0

کمیک های ایده بد می گویند تمام شد ، خونریزی باحال از اعتقاد به این موضوع امتناع می ورزد

بازدید 21


|

Bad Comics کمی بد است موارد زیر را در شبکه های اجتماعی خود ارسال کردند. و ما فکر می کنیم آنها یک مشت دروغگو هستند. شاید به یاد بیاورید که Bad Idea ناشر جدید کمیک از Dinesh Shamdasani ، Hunter Gorinson ، Atom Freeman ، Warren Simons و Joshua Johns است. ناشری که مستقیم به خرده فروشی خرده فروشی می رود ، از برگه های دیجیتال و تجارت به نفع فروش کتابهای کمیک یک نفره از هر یک از نامهای بزرگ کتابهای کمیک ، فرار می کند. و اکنون دروغگویان بزرگی می گویند که همه چیز تمام شده است.

در پایان سال 2021 ، یعنی. آنها بدون هیچ گونه بحث و مجادله ای همراه نبوده اند و بسیاری آنها را متهم می کنند که از طریق برنامه خرده فروشی “درخواست برای ورود” ، مجبور به کمبود هستند ، به این معنی که فقط حدود 200 فروشگاه می توانند کمیک های خود را حمل کنند. و همچنین وضع قوانین سختگیرانه در مورد فروش نرمافزارهای بیش از قیمت تمام شده برای یک ماه پس از انتشار ، که باعث شد آنها به دو خرده فروش ممنوعیت مادام العمر بدهند ،

اما آنها به طور مرتب در لیست پرفروش ترین فیلم های Bleeding Cool ، که معمولاً برای مارول ، دی سی ، تصویر و BRZRKR اختصاص داده می شود ، ظاهر می شوند ، که آنچه را که به عنوان “چهارشنبه جنگجویان” شناخته می شود ، اندازه گیری می کند ، کسانی که نمی توانند برای دریافت کمیک های این هفته منتظر آخر هفته بمانند. این شرکت همچنین شرکتی است که شاهد حضور مردم در یک شب اردو زدن برای استفاده از کالاهای تبلیغاتی ، فروش روز اول کتابهای خود و صفحات خارج از فروشگاه ها هنگام افتادن کتابهای جدید است. آنها همچنین با تمام نسخه های خود که در eBay جهش می کنند ، گرمای زیادی در مورد مسئله بازگشت دارند. در حال حاضر ، انیاک شماره 1 چاپ اول 70 دلار برای شما بدست می آورد ، در حالی که The Hero Trade 1500 دلار برای شما خواهد داشت. آنها حتی بدون کمیک موفق به ساخت دنباله رو شدند. این همان شرکتی است که قبل از شروع کار با اشکان تقلبی تولید شده از صفحات پیش نمایش که با پرداخت پول زیاد در eBay ظاهر می شوند ، راه اندازی شد. نرخ فعلی برای آنها 50 تا 75 دلار است. و افرادی که هواداران آن را دنبال می کردند چنان مشتاق دیدن صحنه شروع بودند که گفته می شود یک میلیارد بار روی یک دکمه کلیک کرده اند.

زیرا ، به یاد داشته باشید ، Bad Idea همچنین به ما گفت که آنها توسط یک دکمه ماورا الطبیعه تسخیر شدند ، کمیکی را مخفیانه با نام مستعار منتشر کردند و انکار کردند که این ارتباطی با آنها دارد و اخیراً اصرار داشتند که کتاب 1 دلاری آنها فقط به مدت 24 ساعت فروخته می شود . بنابراین آنها واقعاً تمام شده اند ، یا این فقط ایده بد با ایده بد دیگری ارائه می شود؟ من مطمئن هستم که به زودی خواهیم فهمید که آنها به ما گفتند که تا پایان سال اینجا خواهند بود ، که به این معنی است که حداقل چند اعلامیه از سری جدید می آید ، زیرا آنها فقط کتابهای جدید را درخواست کرده اند تا لات و Slay Bells هر دوی آنها در ماه ژوئیه خارج می شوند. این شعار طولانی تا کریسمس خواهد بود ، نه؟

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  6  =