کتابهای شایان ستایش روز پدر با قیمت 3.78 دلار – اخبار آمازون


* این پست شامل پیوندهای وابسته است و در صورت استفاده از آنها ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم.

برخی از آنها وجود دارد کتابهای شایان ستایش روز پدر در حال حاضر با قیمت 3.78 دلار در آمازون در دسترس است!

کتابهای کلاسیک از دکتر Seuss ، Caterpillar بسیار گرسنه ، Critter کوچک و خرسهای Berenstain و همچنین کتابهای الهام بخش ، پدربزرگ و مادربزرگ ، خنده دار (فکر می کنم شوخی با پدر بد است) و بیشتر!

همه کتابهای روز پدر را که در Amazon.com به فروش می رسانید ، در اینجا مشاهده کنید!

این فروش ها ممکن است فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس باشد.

اگر عضو Prime هستید یا با خرید 25 دلار ، حمل رایگان دریافت کنید. میتونی به دستش بیاری یک آزمایش 30 روزه رایگان Prime در Amazon.com از اینجا. قبل از پایان دادرسی در هر زمان لغو کنید و هزینه ای پرداخت نکنید.

Amazon Prime Day 2021 (حسن نیت ارائه می دهد عکس آمازون)

معاملات اضافی

بسته Blink Outdoor 2 Cam Kit با اکو شو 5 معامله

بسته کیت Blink Outdoor 2 Cam with Echo Show 5 (2nd Gen) با این معامله HOT در اوایل روز نخست در آمازون تنها با قیمت 114.99 دلار (57٪ تخفیف) به فروش می رسد!

این بسته شامل Blink Outdoor 2 Cam Kit و Echo Show 5 (2nd Gen) است. هیچ سیم کشی یا نصب حرفه ای لازم نیست و دوربین ها باتری طولانی مدت دارند و تا دو سال با دو باتری لیتیوم AA (شامل) کار می کنند. این دوربین ها دید در شب مادون قرمز دارند ، برای مقاومت در برابر عناصر ساخته شده اند و شما می توانید با نمایش زنده و ویژگی های صوتی دو طرفه ، بازدیدکنندگان را ببینید ، بشنوید و با آنها صحبت کنید.

این بسته Blink Outdoor 2 Cam Kit را با بسته نرم افزاری Echo Show 5 در فروش در Amazon.com ببینید در اینجا!

این معامله فقط برای Prime Members در دسترس است و می توانید آن را دریافت کنید یک آزمایش 30 روزه رایگان Prime در Amazon.com از اینجا. قبل از پایان دادرسی در هر زمان لغو کنید و هزینه ای پرداخت نکنید. به علاوه ، ارسال برای اعضای اصلی رایگان است.

بسته Blink Outdoor 2 Cam Kit با Echo Show 5 (2nd Gen) - حسن نیت ارائه می دهد عکس آمازون

Blink Outdoor 3 Cam Kit Bundle with Echo Show 5 Deal

بسته کیت Blink Outdoor 3 Cam with Echo Show 5 با این معامله اولیه Prime Day در آمازون تنها با قیمت 159.99 دلار (52٪ تخفیف) به فروش می رسد!

این بسته دوربین امنیتی شامل کیت Blink Outdoor 3 Cam با دوربین های امنیتی HD بی سیم و یک Echo Show 5 (2nd Gen) است. هیچ سیم کشی یا نصب حرفه ای لازم نیست و دوربین ها باتری طولانی مدت دارند و با دو باتری لیتیوم AA (شامل) تا دو سال کار می کنند. این دوربین ها دید در شب مادون قرمز دارند ، برای مقاومت در برابر عناصر ساخته شده اند و شما می توانید با نمایش زنده و ویژگی های صوتی دو طرفه ، بازدیدکنندگان را ببینید ، بشنوید و با آنها صحبت کنید.

این بسته کیت Blink Outdoor 3 Cam with Echo Show 5 را که برای اعضای اصلی در Amazon.com به فروش می رسد اینجا ببینید!

این معامله فقط برای Prime Members در دسترس است و می توانید آن را دریافت کنید یک آزمایش 30 روزه رایگان Prime در Amazon.com از اینجا. قبل از پایان دادرسی در هر زمان لغو کنید و هزینه ای پرداخت نکنید. به علاوه ، ارسال برای اعضای اصلی رایگان است.

بسته Blink Outdoor 3 Cam Kit with Echo Show 5 (حسن نیت ارائه می دهد عکس آمازون)

معامله زود هنگام Blink Mini Smart Security دوربین امنیتی

دوربین امنیتی هوشمند پلاگین داخلی کامپکت Blink Mini با 1080 ویدیوی HD ، دید در شب ، تشخیص حرکت و صدای دو طرفه با این معامله اولیه Prime Day در آمازون تنها با 19.99 دلار (با ارزش 34.99 دلار) در فروش است!

این دوربین امنیتی هوشمند به شما امکان می دهد هروقت حرکت شناسایی شد از طریق تلفن هوشمند هشدار دریافت کنید. شما همچنین می توانید در خانه خود ، افراد و حیوانات خانگی را ببینید ، بشنوید و با آنها صحبت کنید. شما فقط دوربین را وصل می کنید ، آن را به wifi متصل می کنید و آن را به برنامه Blink خود اضافه می کنید. همچنین با دستگاه های مجهز به الکسا کار می کند.

این معامله Blink Mini را در Amazon.com اینجا ببینید!

این معامله فقط برای Prime Members در دسترس است و می توانید آن را دریافت کنید یک آزمایش 30 روزه رایگان Prime در Amazon.com از اینجا. قبل از پایان دادرسی در هر زمان لغو کنید و هزینه ای پرداخت نکنید. به علاوه ، ارسال برای اعضای اصلی رایگان است.

دوربین امنیتی هوشمند کوچک و چشمک زن Blink Mini Compact (با مجوز عکس از آمازون)

.

اکنون 10 دلار برای کسب و کار کوچک هزینه کنید و برای Prime Day 10 دلار اعتبار دریافت کنید

10 دلار برای محصولات از هزینه کنید مشاغل کوچک آمازون همین حالا 10 دلار اعتبار برای صرف روز نخست (21 تا 22 ژوئن) دریافت خواهید کرد!

این پیشنهاد تا 20 ژوئن در دسترس است و معاملات کوچک تجاری در خانه و آشپزخانه ، جواهرات ، لباس ، وسایل الکترونیکی ، اسباب بازی و بازی ، دست ساز ، زیبایی ، مراقبت شخصی ، لوازم حیوانات خانگی و سایر موارد را پیدا خواهید کرد. در Amazon.com اینجا!

این معامله فقط برای Prime Members در دسترس است و می توانید آن را دریافت کنید یک آزمایش 30 روزه رایگان Prime در Amazon.com از اینجا. قبل از پایان دادرسی ، هر وقت خواستید لغو کنید و هزینه ای پرداخت نکنید. به علاوه ، ارسال برای اعضای اصلی رایگان است.

طبق بیانیه این شرکت ، “آمازون 10 دلار اعتبار برای استفاده در Prime Day به اعضایی كه 10 دلار برای محصولات از مارك های تجاری کوچک انتخاب شده و محصولات فروشگاه آمازون ، از جمله محصولات Amazon Handmade و Amazon Launchpad هزینه می کنند ، ارائه می دهد. این تبلیغات مشتریان را با مشاغل کوچک متصل می کند و توسط سرمایه گذاری جدید آمازون بیش از 100 میلیون دلار برای کمک به شرکای فروش کسب و کارهای کوچک در سال جاری تأمین می شود. “

جزئیات را ببینید و مشاغل کوچک را در Amazon.com از اینجا بخرید!

علاوه بر این ، از روز دوشنبه ، 7 ژوئن تا نخست نخست ، دارندگان کارت ویزای آمازون نخست وزیر پاداش آمازون و کارت نخست فروشگاه آمازون با عضویت نخست نخست واجد شرایط ، 10٪ پاداش خریدهای انتخابی از مشاغل کوچک را پس می گیرند.

پلاگین هوشمند آمازون معاملات اولیه روز نخست

پلاگین هوشمند آمازون با این معامله اولیه Prime Day ، هم اکنون با قیمت 14.99 دلار (تخفیف 40٪) در آمازون به فروش می رسد!

این پلاگین هوشمند دارای امتیاز بالا به شما امکان می دهد کنترل صوتی را به هر خروجی اضافه کنید و برای روشن و خاموش کردن یا کنترل آنها از راه دور ، چراغ ها و وسایل خانه را برنامه ریزی کنید. شما فقط آن را به برق متصل کنید ، برنامه الکسا را ​​باز کنید و شروع به استفاده از صدای خود کنید. به هاب خانه هوشمند نیاز نیست و می توانید طبق برنامه شرح و برنامه ها را از طریق برنامه الکسا تنظیم کنید.

پلاگین هوشمند آمازون را برای فروش در Amazon.com از اینجا ببینید!

این معامله فقط برای Prime Members در دسترس است و می توانید آن را دریافت کنید یک آزمایش 30 روزه رایگان Prime در Amazon.com از اینجا. قبل از پایان دادرسی در هر زمان لغو کنید و هزینه ای پرداخت نکنید. به علاوه ، ارسال برای اعضای اصلی رایگان است.

پلاگین هوشمند آمازون (حسن نیت ارائه می دهد عکس آمازون)

Amazon Kids + (حسن نیت ارائه می دهد عکس آمازون)

پیشنهادات آزمایشی رایگان

*روشن شدن نامحدود: یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه Kindle Unlimited یا 2 ماه Kindle Unlimited با قیمت 4.99 دلار (با ثبت 19.98 دلار) در Amazon.com اینجا!

با Kindle Unlimited می توانید به بیش از 1 میلیون کتاب ، مجله معروف و هزاران کتاب با روایت شنیدنی دسترسی پیدا کنید. در هر زمان می توانید لغو کنید. جزئیات را در Amazon.com اینجا ببینید!

* قابل شنیدن به علاوه: 30 روز دوره آزمایشی رایگان دریافت کنید Audible Plus در Amazon.com اینجا! هزاران نسخه اصلی شنیدنی ، کتاب صوتی و پادکست با عناوین جدید اضافه شده در هفته پیدا خواهید کرد.

* کانال نخست شو اعضای نخست آمازون می توانند یک امتیاز بگیرند آزمایشی رایگان 7 روزه Showtime Prime Channel رایگان وقتی الان ثبت نام می کنید

قیمت عادی 10.99 دلار در ماه پس از آزمایش است و می توانید در هر زمان لغو کنید. Showtime به شما امکان می دهد سریال ها ، فیلم ها ، بوکس و موارد دلخواه خود را به صورت زنده پخش کنید یا آنها را در صورت درخواست تماشا کنید. تمام جزئیات را در Amazon.com اینجا ببینید!

باشگاه فیلم مادام العمر: اعضای نخست آمازون می توانند برای یک ثبت نام کنند رایگان Lifetime Movie Club 7 روزه در آمازون همین الان!

قیمت عادی پس از استفاده آزمایشی رایگان 3.99 دلار در ماه است و در هر زمان می توانید آن را لغو کنید. Lifetime Movie Club فیلم های جدید و کلاسیک Lifetime و اولین نمایش های منحصر به فرد و بدون تبلیغات را ارائه می دهد. این پیشنهاد را در Amazon.com اینجا ببینید.

.

فروش کتابهای کار تابستان تلاش مغز

کتاب کار Brain Quest برای کلاس K-6 در حال حاضر تا 57 درصد تخفیف شروع می شود و فقط در 5.61 دلار (با قیمت 12.95 دلار) در آمازون شروع می شود!

شما کتابهای کار برای سال تحصیلی جاری پیدا خواهید کرد به علاوه آنها یک مجموعه کتاب برای تابستان دارند که به شما کمک می کند تا بچه های خود را برای کلاس بعدی آماده کنید.

همه کتابهای کار Brain Quest را که در Amazon.com به فروش می رسانید ، اینجا ببینید!

این فروش فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس است.

.

* عادت های اتمی: روشی آسان و اثبات شده برای ایجاد عادت های خوب و شکستن کتاب های بد جلد با جلد گالینگور با قیمت 11.98 دلار (با قیمت 27 دلار) – 56 درصد تخفیف!

* اگر حیوانات شب بخیر را بوسیدند کتاب تابلو با قیمت 4.44 دلار (با ارزش 7.99 دلار) در معرض فروش است

* من تو را به ماه و بازگشت دوست دارم Board Board با قیمت 4.22 دلار (با ارزش 7.99 دلار) در معرض فروش است

* جایی که چیزهای وحشی هستند کتاب شومیز با قیمت 5 دلار در فروش است (با ارزش 8.95 دلار)

* الاغ Wonky کتاب شومیز با قیمت 5.28 دلار (با قیمت 7.99 دلار) در معرض فروش است

* ست کتاب و مخمل خواب دار لباس خواب قرمز Llama Llama در حال حاضر با قیمت 9.98 دلار (با قیمت 19.99 دلار) در آمازون به فروش می رسد!

* Dog Man: Grime and Punishment: From the Creator of Captain Underpants (سگ مرد شماره 9) با قیمت 6.49 دلار (با قیمت 12.99 دلار) در فروش است

* The Deep End (دفتر خاطرات یک کودک ویمپی کودک 15) در Hardcover با قیمت 7.38 دلار (با قیمت 14.99 دلار) در فروش است – 51 درصد تخفیف!

* نسخه 30 سالگی Polar Express با قیمت 9.20 دلار (با قیمت 19.99 دلار) در فروش است

* جایی که Crawdads آواز می خوانند در Hardcover توسط Delia Owens با قیمت 11 دلار (با قیمت 26 دلار) در فروش است

* Hillbilly Elegy: خاطره ای از یک خانواده و فرهنگ در بحران با قیمت 7.85 دلار (با قیمت 16.99 دلار) در فروش است

* خورشید نیمه شب، کتاب 5 از 5: حماسه گرگ و میش – 4 آگوست 2020 توسط استفنی میر با قیمت 13.32 دلار (با ارزش 27.99 دلار) در فروش است

* A Time for Mercy (جیک بریگنس) در گالینگور – 13 اکتبر 2020 توسط جان گریشام با قیمت 9.87 دلار (با قیمت 29.95 دلار) در فروش است

* غذای راحت مدرن: یک کتاب آشپزی با پا برهنه Contessa در Hardcover – مصور ، 6 اکتبر 2020 توسط اینا گارتن با قیمت 19.80 دلار (با قیمت 35 دلار) در فروش است

* همه کتابهای پرفروش کنونی را در Amazon.com اینجا ببینید.

معاملات روز

چندین جدید وجود دارد معاملات روز و صدها معاملات صاعقه (که فقط چند ساعت طول می کشد یا تا زمانی که به فروش نرسد) در آمازون هر روز. همه آنها را ببینید در Amazon.com اینجا.

فروش فوق فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس است.

تحویل 2 ساعته تازه آمازون

اعضای اصلی تحویل Amazon Fresh 2 ساعته رایگان (با حداقل خرید) در مواد غذایی ، شراب ، آبجو ، دستگاه های آمازون ، اسباب بازی ها ، بازی ها ، صنایع دستی ، دکور و موارد دیگر دریافت می کنند!

تمام جزئیات تازه آمازون و زمان تحویل موجود برای منطقه خود را در Amazon.com اینجا ببینید.

قیمت های فروش ذکر شده در این پست در زمان ارسال معتبر بودند. اگر قیمتی که در وب سایت آمازون مشاهده می کنید با قیمتی که در اینجا ذکر شده متفاوت است ، این بدان معناست که معامله تمام شده است یا دیگر در دسترس نیست. این پست تضمینی برای قیمت نیست.

به عنوان یک همیار آمازون ، منابع هوشمند هزینه ممکن است از خریدهای واجد شرایط کمیسیون بدست آورند.

تفسیر:
برخی از راهنمایی ها و آدرس های مفید را می توان در مقاله کامل یافت.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *