0

یافته های اولیه NLRB سازماندهی نیروی کار در آمازون را احیا می کند – اخبار آمازون

بازدید 7


نویسنده: ANNE D’INNOCENZIO

نیویورک (AP) – توصیه ای برای ابطال نتایج انتخابات رای اتحادیه آمازون در بسمر ، آلاباما ، جان تازه ای به جنبش کارگری می بخشد.

این توصیه توسط یک مقام شنوایی برای هیئت ملی روابط کار صورت گرفت که گفت آمازون به طور بالقوه در انتخابات آوریل که کارگران انبار پیشنهاد اتحادیه می دهند دخالت می کند.

کارشناسان کار می گویند که به ندرت یک مأمور شنوایی برای انتخابات جدید فراخوان می دهد ، اما در مورد آمازون ، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد زیرا مدیر منطقه ای NLRB معمولاً از راهنمایی های مأمور شنوایی پیروی می کند.

علاوه بر این ، استانداردهای هیئت کار در تعیین انتخابات جدید به نفع اتحادیه است ، نه آمازون. هیئت مدیره فقط باید بفهمد که آیا شرکت “به طور معقول تمایل داشت در انتخاب آزاد و بدون قید کارکنان در انتخابات دخالت کند” یا نه ، آیا در واقع کارکنان را مجبور کرده است ، طبق نظر اولیه 61 صفحه ای که توسط مسئول رسیدگی ارائه شده است ، کرستین مایرز.

ویلیام گولد ، استاد حقوق در دانشکده حقوق استانفورد و رئیس سابق NRLB از 1994 تا 1998 می گوید: “آنها در حال بررسی این هستند که آیا رفتاری وجود دارد که در انتخاب آزاد کارکنان اختلال ایجاد کند یا خیر.” “هیئت مدیره کارگران را نمی خواهد اعتقاد بر این است که کارفرما کنترل روند را در دست دارد. این دولت است ، شخص ثالث بی طرف ، که کنترل روند را در دست دارد ، نه کارفرما. “

در ماه آوریل ، اتحادیه خرده فروشی و فروشگاه های عمده فروشی ، که رهبری کمپین اتحادیه سازی در بسمر را بر عهده داشت ، گفت که آمازون کارگران را تهدید به اخراج و حتی بسته شدن انبار در صورت اتحادیه می کند. همچنین گفته می شود که آمازون یک کارمند طرفدار اتحادیه را اخراج کرده است ، اما از ذکر نام این شخص خودداری کرد.

بسیاری از ادعاهای دیگر اتحادیه حول صندوق پستی ای است که آمازون در پارکینگ انبار بسمر نصب کرده است. در این نامه آمده است که صندوق پستی ظاهر غلطی را نشان می دهد که آمازون در حال انجام انتخابات است و کارگران را ترسانده است تا علیه اتحادیه رای دهند. به گفته اتحادیه خرده فروشان ، دوربین های امنیتی در پارکینگ می توانستند کارگران را به صندوق پستی بچسبانند و این تصور را ایجاد می کردند که کارگران تحت نظارت شرکت هستند و آرای آنها خصوصی نیست.

مایرز در ارائه توصیه خود نوشت که NLRB باید عوامل متعددی از جمله تعداد حوادث را در نظر بگیرد. شدت حوادث و اینکه آیا آنها احتمالاً باعث ترس در بین کارکنان واحد رای گیری می شوند یا خیر.

مایرز نوشت: “شواهد نشان می دهد که رفتار کارفرما با شرایط آزمایشگاهی لازم برای انجام یک انتخابات عادلانه تداخل داشته است.”

با این حال ، کارشناسان کار پیش بینی می کنند که هر نتیجه نهایی ممکن است ماه ها طول بکشد ، با درخواست های فراوان از طرفین. و بسیاری معتقدند که حتی در صورت انجام مجدد ، آمازون همچنان با توجه به گردش بالای کارگران در انبارهای این شرکت ، پیروز خواهد بود ، که اتحادیه سازی برای به دست آوردن هرگونه بخار را دشوار می کند.

کنت وانگ ، مدیر مرکز کار UCLA می گوید: “کنار گذاشتن انتخابات ، به ویژه با همه اتهامات جدی ، یک پیروزی بزرگ اخلاقی خواهد بود.” اما این همچنان یک مبارزه سخت برای کسب پیروزی در انتخابات خواهد بود. “

الکساندر کولین ، استاد روابط کار ، حقوق و تاریخ در دانشگاه کرنل می گوید ، حتی اگر اتحادیه برنده شود ، آمازون می تواند درخواست تجدید نظر کند.

او گفت: “آنها می توانند استدلال کنند که به نوعی انتخابات آلوده شده است.” آنها توانایی زیادی برای کشاندن آن از نظر رویه و وارد معامله ندارند. “

انتظار می رود روند هر نتیجه گیری طولانی باشد.

هر دو آمازون و RWDSU ممکن است به توصیه مامور شنوایی پاسخ دهند. سپس ، مدیر منطقه ای NLRB باید توصیه ها را بررسی کرده و در مورد دستور دادن به انتخابات جدید تصمیم گیری کند. به گفته هیئت کار ، تصمیم گیری ممکن است چند هفته طول بکشد و هر یک از طرفین می توانند از این تصمیم به هیئت مدیره کامل NLRB در واشنگتن تجدید نظر کنند.

تا کنون ، آمازون اعلام کرده است که آماده مبارزه است و اواخر دوشنبه بیانیه ای صادر کرد که کارکنان آن “با اکثریت قاطع به ارتباط مستقیم با مدیران خود و شرکت رای دادند. صدای آنها باید بیش از هر چیز دیگری شنیده شود و ما قصد داریم برای اطمینان از این امر درخواست تجدید نظر کنیم. “

ائتلاف برای یک محل کار دموکراتیک ، که بیش از 600 سازمان تجاری بزرگ از جمله اتاق بازرگانی ایالات متحده و انجمن ملی رستوران ها را نمایندگی می کند ، توصیه های اولیه NLRB را که می تواند اراده کارگران آمازون را واژگون کند ، محکوم کرد.

کریستن سوئرینگن ، رئیس ائتلاف در بیانیه ای گفت: “ناامیدکننده است که NLRB با کنار گذاشتن اراده کارگران آمریکایی در کنار حزب کارگر بزرگ قرار گرفته است.”

استوارت اپل باوم ، رئیس RWDSU ، گفت که او از توصیه های مسئول شنوایی شگفت زده نشده است و اگر انتخابات دیگری برگزار شود ، اتحادیه شانس بیشتری برای پیروزی خواهد داشت. او می گوید که سازمان دهندگان کارگری هنوز در بسمر حضور دارند و او شاهد افزایش جنبش طرفدار اتحادیه در بین کارگران است.

اپل باوم گفت: “ممکن است آمازون در اولین شمارش آرا پیروز شده باشد ، اما آنها در بحث در سراسر جهان شکست می خورند.”

______

دنبال آن دی انوسنزیو باشید: http://twitter.com/ADInnocenzio

تفسیر:
برخی نکات مفید و آدرس های اینترنتی را می توانید در مقاله کامل بخوانید.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

46  +    =  48