0

یک ارز رمزنگاری شده برای کنترل همه آنها! آنها JRR Token را با الهام از “ارباب حلقه ها” راه اندازی کردند

بازدید 9


5 دقیقه خواندن

این مقاله از زبان ما ترجمه شده است نسخه اسپانیایی با استفاده از فناوری های هوش مصنوعی ممکن است خطاهایی به دلیل این فرآیند وجود داشته باشد.

خبری نیست که ارزهای دیجیتال در حال پیشرفت هستند و جای تعجب نیست که بسیاری می خواهند با ایجاد “رمزنگاری” خود به این روند بپیوندند. این بار ، تازگی راه اندازی a ارز رمزنگاری شده با الهام از ‘ارباب حلقه ها’ حماسه و نویسنده آن ، JRR تالکین ، که آنها را با کلمه بازی نامگذاری کرده اند JRR Token به

تحت شعار “تنها نشانه ای که بر همه آنها حاکم است” ، جدید ارز دیجیتال بر اساس Smartchain بایننس به روی آنها سایت اینترنتی ، سازندگان JRR Token ادعا کنید که ارز رمزنگاری شده است “قابل دسترسی و کاملاً شفاف” با جامعه خود ، با “سخاوتمند” مزایایی برای کسانی که سرمایه گذاری می کنند و برای کمک های خیریه.

قیمت اولیه بسیار جذاب است: 1070 واحد در هر واحد ، که آنها وعده عرضه 19 تریلیون توکن را می دهند. علاوه بر این ، پیشنهاد راه اندازی آنها بسیار وسوسه انگیز است مبلغ 300 میلیون JRR اهدا می کند به اولین کاربرانی که برای برنامه خود ثبت نام می کنند.

این JRR Token در حال حاضر از حمایت بازیگر برخوردار است بیلی بوید ، که نقش هابیت را بازی می کرد Peregrin ‘Pippin’ Took در ‘ارباب حلقه ها’ فیلم ها. سام و مری ، شریک سابق ماجراجویی فرودو ، ویدئویی را در توییتر خود منتشر کردند که در آن ، اگرچه به صراحت برای خرید ارز رمزنگاری شده دعوت نکرد ، اما پیش بینی کرد که ارزش آن به سرعت افزایش می یابد. “تا ماه و برگشت . »

“JRR Token با هدف داشتن یک ارز رمزنگاری شده پایدار و پایدار ایجاد شده است که می تواند مورد استقبال همه ارواح ماجراجوی جهان قرار گیرد.” گفت “پیپین”

JRR Token با هدف داشتن ارز رمزنگاری پایدار و پایدار ایجاد شده است که می تواند توسط ارواح ماجراجو در سراسر جهان مورد استقبال قرار گیرد. ما را باور نمی کنی؟ خوب این چیزی است که پرگرین “پیپین” توک فکر می کند. #رمزنگاری #JrrToken #به ماه #ارز رمزنگاری شده #BSCGems #تامین مالی #bnb pic.twitter.com/kyotWgfjpJ

– JRR Token (TheTokenOfPower) 2 آگوست 2021

این اتفاق از نظر طرفداران مورد توجه قرار نگرفته است ‘ارباب حلقه ها’ ، که بلافاصله بحث داغی را در شبکه های اجتماعی آغاز کرد.

“این کاملا شرم آور است. این برعکس تمام مضامین موجود در او است [Tolkien’s] کار ارزهای رمزنگاری شده از نظر بزرگی استکبار Fanorian هستند. این همان کاری است که سارومان انجام می دهد “یک توییتر خشمگین گفت.

که حسابTheTokenOfPower به آن پاسخ داد: سارومان در تلاش بود تا سرزمین میانه را تحت حکومت متمرکز متحد کند ، جایی که اتحادیه تمرکززدایی می خواست. ارز رمزنگاری شده به معنای واقعی کلمه یک شبکه غیر متمرکز است “ به

سارومان در تلاش بود تا زمین میانه را تحت حاکمیت متمرکز متحد کند ، جایی که به عنوان اتحادیه تمرکززدایی می خواست. رمز ارز به معنای واقعی کلمه یک شبکه غیر متمرکز است….

– JRR Token (TheTokenOfPower) 4 اوت 2021

“دیدگاه ضد ماتریالیستی تالکین ، که توسط آن او شگفتی های موجودات زنده و معمولی-سنگ ، چوب و آهن را ستایش کرد. درختان و چمن ؛ خانه ها و آتش سوزی ؛ نان و شراب “، همانطور که او در مقاله” درباره افسانه ها “، مقاله 1947 خود می نویسد – آنها با ارزشهای ضد فرهنگ مطابقت دارند ،” کاربر دیگری نوشت

سازندگان به توئیت فوق پاسخ دادند و استدلال کردند که “[Tolkien] همچنین به تمرکززدایی اعتقاد داشت و از قدرت متمرکز متنفر بود. ارزهای رمزنگاری شده یک پلتفرم غیرمتمرکز است که قدرت را به مردم واگذار می کند . »

او همچنین به تمرکززدایی اعتقاد داشت و حکومت متمرکز وحشتناکی داشت. ارز رمزنگاری شده یک پلتفرم غیرمتمرکز است که به مردم قدرت می دهد.

– JRR Token (TheTokenOfPower) 4 اوت 2021

جدید رمز ارز JRR Token ممکن است ایده ای بسیار قابل بحث برای طرفداران ‘ارباب حلقه ها’ حماسه و JRR تالکین ، اما شکی نیست که از نظر بازاریابی به هدف خود رسید: ویروسی شدن و ایجاد مکالمه.

در مورد سرمایه گذاری در این زمینه ارز دیجیتال ، می تواند به اندازه خرید خوب یا بد باشد دوج کوین در روزهای اولیه ، وقتی به نظر می رسید فقط یک شوخی است که از الگوی رفتاری توله سگ داگ الهام گرفته شده است و هیچکس مشکوک نبود که مورد علاقه ایلون ماسک قرار گیرد ، که باعث می شود مانند کف بلند شود.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  5  =