گزارش شده است که کارت نادر نادر نادر Nintendo به طرز باورنکردنی از مرده برمی گردد ، برای فروش


تمام راه بازگشت در E3 2002 ، نینتندو در حال تبلیغ بستر جدید e-Reader خود بود با تقسیم کارت های جایزه در طبقه نمایشگاه. فرض بر این است که کارت های برنده شده یا از بین رفته یا از بین رفته اند ، اما یکی از آنها (از نظر ظاهرا) از جای خالی خارج شده و برای فروش در eBay قرار دارد.

همانطور که این داستان 2007 به یاد می آورد، نمایندگان نینتندو در E3 2002 بسته های کارت e-Reader را به شرکت کنندگان می دادند و در میان آنها کارت های کربی خاصی نیز وجود داشت که تنها هدف آنها خدمت به عنوان بخشی از یک مسابقه بود. سه نتیجه متفاوت وجود دارد که می توانید از این کارتهای غیر از این یکسان بدست آورید. یک نتیجه “بدون جایزه” در رایج ترین کارت ها ، 100 کارت “جایزه دوم” و فقط ده کارت “مقام اول”.

اگر هرگز کارت “مقام اول” دریافت کردید ، مجبور بودید آن را به نینتندو تحویل دهید تا جایزه خود را دریافت کند ، و سپس این کارت ها نابوداین همان چیزی است که باعث شده کارت های کربی “رتبه اول” به ندرت ترین کارت E-Reader موجود در بازار وجود داشته باشد ، هم به دلیل تعداد آنها و هم به دلیل محدودیت حضور E3 در سال 2002.

احتیاط قبل از ادامه کار: در حالی که فروشنده دارای یک حساب کاربری طولانی مدت است که از سال 2005 برمی گردد ، با 100٪ رتبه فروشنده ، این کارت به طور مستقل تأیید نشده است یا شرایط آن درجه بندی نشده است.

با این اوصاف ، آنها ادعا می کنند که کارت برای اطمینان از برنده بودن خود ، در e-Reader کشیده شده است و عکس هایی از Game Boy Advance و e-Reader تنظیم شده را نشان می دهند که پیام تبریک را نشان می دهد. حتی ویدیویی از کشیدن کارت وجود دارد:

به همین ترتیب ، اگر اصل بودن آن ثابت شود ، چنین نخواهد شد نعناع، اما سپس با توجه به منشا’s کارت و باید برای اهداف تأیید آزمایش شود

اطلاعات بیشتر در اینجا:
گفته می شود کارت نادر نینتندو به طرز باورنکردنی از مرده به بالا برمی گردد برای فروشمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *