0

“کمترین کارت خواننده الکترونیکی” با قیمت 10 هزار دلار به فروش می رسد

بازدید 5


همانطور که قبلا گزارش کردیم ، یک کارت خواننده الکترونیکی نادر کربی کشف شده است – و مجموعه داران می خواهند دست آنها را بگیرند. وقتی آخرین بار نگاهی به حراج eBay انداختیم ، به اندازه کافی تکان دهنده بود که دیدیم قیمت پیشنهادی قبلاً به 6500 دلار رسیده است. با این وجود در سه روز آخر حراج ، بازهم بیشتر شد.

سرانجام این کارت که با عنوان “2002 E3 Kirby eReader Card – 1st Place Card (The Rarest eReader Card !!!)” ذکر شده است ، به فروش رسید – و در نهایت به قیمت 10،600 دلار آمریکا به آب چشمی رسید. این نتیجه 40 پیشنهاد در طی 7 روز بود که 15 مجموعه از آنها برای کارت انتخاب می کردند.

بنابراین چه چیزی کارت را ده گران می کند؟ خوب ، این بخشی از تبلیغات در بود E3 2002 ، جایی که بیش از 100 کارت در طبقه نمایش داده شد. آنها در سه نوع قرار گرفتند: نایب قهرمانی ، مقام دوم و مقام اول. با استفاده از خواننده الکترونیکی مشخص می شود که کدام کارت را دارید و سپس برای جایزه مورد استفاده قرار می گیرد. فقط 10 کارت مقام اول توزیع شده بود و البته قرار بود این کارت ها برای دریافت جایزه تحویل داده شوند. ممکن است این تنها کارتی باشد که از آن استفاده نشده و سالن اجتماعات را ترک کرده است.

اگرچه قیمت فروش این کارت منفرد ممکن است تکان دهنده باشد ، اما این قیمت از بدترین متخلف به دور است. در اوایل این ماه ، یک نسخه از Super Mario 64 به قیمت سرسام آور 1.5 میلیون دلار فروخته شد؛ بیشترین فروش یک بازی ویدیویی در حراجی ها. این تقریباً در همان زمان بود که یک نسخه از آن Legend of Zelda در NES 870،000 دلار فروخت.

برنده “خوش شانس” هنوز حاضر نشده است تا خرید خود را به جهانیان بگوید. در واقع ، هرکسی که پیشنهاد خود را روی کارت خوان الکترونیکی قرار داده است ، در حقیقت ناشناس مانده است.

منبع: eBay

بعد: Skyward Sword A Bette انجام داده استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  81  =  85