0

گیر افتادن در دوربین: راننده تحویل آمازون در سان آنتونیو به دلیل کشتن مزاحم در TikTok ویروسی می شود … – اخبار آمازون

بازدید 6


سن آنتونیو – چیزی هست رانندگان تحویل آمازون انجام نمی دهد؟ از درخواست های قرار دادن بسته به رقص جشن – درایورهای آمازون MVP واقعی هستند.

اکنون یک راننده زایمان در سان آنتونیو به دلیل کمک به مشتری که کمی به نابودی احتیاج دارد ، ویروسی می شود.

گوئن سانچز ، که بخشی از داستانش مورد توجه ملی قرار گرفته است TMZ ، عکس و ویدئویی از یک عنکبوت که در زنگ خانه اش آویزان شده است ، در فیس بوک قرار داد.

سانچز به KSAT گفت: “من عنکبوت را حدود ساعت 7 صبح روز دوشنبه مشاهده کردم ، آن از طریق دوربین من خزید.”

روز سه شنبه ، وی به روزرسانی در حماسه عنکبوت خود را نشان داد و یادداشتی را که برای راننده تحویل آمازون ترک کرده بود ، درخواست کرد که راننده بسته خود را به دلیل “یک عنکبوت بزرگ” در ایوان خود “که از رفتن خود امتناع می کند ، کنار گاراژ بگذارد.

آگهی

گوئن در دستورالعمل های تحویل نوشت: “من خیلی ترسیده ام كه ​​از درب ورودی بیرون بروم.” “اگر شما می توانید عنکبوت را برای من بکشید بسیار حیرت انگیز است. متشکرم!”

معلوم شد که او یک راننده قهرمان داشته است زیرا دوربین زنگ خانه او را اسیر کرده است که بسته خود را بعد از ظهر سه شنبه تحویل می دهد و سپس به دنبال عنکبوت گفته می شود. او این فیلم را خیلی سریع بر اساس این ویدئو پیدا کرد و قبل از اینکه به او کفش بدهد و به مسیرش برگردد ، آن را “یک چیز بزرگ” نامید.

گوئن سپس به TikTok رفت و در تلاش برای یافتن راننده ، عکس و فیلم ها را بهم دوخت تا بتواند از او تشکر کند.

به شما توصیه می شود: در ویدئو TikTok زبان صریح در آهنگ استفاده شده است.

سانچز می گوید که او هنوز به دنبال راننده ای است که در مشکل عنکبوت به او کمک کرده است اما با کمال لطیفه افزود: “به عنکبوت آرامش بده و فکر من با خانواده آنها خواهد بود.”

مربوط:

حق چاپ 2021 توسط KSAT – کلیه حقوق محفوظ است.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

52  +    =  58