0

کفش ورزشی جنجالی Kobe 6 ‘Mambacita’ از برنامه های فروش مجدد حذف می شود

بازدید 20


سبک

بعد از اینکه ونسا برایانت گفت که او هرگز تولید کفش های یادبود را تأیید نکرده است ، سایت هایی مانند eBay و StockX لیست های مختلفی را برای سایت های خود در نظر می گیرند.

نایک

پس از تصاویر منتشر نشده Nike Kobe 6 Protro “Mambacita” کفش کتانی در اینترنت پخش شد ، ونسا ، همسر کوبه برایانت در اینستاگرام صحبت کرد تا علیه کفش صحبت کند او هرگز تولید آنها را تأیید نکرد. هنوز هم کفش به دست فروشندگان راه پیدا کرده بود ، آنها لیست لیست کفش ها را در سایتهایی مانند eBay و StockX آغاز کردند.

جفتها تقریباً 7000 دلار بصورت آنلاین در لیست قرار گرفتند ، اما بعد از اینکه ونسا گفت که قصد فروش کفشهای ورزشی را ندارد ، eBay و StockX همه لیستهای موجود برای Nike Kobe 6 Protro “Mambacita” را حذف کردند. شاید توسط واکنش عمومی، یا به سادگی به احترام املاک برایانت ، سایر سیستم عامل های فروش مجدد مانند GOAT و Flight Club این روش را دنبال کرده و کفش را از سایت های خود پاک کرده اند – هر چند لازم به ذکر است که کفش ورزشی “Mambacita” هرگز در لیست فروش برای هر دو لیست نشده است بازار و فقط در صفحات محصول ظاهر شد.

دیگر هیچ ضربه کوبی – نایک هنوز رسماً عرضه کفش را تأیید نکرده است ، اما ما شک داریم که کفش ورزشی هرگز افت کند. اوایل بهار امسال ، املاک کوبه برایانت اجازه داد قرارداد او با نایک به پایان برسد ونسا برایانت گفت یک قرارداد مادام العمر هنوز روی میز بود پس از عبور اسطوره بسکتبال – اما منابع گفتند ESPN که نایک املاک برایانت را با پیشنهاد تمدید ارائه داده بود که با معاملات “مادام العمر” به مایکل جوردن و لبرون جیمز مطابقت نداشت. و اگر ونسا قبلاً از نایک ناراضی بود ، اکنون دلیل بیشتری برای ناراحتی دارد.

“من می خواستم[NikeKobe6Protro”Mamb[theNikeKobe6Protro“Mamb

ادامه مطلب را از منبع اصلی بخوانید:
کفش ورزشی جنجالی Kobe 6 ‘Mambacita’ از برنامه های فروش مجدد حذف می شود

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  36  =  44