو وجود دارد – اخبار آمازون


یک راننده تحویل آمازون اکنون پس از فیلمبرداری از او در حال کشتن یک عنکبوت برای مشتری ، بیش از 10 میلیون بازدید در برنامه کسب کرده است ، اکنون Tik Tok معروف است. عکسهای صفحه TikTok توسط NPR مخفی کردن عنوان

زیرنویس ضامن

عکسهای صفحه TikTok توسط NPR

یک راننده تحویل آمازون اکنون پس از فیلمبرداری از او در حال کشتن یک عنکبوت برای مشتری ، بیش از 10 میلیون بازدید در برنامه کسب کرده است ، اکنون Tik Tok معروف است.

عکسهای صفحه TikTok توسط NPR

یک راننده تحویل آمازون اکنون پس از فیلمبرداری از او در حال کشتن یک عنکبوت برای مشتری ، بیش از 10 میلیون بازدید در برنامه کسب کرده است ، اکنون Tik Tok معروف است. اکنون زن تگزاسی که فیلم را منتشر کرده است در تلاش است تا او را پیدا کند تا به او بگوید “متشکرم”.

gwenniesanchez ، معروف به گوئن در برنامه ، این فیلم را در روز چهارشنبه ارسال کرد. در آن ، “عنکبوت متنفر” که خود توصیف شده است ، پیامی را نشان می دهد که با استفاده از ابزار دستورالعمل های ویژه شرکت ، که شامل یک درخواست کاملا خزنده و خزنده است ، به راننده تحویل آمازون خود نوشته است.

جدیدترین ستاره های TikTok حیوانات خانگی عجیب و غریب هستند ، اما به گفته کارشناسان این یک مشکل است

وی نوشت: “در ایوان جلوی من یک عنکبوت بزرگ وجود دارد که از رفتن امتناع می کند و من خیلی ترسیده ام که از درب ورودی بیرون بروم.” “اگر شما می توانید عنکبوت را برای من بکشید بسیار حیرت انگیز است. متشکرم!”

این ویدئو همچنین تصاویری از خزیدن عنکبوت روی دوربین زنگ در ایوان را نشان می دهد. گل مروارید ، که چندین مفسر در این ویدئو آن را عنکبوت گرگ معرفی کردند ، با اندازه بزرگ خود بسیاری از بینندگان را وحشت زده کرد.

“این عنکبوت نبود. این یک دیو از دنیای زیرین بود و من کل خانه را می سوزاندم. ”

این ویدیو که با آهنگ و صدای محبوب تیک توک “Bezos I” توسط کمدین بو برنهام پخش شده است ، راننده تحویل آمازون را نشان می دهد که با بسته بندی خود به درب گوئن نزدیک می شود. او سپس نگاه می کند و به دیوارها نگاه می کند و یکی از کفش های خود را که به نظر می رسد برای ضربه و کشتن عنکبوت استفاده می کند ، در می آورد.

آیا TikTok می تواند صورتحساب بیمارستان شما را لغو کند؟

گوئن پس از سفارش یک مورد دیگر ، فیلم دیگری را منتشر کرد که در آن یک یادداشت تشکر برای راننده تحویل گذاشته است. “سلام آمازون! ممنون که دیروز عنکبوت را کشتید! ” خوانده شده “شما در حال حاضر تیک توک مشهور هستید.”

در یادداشت همچنین از اینکه راننده مجرد است و آیا حساب Venmo دارید ، دو سوال محبوب در بخش نظرات این فیلم پرسیده شده است. اما گوئن به بینندگان خود گفت راننده ای كه آن روز بسته را تحویل گرفته از آمازون نبوده است.

یکی از مفسران نوشت: “همه قهرمانان شنل نمی پوشند.” دیگری پاسخ داد ، “بعضی پیراهن آمازون می پوشند.”

جوزی فیشلز یک کارآموز در میز خبری NPR است.

تفسیر:
برخی از راهنمایی ها و آدرس های مفید را می توانید در مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *